Rekordní počet otužilců v Ohři

Ladislav Bába 2020-02-11 18:07:00

Nezvykle teplé počasí a rašící stromy, to bylo letošní již šesté Zimní v Ohři smočení. Ostatně teploty, voda 5,3 stupně Celsia a vzduch deset stupňů, mluví za vše.

 Ovšem pro diváky smáčené deštěm to i tak byla ,,pěkná“ zima. Letos se smočení zúčastnil rekordní počet otužilců, zaplavat v Ohři si jich přišlo třiatřicet, téměř dvojnásobek, než v loňském roce. Z toho bylo na dvacet nováčků! Na ty čekal tradiční křest ledovou tříští a pak už honem za vodníkem do řeky. Po každoroční říkance ,,spadla lžička do kafíčka“ se plavci vydali na menší či větší plavbu. Na přípravě akce se podílelo sdružení Přívoz LN a i tentokrát to byla zábava pro všechny přítomné. „Děkujeme všem odvážlivcům za účast, těm stálým i mnoha pokřtěným nováčkům. Zvláštní ocenění nutno přiznat přítomným ženám. Diváci, které kropil déšť, rovněž v úžasném počtu,“ řekli pořadatelé. Chybělo jediné, sauna u vody. „Kdekdo se ptal po loňské sauně u vody. Pak vězte, že jsme spustili kampaňovou sbírku, kde můžete přispět na její stálé pořízení do Loun a pak užívat. Takže když to vyjde, příště už tu bude celou sezonu. Máte to ve svých rukou,“ dodali pořadatelé. 

Fotogalerie zde.

Napsal(a): Ladislav Bába

Komentáře

Nabídky práce

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový Svět v Lounech přijme ČÍŠNÍKA, SERVÍRKU NA HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603 178 361
E-mail: info@restaurantlouny.cz


ZDRAVOTNÍ SESTRA

Nemocnice Kadaň nabízí náborový příspěvek až 35 000,- Kč pro zdravotní sestry a hledá do svých řad kolegyně/kolegy na pozice VŠEOBECNÁ SESTRA PRO INTENZIVNÍ PÉČI NA ODDĚLENÍ JIP, DĚTSKÁ SESTRA, RADIOLOGICKÁ ASISTENTKA, VŠEOBECNÁ SESTRA v oborech chirurgie, interna, ortopedie, pediatrie, gynekologie a porodnictví, intenzivní medicína, anestezie, rtg. Nástup možný IHNED do HPP nebo na DPČ, DPP!
Tel.: 725 425 180
E-mail: benesova@nemkadan.cz


ZEDNÍK, STAVEBNÍ TECHNIK, KLEMPÍŘ A POKRÝVAČ, ROZPOČTÁŘ

STAMVMAX GROUP s.r.o. (Husova 434, Klášterec n/O) nabízí volná místa na pozice: ZEDNÍK, STAVEBNÍ TECHNIK, KLEMPÍŘ A POKRÝVAČ, ROZPOČTÁŘ.
Tel.: 734 370 013
E-mail: info@stavmax.cz


KUCHAŘ/ČÍŠNÍK

Do zavedené restaurace v Žatci přijmeme kuchaře a číšníka.
Tel.: 702 536 412


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 120,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389

Poslední videa

V Očihově v neděli 9. 2. přivítali nové občánky

Nejmenším kamarádům a všem hostům malé slavnosti přednesli pásmo básniček děti z MŠ Blšany pod vedením paní učitelky Romany Ptáčkové ;-)

Přehrát video
První vysvědčení dostali žáci 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci

Paní učitelka Jitka Zusková na své žáky nedá dopustit, v pololetí měli nejlepší ohodnocení z celé školy ;-)

Přehrát video