Zasedl Krizový štáb města Klášterce nad Ohří

2020-03-13 11:56:25

KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ (r) - Krizový štáb města Klášterce nad Ohří zasedl dnes z důvodu vyhlášení nouzového stavu v České republice. Dle informací Krajské hygienické stanice Ústeckého kraje nebyl v chomutovském okrese dnes k 7. hodině ranní žádný pozitivně testovaný občan. Dle nařízení vlády byla v Klášterci dnes uzavřena všechna městská kulturní zařízení, tedy kino Egerie, zámek, městská knihovna a galerie Kryt, uzavřel se také zimní stadion. Plošný zákaz se netýká venkovních sportovišť. Pro veřejnost jsou uzavřeny také wellness služby v Lázních Evženie. Mateřská škola zůstává v provozu.

Termíny zápisů do základních škol plánované na 6. a 7. dubna 2020 jsou posunuty na neurčito, o datu budeme včas informovat. Vítání občánků, které bylo plánované na 28. března 2020, bude rovněž odloženo, všichni již pozvaní budou telefonicky informováni, náhradní termín bude zvolen dle aktuálního vývoje a všichni přihlášení obdrží novou pozvánku poštou. Svatby jsou řešeny v individuálním režimu. Pohřbů se nařízení vlády netýká.

Senioři, kteří jsou osamoceni a nemají možnost pomoci od rodiny, mohou kontaktovat odbor sociálních věcí, školství a sportu na telefonních číslech: 724 039 363 (Zdena Janichová), 603 222 094 (Petra Makoli Glacnerová), 739 605 448 (Šárka Oujeská), 739 605 449 (Jana Hotová) a 607 807 914 (Lucie Černá).

Městská hromadná doprava v Klášterci nad Ohří zůstává v provozu bez omezení, vozy se minimálně jednou denně kompletně dezinfikují a jsou v nich vyvěšené letáky s preventivním doporučením Ústeckého kraje a Krajské hygienické stanice.

Městský úřad v Klášterci nad Ohří funguje bez omezení, místo osobní návštěvy můžete využít veškeré telefonické a e-mailové kontakty. V případě dotazů se můžete přednostně obracet na městskou policii na tel.: 606 629 868, která Vám poradí další postup.

Ministerstvo zdravotnictví ČR spustilo nové webové stránky, kde najdete podrobné informace k zavedeným opatřením – koronavirus.mzcr.cz.

Komentáře

Nabídky práce

Pracovní nabídka pro osoby se zdravotním omezením (ZTP, změněná pracovní schopnost)

Veřejné stravování CZ a.s. přijme zaměstnance na pozice POMOCNÁ KUCHAŘKA, POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ, POKLADNÍ, VÝDEJČÍ OBĚDŮ, UKLÍZEČKA. Místo výkonu práce - Louny, Žatec a okolí, Slaný. Požadujeme samostatnost a spolehlivost, praxe v oboru není podmínkou.
Kontakt: p. Krupka
Tel.: 603 267 370


BRIGÁDA V CHRÁNĚNÉ DÍLNĚ

Chráněná dílna Tuchořice hledá pracovníky na HPP na tyto pozice PŘÍPRAVA PROVÁZKU NA NAVAZOVÁNÍ/UZLÍKOVÁNÍ, STROJNÍ NAVAZOVÁNÍ UZLÍKU NA DRÁTEK, STROJNÍ PŘEVÍJECÍ CHMELOVÉHO DRÁTKU (VHODNÉ PRO MUŽE). 20 hodin týdně, odměna 7 - 10 tisíc, dopravní spojení z Loun, Žatce i Podbořan. Nástup možný ihned.
Tel.: 723 588 312


ŘIDIČ - STŘÍDAČ

Pracovní příležitost pro lidi z Chomutova a okolí! Hledáme zaměstnance na pozici ŘIDIČE - STŘÍDAČE. Vhodné pro důchodce.
Tel.: 607 218 078


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Kněžické rybníky: žabí koncert na začátku května

Poslechněte si žabí sbor :-)

Přehrát video
MŠ Blšany - roušky pro děti i paní učitelku

I když děti již v budově školky nemusejí nosit roušky, venku je potřebují. Drahomíra Gramskopfová z Blšan jim i paní učitelce a kuchařce věnovala vlastnoručně ušité roušky.

Přehrát video