Opatření proti koronaviru na úřadech v Žatci: Úprava provozní doby a vstup pouze se zakrytými ústy a nosem

2020-03-18 10:29:00

Mezi další opatření proti koronaviru je úprava provozní doby či úplné uzavření některých institutů ve městě. Řada menších obcí na Žatecku úřady zcela uzavřela.

Od dnešního dne od 14 do 17 hodin se všichni, kteří se chystáte na úřad v Žatci, připravte na některá omezení. Do budovy radnice lze vstupovat pouze bočním vchodem, kde dříve bývalo turistické informační centrum. Do budovy v ulici Obránců míru je přístup pouze zadním vchodem a do budovy na nám. Svobody, kde sídlí živnostenský úřad, je vstup pouze po zazvonění. Vstupy do budov jsou korigovány a povoleny budou pouze se zakrytými ústy a nosem.

,,Vyřízeni budou pouze občané s neodkladnou úřední záležitostí. Žádám občany, aby opravdu vyhodnotili potřebnost návštěvy úřadu,“ sdělila tajemnice Helena Šmeráková.

Městský úřad v Žatci bude otevřen dnes (18. 3.) od 14 do 17 hodin a v pondělí od 14 do 17 hodin. Mimo uvedené dny ZAVŘENO.

Úřad práce v Žatci bude otevřen v pondělí a ve středu od 9 do 12 hodin pouze v přízemí přes zasklené přepážky. Upřednostňuje se primárně elektronická komunikace či komunikace prostřednictvím telefonu nebo provozovatele poštovních služeb. Tiskopisy a další důležité dokumenty mohou lidé odevzdat také do schránek umístěných obvykle při vstupu na příslušné kontaktní pracoviště ÚP ČR, případně na jiném viditelně označeném místě. Výplata dávky v hotovosti nebo v poukázkách proběhne v případě jednotlivých klientů po předchozí telefonické domluvě.

Katastrální úřad v Žatci je otevřen v pondělí a středu od 8 do 11 a též je nutná rouška či zakrytí úst a nosu.

Finanční úřad je otevřen v pondělí a středu od 8 do 11 pouze jako bezkontaktní podatelna. Osobní konzultace jsou zrušeny a jsou možné pouze telefonicky a emailem. Potvrzení doručených písemností podacím razítkem se nedělají.

Dočasně uzavřené jsou pobočky VZP a ČEZ v Žatci.


Komentáře

Nabídky práce

Pracovní nabídka pro osoby se zdravotním omezením (ZTP, změněná pracovní schopnost)

Veřejné stravování CZ a.s. přijme zaměstnance na pozice POMOCNÁ KUCHAŘKA, POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ, POKLADNÍ, VÝDEJČÍ OBĚDŮ, UKLÍZEČKA. Místo výkonu práce - Louny, Žatec a okolí, Slaný. Požadujeme samostatnost a spolehlivost, praxe v oboru není podmínkou.
Kontakt: p. Krupka
Tel.: 603 267 370


BRIGÁDA V CHRÁNĚNÉ DÍLNĚ

Chráněná dílna Tuchořice hledá pracovníky na HPP na tyto pozice PŘÍPRAVA PROVÁZKU NA NAVAZOVÁNÍ/UZLÍKOVÁNÍ, STROJNÍ NAVAZOVÁNÍ UZLÍKU NA DRÁTEK, STROJNÍ PŘEVÍJECÍ CHMELOVÉHO DRÁTKU (VHODNÉ PRO MUŽE). 20 hodin týdně, odměna 7 - 10 tisíc, dopravní spojení z Loun, Žatce i Podbořan. Nástup možný ihned.
Tel.: 723 588 312


ŘIDIČ - STŘÍDAČ

Pracovní příležitost pro lidi z Chomutova a okolí! Hledáme zaměstnance na pozici ŘIDIČE - STŘÍDAČE. Vhodné pro důchodce.
Tel.: 607 218 078


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Kněžické rybníky: žabí koncert na začátku května

Poslechněte si žabí sbor :-)

Přehrát video
MŠ Blšany - roušky pro děti i paní učitelku

I když děti již v budově školky nemusejí nosit roušky, venku je potřebují. Drahomíra Gramskopfová z Blšan jim i paní učitelce a kuchařce věnovala vlastnoručně ušité roušky.

Přehrát video