Žatecko: Stále 0 případů nákazy koronavirem

2020-03-18 10:45:00

V současné době lékaři na Žatecku neevidují žádného pacienta s pozitivním výsledkem testu na koronavirus. Sdělila to před pár minutami odbornice epidemiologie z okresní hygienické stanice. Okres Louny nemá zatím žádný pozitivní výsledek z testovaných vzorků.

,,V ulicích našeho města je vidět, že roušky či jakoukoliv ochranu částí obličeje začínáme nosit. Ukazujeme tím ohleduplnost vůči sobě i druhým. Lékaři říkají, že styl roušky „face to face“, ať je z jakéhokoliv materiálu, omezí rozptyl kapének až z 80%. Je to posun ve zdravotní gramotnosti našeho národa. NOSTE ROUŠKY – chráníte sebe i ostatní!," sdělila před necelou hodinou žateckým občanům skrz sociální sítě starostka města Zdeňka Hamousová, která dnes ráno rovněž požádala hejtmana Ústeckého kraje o nařízení povinného nošení roušek na celém území kraje.

Komentáře

Nabídky práce

UKLÍZEČKA

Přijmeme pracovnici na úklid v odpoledních hodinách ve škole. Vhodné pro ženy důchodkyně. Zájemci hlaste se v sídle firmy LASSO (Libušina 1314, Chomutov) vždy v pondělí a ve čtvrtek v 11 hodin.


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 130,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Uprchlý vězeň

.....

Přehrát video
Minikopaná ve Vroutku má tradici, hrají i ženy

Letos se turnaje v minikopané v sobotu 18. 7. ve Vroutku zúčastnilo sedm týmů, jeden z nich tvořily ženy. Do brány pro jistotu postavily šikovného mladého muže :-)

Přehrát video