Klášterec nad Ohří: Zápisy do škol budou „na dálku“

Redakce 2020-03-26 10:32:00

KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ/KADAŇ (r) - Zápisy do prvních ročníků základních škol pro školní rok 2020/2021 proběhnou v Klášterci nad Ohří v termínu od 1. do 24. dubna bez osobní přítomnosti dětí ve škole. A pokud to bude možné, tak i bez osobní přítomnosti zákonného zástupce. „Prosím, sledujte webové stránky jednotlivých základních škol, kde v průběhu týdne naleznete přihlášku ke stažení a další potřebné informace k zápisům,“ nabádá rodiče radnice.

Bez osobní přítomnosti dětí ve škole proběhnou zápisy také v Kadani. Rodiče poštou dostanou dopis, ve kterém naleznou instrukce a potřebné tiskopisy. „V termínu od 6. 4. 2020 do 16. 4. 2020 vhodíte vyplněnou žádost do schránky na budově zvolené školy. Schránka bude označena „Zápis do 1. tříd“. O výsledku zápisu budete informováni do 30. 4. 2020 na webových stránkách škol a na dveřích hlavních vchodů do škol (každé dítě bude mít svoje registrační číslo, které naleznete v dopise),“ informovalo město.

Po ukončení mimořádných opatření radnice pro rodiče uspořádá setkání, aby se mohli seznámit s prostředím školy, vzdělávacím programem, učiteli atd. O konkrétním průběhu budou školy včas informovat, rodičům se i v tomto případě doporučuje sledovat jejich webové stránky.

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

KUCHAŘ/KA

Volná pracovní v Žatci - pozice KUCHAŘ/KUCHAŘKA! Domov pro seniory v Žatci hledá do svého týmu KUCHAŘE/KU. Praxe vítána, dlouhý - krátký týden (12 hod. směny). - Více info na uvedeném telefonu.
Tel.: 725 895 664


ÚČETNÍ

Chrám Chmele a Piva v Žatci přijme ÚČETNÍ. Náplní práce je zajištění vedení účetnictví příspěvkové organizace s prvky podnikatelského subjektu. Požadujeme výbornou znalost celkového účetnictví. V případě zájmu nás kontaktujte písemně na uvedený e-mail.
E-mail: havelka@chchp.cz


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 120,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ÚDRŽBÁŘ

Farma Xaverov a.s. Libočany přijme do pracovního poměru na farmě v Libočanech ÚDRŽBÁŘE. Požadujeme vyučení v oboru opravář/zámečník, ŘP sk. C, strojní průkaz případně průkaz na VZ a svářecí průkaz výhodou, flexibilitu, samostatnost. Nástup dle dohody/ihned.
Tel.: 723 948 710


ÚČETNÍ/FAKTURANTKA

REMEI CZ s.r.o. hledá komunikativní ženu na pozici účetní, fakturantka. Pracovní úvazek: 40 hodin/týdně. Požadavky: USO.
Kontakt: Šroufková Lenka
Tel.: 606 689 927
E-mail: sekretariat@remei.cz

Poslední videa

Stavba sportovní haly v Podbořanech

Uvnitř se maká, takhle jsme zachytili pracovníky firmy Podhola na stavbě ve středu 1. července ráno...

Přehrát video
Farní zahrada Podbořany - agapé po mši ke cti sv. Petra a Pavla

Nedělní agapé po mši ke cti sv. apoštolů Petra a Pavla na farní zahradě v Podbořanech 28. června. Otec Alexander si zahrál s dětmi přetahovanou, v níž ochotně nechal vyhrát svou malou "soupeřku"...

Přehrát video