Městskou dopravou opět za desetikačku, parkovné už také není zdrarma

Lucie Steklá 2020-04-29 14:00:19

V Lounech postupně končí "úlevy", které tamní radnice zavedla v rámci nouzového stavu. Cestující již platí běžnou cenu v hromadné dopravě, parkování na parkovištích v Lounech již také není zdarma.

Louny (lus) Krizový štáb města Louny na svém pravidelném pátečním jednání rozhodl o opětovném zavedení odbavování cestujících a nástupu předními dveřmi. ,,V překladu“ to znamená, že od pondělí 27. dubna cestují autobusy hromadné dopravy v Lounech na třech jejích linkách opět za-platí běžnou cenu jízdného. „Dodržujte prosím vzdálenou bezpečnost a do autobusu vstupujte jednotlivě. Děkujeme všem za pochopení a dodržování těchto pravidel,“ upozorňuje radnice. Nadále ale platí, že první řady sedadel v autobusech budou označeny cedulkou "NEOBSAZOVAT". Hromadná doprava jezdí i nadále v režimu prázdninových jízdních řádů. 

S účinností od půlnoci čtvrtka 29. dubna došlo také k opětovnému zpoplatnění parkovného ve vymezených oblastech města Loun, ve kterých lze místní komunikace nebo jejich určené úseky užít k stání silničního motorového vozidla za cenu sjednanou v souladu s cenovými předpisy, v souladu s ceníkem platným před vyhlášením nouzového stavu v ČR.  

Výjimkou je parkoviště na Mírovém náměstí, které bude zpoplatněno od pondělí 4. května. 

"Z důvodu umožnění výjezdu občanům parkujícím na parkovištích se závorovým systémem budou první dne obnovení parkovného, tedy ve čtvrtek 29. dubna, ještě výjezdové závory zvednuty. Parkování na parkovacích automatech či vjezd na parkoviště již bude probíhat v standardním režimu," uvedla lounská radnice. 

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

OPERÁTOR/KA VÝROBY

Personal HOFMANN přijme do Chomutova a Klášterce nad Ohří nové kolegy/kolegyně. Plat 22000 - 28000,- Kč/měsíc +náborový příspěvek 10 000,- Kč, stravenky, prémie, 13. plat, příplatky, 25 dní dovolené, svozová doprava, akce ,,Přiveď kamaráda" s odměnou 3 000,- Kč.
Tel.: 800 101 125


VEDOUCÍ ÚČETNICTVÍ A EKONOMICKÝCH AGEND

Žatecká teplárenská přijme nového kolegu/kolegyni. Náplň práce: vedení a zodpovědnost za účetnictví a finanční politiku společnosti, vypracování daňových přiznání napříč různých daňových povinností a další. Požadujeme SŠ nebo VŠ ekonomického směru, dobrou znalost účetních a daňových předpisů, dobrou orientaci v legislativě ČR, 5 let praxe s vedením podvojného účetnictví na pozici samostatná/hlavní účetní. Nabízíme adekvátní mzdové ohodnocení, zázemí stabilní společnosti, 5 týdnů dovolené, pružná prac. doba, stravenky, příspěvek na penzijní pojištění a další zaměstnanecké benefity, služební telefon, notebook. K žádosti o místo přiložte strukturovaný profesní životopis a motivační dopis zasílejte nejpozději do 25. 10. 2020 na uvedený e-mail.
E-mail: vlcek@ztas.cz


TRUHLÁŘ

PŘIJMEME VYUČENÉHO TRUHLÁŘE s praxí a řidičským průkazem. Hrubá měsíční mzda 38 000,- Kč.
Tel.: 777 289 152


INSTALATÉR-TOPENÁŘ

VOLNÉ PRACOVNÍ MÍSTO - ABC CHOMUTOV! Přijmeme INSTALATÉRA-TOPENÁŘE vyučeného v oboru. Nástup možný ihned.
Tel.: 608 950 461


DISPONENT DOPRAVY

Nabídka práce - OZ BRÁZDA ŽATEC! DISPONENT DOPRAVY - VEDOUCÍ PRACOVNÍK. Požadujeme: ŘP sk. B, zkušenost v oboru výhodou, zodpovědnost a časová flexibilita. Nabízíme mzdu 33-38000,- Kč/měsíc (dle zkušeností), možnost zvýhodněného ubytování v areálu společnosti, možnost nákupu zboží za zvýhodněné ceny, směnný provoz, místo výkonu Žatec, nástup v listopadu 2020. Nabídky s životopisem zasílejte na uvedený e-mail.
Tel.: 774 711 315
E-mail: denis.biedermann@ozbrazda.cz

Poslední videa

Cvičení žen v tělocvičně 3. ZŠ Žatec

Ve čtvrtek 8. 10. vpodvečer se cvičilo v menší skupině. Ta první 10členná skupina se sešla v pondělí. Cvičení je pro ženy radost a velká motivace, pro někoho až takto: "to co mě drží při životě".

Přehrát video
ZŠ P. Bezruče Žatec: Anglická písnička v podání druháků

...při zahájení předávání certifikátů Cambridge english

Přehrát video