Hrdá škola ve Staňkovicích

Iveta Drlíková 2020-02-06 05:46:00

Staňkovice (id) Základní škola ve Staňkovicích se kromě běžné výuky pravidelně zapojuje i do mnoha celostátních projektů. Jedním z nich je i projekt Hrdá škola, v rámci kterého u nich v polovině ledna proběhla pětidenní akce „Barevný týden“. „Každý den v tomto týdnu jsme se oblékli do barvy, kterou zadává projekt Hrdá škola. V pondělí to byla barva modrá, v úterý zeleno - žlutá, ve středu duhová, ve čtvrtek červená a v pátek černo - bílá. Cílem projektu je oživit studentský život ve škole a zahnat každodenní stereotyp,“ přibližuje projekt učitelka Pavlína Haňková. „Z každé akce posíláme fotky na webové stránky i na FB projektu Hrdá škola, a to už v průběhu akce. Navíc je skvělé, že všechny tyto aktivity dělají zúčastněné školy ve stejný den, takže můžeme sledovat, jak prožívají tyto dny i ostatní školy,“ dodává P. Haňková.

Do konce školního roku se tak děti ve Staňkovicích mohou těšit ještě na akce s podtitulem Mezinárodní den, Den učitelů, Eko týden, Bublifukový den a Pyžamový den. Na konci roku organizátoři vylosují tři zúčastněné školy, které za splnění těchto aktivit vyhrají zajímavé ceny jako například sadu míčů, pingpongový stůl nebo třeba školní vlajku.

Tento týden, přesněji ve čtvrtek 6. února, zve Základní a mateřská škola ve Staňkovicích na návštěvu předškoláky. „Rodiče, kteří nejste ještě rozhodnuti s výběrem školy, přijďte se podívat a informovat o pestré výuce i v přírodě na naší škole. Akce „Velký den pro předškoláky“ u nás proběhne 6. února,“ zve za celý pedagogický sbor V. Haňková.

Foto: Děti a pedagogický sbor Základní a mateřské školy ve Staňkovicích zvou ve čtvrtek 6. února na návštěvu rodiče s předškoláky. Foto: archiv škola

Komentáře

Nabídky práce

OPERÁTOR/KA VÝROBY

Personal HOFMANN přijme do Chomutova a Klášterce nad Ohří nové kolegy/kolegyně. Plat 22000 - 28000,- Kč/měsíc +náborový příspěvek 10 000,- Kč, stravenky, prémie, 13. plat, příplatky, 25 dní dovolené, svozová doprava, akce ,,Přiveď kamaráda" s odměnou 3 000,- Kč.
Tel.: 800 101 125


TRUHLÁŘ

PŘIJMEME VYUČENÉHO TRUHLÁŘE s praxí a řidičským průkazem. Hrubá měsíční mzda 38 000,- Kč.
Tel.: 777 289 152


INSTALATÉR-TOPENÁŘ

VOLNÉ PRACOVNÍ MÍSTO - ABC CHOMUTOV! Přijmeme INSTALATÉRA-TOPENÁŘE vyučeného v oboru. Nástup možný ihned.
Tel.: 608 950 461


SPRÁVCE DOMU

Hledáme manuálně zručného správce domu v CV. Možnost bydlení.
Tel.: 724657421


AUTOLAKÝRNÍK, LAKÝRNÍK, ZÁMEČNÍK

VOLNÉ PRACOVNÍ MÍSTO - SLANÝ (NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 20 000,- KČ)! Firma F.X. MEILLER hledá do svého týmu AUTOLAKÝRNÍKA, LAKÝRNÍKA, ZÁMEČNÍKA NA LAKOVNU. Požadavky: vyučení nebo praxe v oboru, spolehlivost, flexibilita, zodpovědnost, ochota pracovat na směny. Nabízíme nadstandardní mzdu, vánoční odměnu a odměnu na dovolenou, pozici ve stabilní mezinárodní firmě, smlouvu na neurčito, volné dny navíc, příspěvek na dopravu a další pracovní benefity.
Tel.: 312 577 785
E-mail: personalni@meiller.com

Poslední videa

Cvičení žen v tělocvičně 3. ZŠ Žatec

Ve čtvrtek 8. 10. vpodvečer se cvičilo v menší skupině. Ta první 10členná skupina se sešla v pondělí. Cvičení je pro ženy radost a velká motivace, pro někoho až takto: "to co mě drží při životě".

Přehrát video
ZŠ P. Bezruče Žatec: Anglická písnička v podání druháků

...při zahájení předávání certifikátů Cambridge english

Přehrát video