Anketa se prodlouží. Začátkem května zveřejníme TOP 15

Hedvika Mašková 2020-04-16 12:50:00

Mimořádná opatření v souvislosti s pandemií koronaviru se dotýkají i naší ankety ,,Osobnost Žatce 1990-2020“. V příštím měsíci mělo proběhnout slavnostní vyhlášení největší osobnosti novodobé žatecké historie, ale jelikož bychom se museli vzdát veškeré parády, rozhodli jsme se hlasování v anketě prodloužit!

Teď do konce měsíce dubna hlasujte pro kteroukoli z 54 nominovaných osobností. Vyberte ze seznamu člověka, který by si podle vás nejvíce zasloužil nést titul ,,Osobnost Žatce 1990-2020“ a jeho jméno posílejte na emailovou adresu fajkusova@ohremedia.cz.

Rovněž připište své celé jméno a telefonní kontakt. Ze čtenářů, kteří se zapojí do hlasování, budou totiž po skončení ankety vylosováni tři šťastlivci, kteří obdrží věcné ceny, jako například knihu povídek ,,Žatecká sedma“ a piva z Žateckého pivovaru. Bez uvedení jména a telefonního čísla nebude hlas uznán.

Pamatujte, že na každém hlasu záleží. V prvním květnovém vydání Žateckých novin totiž zveřejníme TOP 15 osobností, které od vás za měsíc březen a duben získali nejvíce hlasů. Hlasujte pro svého favorita, ať se dostane do úzkého výběru žateckých osobností, které si dle svých sympatií vyberou naši čtenáři.Komentáře

Nabídky práce

KUCHAŘ/KA

Volná pracovní v Žatci - pozice KUCHAŘ/KUCHAŘKA! Domov pro seniory v Žatci hledá do svého týmu KUCHAŘE/KU. Praxe vítána, dlouhý - krátký týden (12 hod. směny). - Více info na uvedeném telefonu.
Tel.: 725 895 664


PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH

Pečovatelská služba v Žatci hledá do svého týmu PRACOVNÍKA/CI V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH. Podmínkou je kurz PSS, aktivní řízení automobilu, dlouhý - krátký týden (12 hod. směny), praxe v oboru vítána. - Přihlášky vč životopisu zasálejte na uvedený e-mail nebo poštou na Domov pro seniory, Šafaříkova 852, 438 01 Žatec do 24. července.
E-mail: antoni@dpszatec.cz


UKLÍZEČKA

Firma Technology-west s.r.o., Žatec přijme uklízečku na úklid kanceláří v dopoledních hodinách. Úklid 2x týdně na dvě hodiny, na dohodu o provedení práce. Nástup možný ihned.
Tel.: 777 222 674


ÚČETNÍ

Chrám Chmele a Piva v Žatci přijme ÚČETNÍ. Náplní práce je zajištění vedení účetnictví příspěvkové organizace s prvky podnikatelského subjektu. Požadujeme výbornou znalost celkového účetnictví. V případě zájmu nás kontaktujte písemně na uvedený e-mail.
E-mail: havelka@chchp.cz


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 120,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389

Poslední videa

Žatec: Pietní akt k 77. výročí vypálení Českého Malína

V neděli 12. 7. dopoledne se konal pietní akt za oběti Českého Malína - uctít památku tragédie v Českém Malíně do Žatce k pomníku před hřbitovem přišly desítky lidí...

Přehrát video
Stavba sportovní haly v Podbořanech

Uvnitř se maká, takhle jsme zachytili pracovníky firmy Podhola na stavbě ve středu 1. července ráno...

Přehrát video