Školky se otevřou ve středu

Jarka Cibulková 2020-05-08 12:39:34

Louny (caj) Dnes zasedal opět po týdnu lounský krizový štáb. Od středy 13. května bude obnoven plnohodnotný provoz mateřských školek, jejichž zřizovatelem je město Louny. Děti ani učitelky nemusí ve školách nosit roušky ani žádnou jinou ochranu dýchacích cest. O provozu Mateřské školy Speciální rozhodnou radní v pondělí 11. května.


O názor rodičů žádal starosta Loun Pavel Janda na svém facebookovém profilu. Většina korespondentů by uvítala otevření mateřských školek co nejdříve, vyskytují se ale i obavy… Během krizového stavu byly ve městě otevřeny Mateřská škola Přemyslovců a školka Kpt. Otakara Jaroše. 

Obdobně na pozitivnější situaci reagují i zřizovatelé ostatních vesnických školek. V Dobroměřicích se dveře v mateřské škole otevřely 27. dubna, od pondělí 11. května děti po pomlce přivítá i školka v Lenešicích nebo v Černčicích. 

Komentáře

Nabídky práce

UKLÍZEČKA

Přijmeme pracovnici na úklid v odpoledních hodinách ve škole. Vhodné pro ženy důchodkyně. Zájemci hlaste se v sídle firmy LASSO (Libušina 1314, Chomutov) vždy v pondělí a ve čtvrtek v 11 hodin.


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 130,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Uprchlý vězeň

.....

Přehrát video
Minikopaná ve Vroutku má tradici, hrají i ženy

Letos se turnaje v minikopané v sobotu 18. 7. ve Vroutku zúčastnilo sedm týmů, jeden z nich tvořily ženy. Do brány pro jistotu postavily šikovného mladého muže :-)

Přehrát video