V kraji přibylo šest pozitivně testovaných, v lounském okrese jeden

Lucie Steklá 2020-03-29 00:31:36

Okres Louny má tři pozitivně testované na koronavir Covid-19.

V celém Ústeckem kraji počty onemocnění korinavirem stoupají, nejinak tomu bylo sobotu i v okrese Louny. V něm přibyl jeden pozitivně testovaný pacient, celkem jsou tedy tři. Dodržujte proto všechna opatření, zbytečně nechoďte z domovů a chraňte především naši nejstarší generaci.

"Mezilidské semknutí, nabízená i realizovaná pomoc a odpovědný přístup k dodržování omezení nabíjí energií. Věřím, že to tak cítí i všichni v první linii. Prosím, všímejme si svého okolí, pokud by někdo v sousedství potřeboval pomoc, oslovte ho, třeba neví, že se má kam obrátit. Dejte mu kontakt, a nebo na krizovou linku 603 19 20 21 zavolejte za něj," vzkázal občanům ve svém tradičním denním hlášení Lounský starosta Pavel Janda. 

V Ústeckém kraji byli v sobotu v 18 hodin evidováno devadesát pozitivně testovaných osob, za čtyřiadvacet hodin přibylo šest případů. 

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

Pracovní nabídka pro osoby se zdravotním omezením (ZTP, změněná pracovní schopnost)

Veřejné stravování CZ a.s. přijme zaměstnance na pozice POMOCNÁ KUCHAŘKA, POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ, POKLADNÍ, VÝDEJČÍ OBĚDŮ, UKLÍZEČKA. Místo výkonu práce - Louny, Žatec a okolí, Slaný. Požadujeme samostatnost a spolehlivost, praxe v oboru není podmínkou.
Kontakt: p. Krupka
Tel.: 603 267 370


KUCHAŘ/ČÍŠNÍK

Přijmu kuchaře, servírku v Chomutově.
Tel.: 777 944 816


BRIGÁDA V CHRÁNĚNÉ DÍLNĚ

Chráněná dílna Tuchořice hledá pracovníky na HPP na tyto pozice PŘÍPRAVA PROVÁZKU NA NAVAZOVÁNÍ/UZLÍKOVÁNÍ, STROJNÍ NAVAZOVÁNÍ UZLÍKU NA DRÁTEK, STROJNÍ PŘEVÍJECÍ CHMELOVÉHO DRÁTKU (VHODNÉ PRO MUŽE). 20 hodin týdně, odměna 7 - 10 tisíc, dopravní spojení z Loun, Žatce i Podbořan. Nástup možný ihned.
Tel.: 723 588 312


ŘIDIČ - STŘÍDAČ

Pracovní příležitost pro lidi z Chomutova a okolí! Hledáme zaměstnance na pozici ŘIDIČE - STŘÍDAČE. Vhodné pro důchodce.
Tel.: 607 218 078


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

Poslední videa

Kněžické rybníky: žabí koncert na začátku května

Poslechněte si žabí sbor :-)

Přehrát video
MŠ Blšany - roušky pro děti i paní učitelku

I když děti již v budově školky nemusejí nosit roušky, venku je potřebují. Drahomíra Gramskopfová z Blšan jim i paní učitelce a kuchařce věnovala vlastnoručně ušité roušky.

Přehrát video