Klášterec nad Ohří: Zápisy do škol budou „na dálku“

Redakce 2020-03-26 10:32:00

KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ/KADAŇ (r) - Zápisy do prvních ročníků základních škol pro školní rok 2020/2021 proběhnou v Klášterci nad Ohří v termínu od 1. do 24. dubna bez osobní přítomnosti dětí ve škole. A pokud to bude možné, tak i bez osobní přítomnosti zákonného zástupce. „Prosím, sledujte webové stránky jednotlivých základních škol, kde v průběhu týdne naleznete přihlášku ke stažení a další potřebné informace k zápisům,“ nabádá rodiče radnice.

Bez osobní přítomnosti dětí ve škole proběhnou zápisy také v Kadani. Rodiče poštou dostanou dopis, ve kterém naleznou instrukce a potřebné tiskopisy. „V termínu od 6. 4. 2020 do 16. 4. 2020 vhodíte vyplněnou žádost do schránky na budově zvolené školy. Schránka bude označena „Zápis do 1. tříd“. O výsledku zápisu budete informováni do 30. 4. 2020 na webových stránkách škol a na dveřích hlavních vchodů do škol (každé dítě bude mít svoje registrační číslo, které naleznete v dopise),“ informovalo město.

Po ukončení mimořádných opatření radnice pro rodiče uspořádá setkání, aby se mohli seznámit s prostředím školy, vzdělávacím programem, učiteli atd. O konkrétním průběhu budou školy včas informovat, rodičům se i v tomto případě doporučuje sledovat jejich webové stránky.

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

FYZIOTERAPEUT

DOMOV PRO SENIORY V ŽATCI hledá do svého týmu FYZIOTERAPEUTA/TKU možno i na zkrácený úvazek.
Tel.: 725 740 090
E-mail: reditel@dpszatec.cz


KUCHAŘ/KA

Kamarád – LORM, Zeyerova 859, Žatec, hledá kuchaře/ku na zástup po dobu nemoci a dovolených. Spěchá!
Tel.: 725 530 819


CHMELOVÁ BRIGÁDA

Chcete si v době krize přivydělat? ZD Hřivice přijímá brigádníky na DPP na zapichování vodícího drátku na chmelnici. Strava zdarma, bez ubytování.
Kontakt: p. Tůma
Tel.: 720 053 970
E-mail: zdhrivice@seznam.cz


BRIGÁDA - ÚKLID

Hledám brigádnici na úklid, Žatec, Podbořany, dlouhodobě.
Tel.: 605 885 121


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

Poslední videa

Mezi Vroutkem a Podbořany vzniká cyklostezka

Staví ji Ekoinvest Sokolov, cca na 3. kilometru od Vroutku směr Podbořany jsme zastihli při bagrování pracovníka firmy Miroslava Duška.

Přehrát video
Blatno: Protože to nevzdám

Celá ulice děkovala v sobotu všem, co pomáhají v době opatření proti koronaviru, za zvuků písně....

Přehrát video