Město Chomutov obstará potřebným občanům nákup potravin

Redakce 2020-03-16 18:37:45

CHOMUTOV – Rada statutárního města Chomutova na svém dnešním zasedání rozhodla o zřízení takzvané senior linky. I přes svůj název ovšem bude sloužit nejen seniorům, ale také všem potřebným. „Kdokoli, kdo v současné situaci nemůže nebo nechce vycházet, může zavolat na linku 601 00 20 20 a objednat si nákup potravin, který mu následně dopravíme až domů,“ vysvětlil náměstek primátora Milan Märc.

Sociální služby Chomutov tak budou každý den od 7 do 18 hodin přijímat objednávky na čísle 601 00 20 20. „Následující den připraví společnost Globus každému zájemci balíček nutričně vyvážených potravin, který bude obsahovat ovoce, zeleninu, pečivo, mléčné a masné výrobky a v devět hodin ráno je naši pracovníci začnou distribuovat do domovů našich spoluobčanů,“ doplnil Märc. Cena jednoho balíčku bude zhruba tři sta korun, pokud se však celková hodnota balíčku přehoupne nad tuto částku, uhradí zbytek město. To znamená, že by zájemce o tuto službu neměl nikdy zaplatit více než uvedených tři sta korun. Platba poté proběhne při předání balíčku a bude možná pouze hotovostí.

Všichni potřební si budou moci tuto službu objednat dvakrát do týdne. Obsah balíčků se bude ale každý den měnit, aby byl stále vyvážený a zároveň dostatečně pestrý.

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

UKLÍZEČKA

Přijmeme pracovnici na úklid v odpoledních hodinách ve škole. Vhodné pro ženy důchodkyně. Zájemci hlaste se v sídle firmy LASSO (Libušina 1314, Chomutov) vždy v pondělí a ve čtvrtek v 11 hodin.


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 130,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Uprchlý vězeň

.....

Přehrát video
Minikopaná ve Vroutku má tradici, hrají i ženy

Letos se turnaje v minikopané v sobotu 18. 7. ve Vroutku zúčastnilo sedm týmů, jeden z nich tvořily ženy. Do brány pro jistotu postavily šikovného mladého muže :-)

Přehrát video