Chlumčany suverénně míří za vítězstvím zimního turnaje

Iveta Drlíková 2020-02-26 17:43:00

Fotbalový Memoriál Mariána Homoly před sebou má poslední kolo.

Osmé kolo

Účastníci letošního ročníku zimního fotbalového turnaje v Postoloprtech mají za sebou již předposlední, osmé kolo. V něm jako první nastoupili domácí fotbalisté proti soupeři SK Cítoliby. Vítězné body do tabulky, si po dalším zaváhání domácích, nakonec zapsali hosté, kteří porazili postoloprtskou jedenáctku po poločase 0:1. Obě branky za domácí vsítil Junek, za Cítoliby dvě Maier a jednu Škoda. Postoloprty - Cítoliby 2:3 (0:1). Ve druhém zápase dne prohrály Lišany s Novým Sedlem nejtěsnějším rozdílem, když první dějství skončilo remízou 1:1. Za vítězný tým skóroval dvakrát Melichar, za poražené pak J. Francl. Lišany - Nové Sedlo 1:2 (1:1).

Nedělní program zahájilo utkání mezi Tuchořicemi a vedoucím celkem zimního turnaje FK Chlumčany. K žádnému překvapení nedošlo, protože dosavadní lídr turnaje si došel pro další suverénní výhru, tentokrát bez obdržené branky 5:0, když do přestávky vedl už o čtyři góly. Dvě trefy v dresu Chlumčan si připsali Vimr a Kalous, jeden J. Francl ml. Tuchořice - Chlumčany 05: (0:4). Závěr větrné a deštivé neděle na hřišti v Postoloprtech patřil souboji mezi Perucí a Vrbnem, který skončil smírně 4:4. Byl to teprve druhý ne-rozhodný výsledek memoriálu. Za Peruc se do listiny střelců zapsal dvakrát Sekula a jednou Minařík a Z. Říha, za soupeře dvakrát J. Říha a jednou Lávka a Kaplan. Peruc - Vrbno 4:4 (2:1).

Poslední utkání Memoriálu M. Homoly se hrají tento víkend, po posledním zápase následuje vyhlášení.


Sedmé kolo

Na hřišti v Postoloprtech proběhlo o víkendu již sedmé kolo Memoriálu M. Homoly. Tým FK Chlumčany si vítězstvím 4:2 nad Postoloprty potvrdil vedoucí postavení v tabulce. Dva góly za vítěze vsítil Kalous a po jednom Zomer a Mikeska, v dresu Postoloprt dal dvě branky Pöschl. Chlumčany - Postoloprty 4:2. V dalším sobotním souboji prohrálo Nové Sedlo s Perucí 2:4, když branky za Sedlo vstřelil Kohout a Jarolím a za soupeře dal dvě Suchopár a po jedné Blažek a Linhart. Nové Sedlo - Peruc 2:4.

Druhý den prohrálo Vrbno vysoko s Tuchořicemi, když poločas skončil smírně 2:2. Tři branky za poražený tým vsítil Sailer, za vítěze dal tři góly Hoferica, dva Šmejc, Bureš a M. Malý ml. a jeden M. Plánička. Vrbno - Tuchořice 3:10. Fotbalový víkend v Postoloprtech uzavřela překvapivá výhra Cítolib nad Vroutkem. Dvě branky v dresu Cítolib vsítil Zandal a jednu Sábl, za soupeře uspěli proti „domácímu“ brankáři Pelikán a Kruml. Cítoliby - Vroutek 3:2. Zimní turnaj před sebou má ještě dvě kola, která se odehrají o víkendy 22. - 23. února a poslední kolo spojené s vyhlášením se odehraje 29. února a 1. března.


Komentáře

Nabídky práce

PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK-NÁSTROJÁŘ

Hledáme PROVOZNÍ ZÁMEČNÍKY-NÁSTROJÁŘE do Podbořan! 13. PLAT, 5 týdnů dovolené, 37,5 hodin/týden, benefity od 15 900/rok, závodní stravování.
Tel.: 606 620 482
E-mail: libuse.konderlova@rako.cz


FYZIOTERAPEUT/FYZIOTERAPEUTKA

Přijmeme FYZIOTERAPEUTA/FYZIOTERAPEUTKU. Nabízíme dobré platové podmínky. Rehabilitace Ilona Jesínková Podbořany.
Tel.: 605 511 708
E-mail: ilona.jesinkova@seznam.cz


ŘIDIČ NÁKLADNÍHO VOZIDLA

Marius Pedersen přijme kolegy na pozici ŘIDIČ NÁKLADNÍHO VOZIDLA. Požadujeme: Dobrý zdravotní stav, trestní bezúhonnost, smysl pro zodpovědnost, ŘP sk. - C,E, osvědčení způsobilosti řidiče. Místo výkonu práce: Provozovna Louny, Žatec, Rakovník. Náplň práce: řízení kontejnerových a svozových vozidel, dvousměnný provoz, pracovní doba se řídí dle směn. Nabízíme: Pracovní smlouvu na dobu neurčitou, měsíční mzdu ve složení: základní mzda dle zařazení + osobní ohodnocení + prémiová složka + náhrada cestovného, zaměstnanecké výhody (půjčky, vzdělávání), možnost zvýšení kvalifikace za podmínek v rámci profesního vzdělávání, zvýhodněný tarif od T-Mobile, zvýhodněný nákup Auto Škoda, zvýhodněný nákup karty Benzina.
Tel.: +420 493 645 805
E-mail: mplouny@mariuspedersen.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz

Poslední videa

Volby 2022: nahlédli jsme do volební místnosti v ZUŠ Podbořany

V pátek 23. 9. kolem 16. hodiny byla volební účast zhruba 14 procent...

Přehrát video
Příběhy starožitností v Muzeu Podbořany - s Mirkem Švarcem

Ve čtvrtek 15. 9. v 17 hodin začala beseda formou dialogu laika (Romana Havrdová) se starožitníkem (Miroslav Švarc)...

Přehrát video