Chlumčany suverénně míří za vítězstvím zimního turnaje

Iveta Drlíková 2020-02-26 17:43:00

Fotbalový Memoriál Mariána Homoly před sebou má poslední kolo.

Osmé kolo

Účastníci letošního ročníku zimního fotbalového turnaje v Postoloprtech mají za sebou již předposlední, osmé kolo. V něm jako první nastoupili domácí fotbalisté proti soupeři SK Cítoliby. Vítězné body do tabulky, si po dalším zaváhání domácích, nakonec zapsali hosté, kteří porazili postoloprtskou jedenáctku po poločase 0:1. Obě branky za domácí vsítil Junek, za Cítoliby dvě Maier a jednu Škoda. Postoloprty - Cítoliby 2:3 (0:1). Ve druhém zápase dne prohrály Lišany s Novým Sedlem nejtěsnějším rozdílem, když první dějství skončilo remízou 1:1. Za vítězný tým skóroval dvakrát Melichar, za poražené pak J. Francl. Lišany - Nové Sedlo 1:2 (1:1).

Nedělní program zahájilo utkání mezi Tuchořicemi a vedoucím celkem zimního turnaje FK Chlumčany. K žádnému překvapení nedošlo, protože dosavadní lídr turnaje si došel pro další suverénní výhru, tentokrát bez obdržené branky 5:0, když do přestávky vedl už o čtyři góly. Dvě trefy v dresu Chlumčan si připsali Vimr a Kalous, jeden J. Francl ml. Tuchořice - Chlumčany 05: (0:4). Závěr větrné a deštivé neděle na hřišti v Postoloprtech patřil souboji mezi Perucí a Vrbnem, který skončil smírně 4:4. Byl to teprve druhý ne-rozhodný výsledek memoriálu. Za Peruc se do listiny střelců zapsal dvakrát Sekula a jednou Minařík a Z. Říha, za soupeře dvakrát J. Říha a jednou Lávka a Kaplan. Peruc - Vrbno 4:4 (2:1).

Poslední utkání Memoriálu M. Homoly se hrají tento víkend, po posledním zápase následuje vyhlášení.


Sedmé kolo

Na hřišti v Postoloprtech proběhlo o víkendu již sedmé kolo Memoriálu M. Homoly. Tým FK Chlumčany si vítězstvím 4:2 nad Postoloprty potvrdil vedoucí postavení v tabulce. Dva góly za vítěze vsítil Kalous a po jednom Zomer a Mikeska, v dresu Postoloprt dal dvě branky Pöschl. Chlumčany - Postoloprty 4:2. V dalším sobotním souboji prohrálo Nové Sedlo s Perucí 2:4, když branky za Sedlo vstřelil Kohout a Jarolím a za soupeře dal dvě Suchopár a po jedné Blažek a Linhart. Nové Sedlo - Peruc 2:4.

Druhý den prohrálo Vrbno vysoko s Tuchořicemi, když poločas skončil smírně 2:2. Tři branky za poražený tým vsítil Sailer, za vítěze dal tři góly Hoferica, dva Šmejc, Bureš a M. Malý ml. a jeden M. Plánička. Vrbno - Tuchořice 3:10. Fotbalový víkend v Postoloprtech uzavřela překvapivá výhra Cítolib nad Vroutkem. Dvě branky v dresu Cítolib vsítil Zandal a jednu Sábl, za soupeře uspěli proti „domácímu“ brankáři Pelikán a Kruml. Cítoliby - Vroutek 3:2. Zimní turnaj před sebou má ještě dvě kola, která se odehrají o víkendy 22. - 23. února a poslední kolo spojené s vyhlášením se odehraje 29. února a 1. března.


Komentáře

Nabídky práce

Pracovní nabídka pro osoby se zdravotním omezením (ZTP, změněná pracovní schopnost)

Veřejné stravování CZ a.s. přijme zaměstnance na pozice POMOCNÁ KUCHAŘKA, POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ, POKLADNÍ, VÝDEJČÍ OBĚDŮ, UKLÍZEČKA. Místo výkonu práce - Louny, Žatec a okolí, Slaný. Požadujeme samostatnost a spolehlivost, praxe v oboru není podmínkou.
Kontakt: p. Krupka
Tel.: 603 267 370


KUCHAŘ/ČÍŠNÍK

Přijmu kuchaře, servírku v Chomutově.
Tel.: 777 944 816


BRIGÁDA V CHRÁNĚNÉ DÍLNĚ

Chráněná dílna Tuchořice hledá pracovníky na HPP na tyto pozice PŘÍPRAVA PROVÁZKU NA NAVAZOVÁNÍ/UZLÍKOVÁNÍ, STROJNÍ NAVAZOVÁNÍ UZLÍKU NA DRÁTEK, STROJNÍ PŘEVÍJECÍ CHMELOVÉHO DRÁTKU (VHODNÉ PRO MUŽE). 20 hodin týdně, odměna 7 - 10 tisíc, dopravní spojení z Loun, Žatce i Podbořan. Nástup možný ihned.
Tel.: 723 588 312


ŘIDIČ - STŘÍDAČ

Pracovní příležitost pro lidi z Chomutova a okolí! Hledáme zaměstnance na pozici ŘIDIČE - STŘÍDAČE. Vhodné pro důchodce.
Tel.: 607 218 078


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

Poslední videa

Kněžické rybníky: žabí koncert na začátku května

Poslechněte si žabí sbor :-)

Přehrát video
MŠ Blšany - roušky pro děti i paní učitelku

I když děti již v budově školky nemusejí nosit roušky, venku je potřebují. Drahomíra Gramskopfová z Blšan jim i paní učitelce a kuchařce věnovala vlastnoručně ušité roušky.

Přehrát video