Rekordní počet otužilců v Ohři

Ladislav Bába 2020-02-11 18:07:00

Nezvykle teplé počasí a rašící stromy, to bylo letošní již šesté Zimní v Ohři smočení. Ostatně teploty, voda 5,3 stupně Celsia a vzduch deset stupňů, mluví za vše.

 Ovšem pro diváky smáčené deštěm to i tak byla ,,pěkná“ zima. Letos se smočení zúčastnil rekordní počet otužilců, zaplavat v Ohři si jich přišlo třiatřicet, téměř dvojnásobek, než v loňském roce. Z toho bylo na dvacet nováčků! Na ty čekal tradiční křest ledovou tříští a pak už honem za vodníkem do řeky. Po každoroční říkance ,,spadla lžička do kafíčka“ se plavci vydali na menší či větší plavbu. Na přípravě akce se podílelo sdružení Přívoz LN a i tentokrát to byla zábava pro všechny přítomné. „Děkujeme všem odvážlivcům za účast, těm stálým i mnoha pokřtěným nováčkům. Zvláštní ocenění nutno přiznat přítomným ženám. Diváci, které kropil déšť, rovněž v úžasném počtu,“ řekli pořadatelé. Chybělo jediné, sauna u vody. „Kdekdo se ptal po loňské sauně u vody. Pak vězte, že jsme spustili kampaňovou sbírku, kde můžete přispět na její stálé pořízení do Loun a pak užívat. Takže když to vyjde, příště už tu bude celou sezonu. Máte to ve svých rukou,“ dodali pořadatelé. 

Fotogalerie zde.

Napsal(a): Ladislav Bába

Komentáře

Nabídky práce

Pracovní nabídka pro osoby se zdravotním omezením (ZTP, změněná pracovní schopnost)

Veřejné stravování CZ a.s. přijme zaměstnance na pozice POMOCNÁ KUCHAŘKA, POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ, POKLADNÍ, VÝDEJČÍ OBĚDŮ, UKLÍZEČKA. Místo výkonu práce - Louny, Žatec a okolí, Slaný. Požadujeme samostatnost a spolehlivost, praxe v oboru není podmínkou.
Kontakt: p. Krupka
Tel.: 603 267 370


KUCHAŘ/ČÍŠNÍK

Přijmu kuchaře, servírku v Chomutově.
Tel.: 777 944 816


BRIGÁDA V CHRÁNĚNÉ DÍLNĚ

Chráněná dílna Tuchořice hledá pracovníky na HPP na tyto pozice PŘÍPRAVA PROVÁZKU NA NAVAZOVÁNÍ/UZLÍKOVÁNÍ, STROJNÍ NAVAZOVÁNÍ UZLÍKU NA DRÁTEK, STROJNÍ PŘEVÍJECÍ CHMELOVÉHO DRÁTKU (VHODNÉ PRO MUŽE). 20 hodin týdně, odměna 7 - 10 tisíc, dopravní spojení z Loun, Žatce i Podbořan. Nástup možný ihned.
Tel.: 723 588 312


ŘIDIČ - STŘÍDAČ

Pracovní příležitost pro lidi z Chomutova a okolí! Hledáme zaměstnance na pozici ŘIDIČE - STŘÍDAČE. Vhodné pro důchodce.
Tel.: 607 218 078


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

Poslední videa

Kněžické rybníky: žabí koncert na začátku května

Poslechněte si žabí sbor :-)

Přehrát video
MŠ Blšany - roušky pro děti i paní učitelku

I když děti již v budově školky nemusejí nosit roušky, venku je potřebují. Drahomíra Gramskopfová z Blšan jim i paní učitelce a kuchařce věnovala vlastnoručně ušité roušky.

Přehrát video