Tento týden v Žateckých novinách

Hedvika Mašková 2020-03-10 11:24:00

Týdeník Žatecké noviny č. 10 vychází ve středu 11. března!

Ve druhém březnovém vydání Žateckých novin se dočtete o OKRESNÍM KOLE soutěže ZUŠ ve hře na klavír, housle a kytaru, 6. VEČERNÍM KLUBU ŽATECKA na téma PARKOVÁNÍ VE MĚSTĚ, didaktických pomůckách pro děti od VĚZŇŮ z Nového Sedla, zákazu návštěv v NEMOCNICI i DOMOVU PRO SENIORY, dalším kroužku TVOŘÍLEK ve Staňkovicích, PŘÍRODOVĚDNÉM CENTRU na zemědělské škole, POŽÁRECH v Čeradicích a centru Žatce, 11. PLESU VOZÍČKÁŘŮ v Lidovém domě, ÚTĚKU DĚTÍ z Dětského domova v Žatci a ANKETĚ OSOBNOST ŽATCE.

Na straně 5 přinášíme ROZHOVOR s EVOU UČÍKOVOU, učitelkou, výchovnou poradkyní a kulturní aktivistkou z Petrohradu na Podbořansku.

Sportovní strana nabídne reportáž z HOKEJOVÉHO TURNAJE amatérských týmů, KRAJSKÉ SOUTĚŽE ve volejbale kadetek a juniorek, další kolo soutěže v KUŽELKÁCH, postup do divize STOLNÍCH TENISTŮ, pozvánku na HALOVÉ MISTROVSTVÍ v národní házené, zahájení JARNÍ ČÁSTI nejvyšší krajské fotbalové soutěže, VÝSLEDKOVÝ SERVIS fotbalu a dočtete se, kam o víkendu za SPORTEM. 

Kulturní strana nabídne pozvánky na kulturní a volnočasové AKCE na Žatecku, jako například na VELIKONOČNÍ VÝSTAVU v žateckém muzeu, 7. VEČERNÍ KLUB ve Staré papírně, výstavu NÁVRATY ČECHŮ Z VOLYNĚ v Galerii Sladovna a také reportážní fotografii z výletu školní družiny do POHÁDKY.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin. 

Napsal(a): Hedvika Mašková

Komentáře

Nabídky práce

FYZIOTERAPEUT

DOMOV PRO SENIORY V ŽATCI hledá do svého týmu FYZIOTERAPEUTA/TKU možno i na zkrácený úvazek.
Tel.: 725 740 090
E-mail: reditel@dpszatec.cz


CHMELOVÁ BRIGÁDA

Chcete si v době krize přivydělat? ZD Hřivice přijímá brigádníky na DPP na zapichování vodícího drátku na chmelnici. Strava zdarma, bez ubytování.
Kontakt: p. Tůma
Tel.: 720 053 970
E-mail: zdhrivice@seznam.cz


ÚKLID ZAHRADY

Hledám někoho, kdo mně pomůže s úklidem zahrady v Žatci po zimě. Zaplatím. Starší paní.
Tel.: 605929938


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 120,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


PRACOVNÍK OSTRAHY

Civilní bezpečnostní firma přijme do pracovního poměru zaměstnance se ZPS na pozici pracovníka ostrahy v průmyslové zóně Triangle u Žatce. Požadujeme čistý trestní rejstřík a slušné vystupování. Výhodné mzdové podmínky + náborový příspěvek. Bližší informace na uvedeném telefonu. Těšíme se na spolupráci.
Tel.: 608 313 199

Poslední videa

Blatno: Protože to nevzdám

Celá ulice děkovala v sobotu všem, co pomáhají v době opatření proti koronaviru, za zvuků písně....

Přehrát video
Pasování prvňáčků ZŠ Komenského alej na čtenáře Městské knihovny Žatec

Také děti z Komeňáku si přichystaly vystoupení...

Přehrát video