CHOMUTOVSKO: Nakažených koronavirem přibývá, je mezi nimi i těhotná žena

Redakce 2020-03-30 14:08:00

CHOMUTOVSKO (r) — Celkem 8 případů nakažených koronavirem na Chomutovsku hlásí Krajská hygienická stanice Ústeckého kraje, celkový počet pozitivních osob v kraji je 111. „Lidé se díky informacím, které sdílejí na sociálních sítí dobře poznají a pak se navzájem šikanují,“ zdůvodnila již dříve ředitelka Krajské hygienické stanice Lenka Šimůnková, proč není možné podávat bližší informace.

Od pátku zaznamenala hygiena pět nových případů v okresu. Píšeme zde. Krajská hygienická stanice nyní potvrdila, že jde o pacienta z Radonic, další nakažení by ale z obce pocházet neměli.

Podle našich informací se v Chomutově na pravidelnou gynekologickou prohlídku z důvodu těhotenství, měla dostavit také další z nakažených. „Tato těhotná žena má sice na Chomutovsku uvedeno trvalé bydliště, ale ve skutečnosti je pražská,“ potvrdila ředitelka Krajské hygienické stanice Lenka Šimůnková. Lékařka, která ji vyšetřovala, by nyní měla být ve čtrnáctidenní karanténě.

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

UKLÍZEČKA

Hledá se UKLÍZEČKA - brigádně! 1x týdně a o víkendu na 4 hodiny. Autoservis Jirkov.
Tel.: 604 217 296


PRÁCE S NAKLADAČEM

Firma AZS přijme muže pro práci s nakladačem v Libočanech.
Tel.: 737 225 655


STROJNÍK PÁSOVÉHO BAGRU

Volné pracovní místo - Žatecko! SP BOHEMIA přijme do pískovny v Roztylech u Žatce STROJNÍKA PÁSOVÉHO BAGRU. Strojnický průkaz podmínkou.
Kontakt: p. Sýkora
Tel.: 602 151 166


ELEKTRIKÁŘ A ELEKTROZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky a elektrozámečníky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777 167 336


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

Poslední videa

Cvičení žen v tělocvičně 3. ZŠ Žatec

Ve čtvrtek 8. 10. vpodvečer se cvičilo v menší skupině. Ta první 10členná skupina se sešla v pondělí. Cvičení je pro ženy radost a velká motivace, pro někoho až takto: "to co mě drží při životě".

Přehrát video
ZŠ P. Bezruče Žatec: Anglická písnička v podání druháků

...při zahájení předávání certifikátů Cambridge english

Přehrát video