V lounských ulicích proběhne "sběrový týden"

Lucie Steklá 2020-03-22 21:03:08

Louny (lus) S ohledem na nastalou situaci pořádá město Louny mimořádný sběrový týden.

V pracovních dnech 23. až 27. března bude možné v Lounech odložit:

velkoobjemový odpad (vybavení domácností jako nábytek, koberce, lina, matrace apod.), elektrozařízení a železný odpad – na sídlištích ke kontejnerovým stáním, u rodinných domů před budovu, a to tak, aby nedocházelo k ohrožení bezpečnosti provozu na komunikacích.

"Sběrový týden je určen pouze pro výše uvedené odpady a není určen pro odvoz směsného komunálního odpadu, stavebního odpadu (stavební suť, okna, bytová jádra apod.) či nebezpečných odpadů. Akce je pořádaná pro občany města. Svoz komunálního i separovaného odpadu bude probíhat dle harmonogramu beze změny. Občany žádáme o respektování nastavených pravidel a opatření, aby poskytnutím této mimořádné možnosti nedocházelo ke zhoršení situace na veřejných prostranstvích," informuje lounská radnice. 

Již o víkendu proběhl sběr biologicky rozložitelného odpadu rostlinného původu (větve, tráva, listí, zbytky rostlin apod.), který občané mohli odkládat do kontejnerů přistavených v ulicích Parašutistů, Tomanova, V Domcích, 5. května, Javorová, Bezručova, Dobroměřická a do městských částí Brloh a Nečichy, tj. na místech jako při standardní bio sobotě, upřesnění rozmístění uvedeno v mapě.

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

Pracovní nabídka pro osoby se zdravotním omezením (ZTP, změněná pracovní schopnost)

Veřejné stravování CZ a.s. přijme zaměstnance na pozice POMOCNÁ KUCHAŘKA, POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ, POKLADNÍ, VÝDEJČÍ OBĚDŮ, UKLÍZEČKA. Místo výkonu práce - Louny, Žatec a okolí, Slaný. Požadujeme samostatnost a spolehlivost, praxe v oboru není podmínkou.
Kontakt: p. Krupka
Tel.: 603 267 370


BRIGÁDA V CHRÁNĚNÉ DÍLNĚ

Chráněná dílna Tuchořice hledá pracovníky na HPP na tyto pozice PŘÍPRAVA PROVÁZKU NA NAVAZOVÁNÍ/UZLÍKOVÁNÍ, STROJNÍ NAVAZOVÁNÍ UZLÍKU NA DRÁTEK, STROJNÍ PŘEVÍJECÍ CHMELOVÉHO DRÁTKU (VHODNÉ PRO MUŽE). 20 hodin týdně, odměna 7 - 10 tisíc, dopravní spojení z Loun, Žatce i Podbořan. Nástup možný ihned.
Tel.: 723 588 312


ŘIDIČ - STŘÍDAČ

Pracovní příležitost pro lidi z Chomutova a okolí! Hledáme zaměstnance na pozici ŘIDIČE - STŘÍDAČE. Vhodné pro důchodce.
Tel.: 607 218 078


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Kněžické rybníky: žabí koncert na začátku května

Poslechněte si žabí sbor :-)

Přehrát video
MŠ Blšany - roušky pro děti i paní učitelku

I když děti již v budově školky nemusejí nosit roušky, venku je potřebují. Drahomíra Gramskopfová z Blšan jim i paní učitelce a kuchařce věnovala vlastnoručně ušité roušky.

Přehrát video