Opatření proti koronaviru na úřadech v Žatci: Úprava provozní doby a vstup pouze se zakrytými ústy a nosem

2020-03-18 10:29:00

Mezi další opatření proti koronaviru je úprava provozní doby či úplné uzavření některých institutů ve městě. Řada menších obcí na Žatecku úřady zcela uzavřela.

Od dnešního dne od 14 do 17 hodin se všichni, kteří se chystáte na úřad v Žatci, připravte na některá omezení. Do budovy radnice lze vstupovat pouze bočním vchodem, kde dříve bývalo turistické informační centrum. Do budovy v ulici Obránců míru je přístup pouze zadním vchodem a do budovy na nám. Svobody, kde sídlí živnostenský úřad, je vstup pouze po zazvonění. Vstupy do budov jsou korigovány a povoleny budou pouze se zakrytými ústy a nosem.

,,Vyřízeni budou pouze občané s neodkladnou úřední záležitostí. Žádám občany, aby opravdu vyhodnotili potřebnost návštěvy úřadu,“ sdělila tajemnice Helena Šmeráková.

Městský úřad v Žatci bude otevřen dnes (18. 3.) od 14 do 17 hodin a v pondělí od 14 do 17 hodin. Mimo uvedené dny ZAVŘENO.

Úřad práce v Žatci bude otevřen v pondělí a ve středu od 9 do 12 hodin pouze v přízemí přes zasklené přepážky. Upřednostňuje se primárně elektronická komunikace či komunikace prostřednictvím telefonu nebo provozovatele poštovních služeb. Tiskopisy a další důležité dokumenty mohou lidé odevzdat také do schránek umístěných obvykle při vstupu na příslušné kontaktní pracoviště ÚP ČR, případně na jiném viditelně označeném místě. Výplata dávky v hotovosti nebo v poukázkách proběhne v případě jednotlivých klientů po předchozí telefonické domluvě.

Katastrální úřad v Žatci je otevřen v pondělí a středu od 8 do 11 a též je nutná rouška či zakrytí úst a nosu.

Finanční úřad je otevřen v pondělí a středu od 8 do 11 pouze jako bezkontaktní podatelna. Osobní konzultace jsou zrušeny a jsou možné pouze telefonicky a emailem. Potvrzení doručených písemností podacím razítkem se nedělají.

Dočasně uzavřené jsou pobočky VZP a ČEZ v Žatci.


Komentáře

Nabídky práce

UKLÍZEČKA

Přijmeme pracovnici na úklid v odpoledních hodinách ve škole. Vhodné pro ženy důchodkyně. Zájemci hlaste se v sídle firmy LASSO (Libušina 1314, Chomutov) vždy v pondělí a ve čtvrtek v 11 hodin.


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 130,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Uprchlý vězeň

.....

Přehrát video
Minikopaná ve Vroutku má tradici, hrají i ženy

Letos se turnaje v minikopané v sobotu 18. 7. ve Vroutku zúčastnilo sedm týmů, jeden z nich tvořily ženy. Do brány pro jistotu postavily šikovného mladého muže :-)

Přehrát video