Tento týden v Žateckých novinách

Hedvika Mašková 2020-05-19 11:45:00

Týdeník Žatecké noviny č. 20 vychází ve středu 20. května!

Ve třetím květnovém vydání Žateckých novin se dočtete o FUNUSU, který KORONAVIRU uspořádala CHMELOBRANA, vydařených FARMÁŘSKÝCH TRZÍCH, daru v podobě KANCELÁŘSKÉHO NÁBYTKU od města legionářům, NOVÉM ŘEDITELI Chrámu chmele a piva, OTEVŘENÍ ŠKOLEK, novém OSVĚTLENÍ morového sloupu, ZMĚNÁCH ODBĚROVÉHO MÍSTA, které již neslouží samoplátcům, SBĚROVÉ SOBOTĚ, rekonstrukci VODOVODU v Měcholupech, NEPOSLUŠNÉM ŘIDIČI, špatném stavu CHODNÍKŮ VE VNITROBLOKU na jižním sídlišti a na světě je již FINÁLOVÁ PATNÁCTKA ankety OSOBNOST ŽATCE 1990-2020, pro kterou lze hlasovat až do konce srpna!

Sportovní strana nabídne pozvánku na BĚH OKOLO PRAVDY, předčasné ukončení soutěže dospělých v NÁRODNÍ HÁZENÉ, trávení volného času na OHŘI a ATLETICKÉM MÍTINKU na stadionu Mládí. 

Na kulturní straně se můžete začíst do další POVÍDKY z dílny žateckého spisovatele Aleše Stroukala. Dočtete se také o plánovaných výstavách NÁVRATY VOLYŇSKÝCH ČECHŮ a ŠIKOVNÉ RUCE NAŠICH BABIČEK. Pomalu, ale jistě, se nám rozjíždí také KULTURNÍ SERVIS s pozvánkami do kina, muzeí i zámku Stekník.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin. 

Napsal(a): Hedvika Mašková

Komentáře

Nabídky práce

ŘEMESLNÍCI ŽATEC

Nabídka volných míst Žatec. Dobré platové ohodnocení, jednosměnný provoz! Prefa Žatec hledá zaměstnance na pozice ZEDNÍK, BETONÁŘ, TESAŘ, TRUHLÁŘ, SVÁŘEČ, VAZAČ ARMATURY. Požadavky: vyučení v oboru nebo minimálně 2 roky praxe.
Tel.: 601 549 488
E-mail: ptackova@prefazatec.cz


PRACOVNÍK V ELEKTROTECHNICE A ZKUŠEBNÍ TECHNIK

Puls Chomutov nabírá nové zaměstnance! Plat od 20 170,-Kč - 23 050,- Kč + příplatky za noční směny, práci o víkendu a další benefity. Přijmeme PRACOVNÍKA V ELEKTROTECHNICE (3 směnný provoz, dobrá manuální práce v sedě, je zapotřebí pečlivost a zodpovědnost). Dále ZKUŠEBNÍHO TECHNIKA (12 hod. směny, požadujeme vzdělání v oboru elektro, vyhláška 50, práce s PC, zodpovědnost). Zaměstná Vás agentura: Lidé a Příležitosti s.r.o., spolehlivý a férový zaměstnavatel.
Tel.: 733 126 905
E-mail: info@prilezitosti.cz


LÉKAŘ/KA NA ORL

Náborový příspěvek 100 000,- Kč. Nemocnice Kadaň přijme LÉKAŘE se specializací, po základním kmenu nebo absolventa LF do ORL ambulance. Nástup možný ihned do HPP nebo na DPČ, DPP.
Kontakt: Bc. Lenka Benešová
Tel.: 474 944 550
E-mail: benesova@nemkadan.cz


TECHNICKÝ PRACOVNÍK ZABEZPEČOVACÍCH A KOMUNIKAČNÍCH TECHNOLOGIÍ

Volná pozice - plat 23 230,- Kč - 32 420,- Kč. Věznice Nové Sedlo přijme TECHNICKÉHO PRACOVNÍKA ZABEZPEČOVACÍCH A KOMUNIKAČNÍCH TECHNOLOGIÍ (slaboproud). Požadujeme: SŠ vzdělání, trestní bezúhonnost, dobrý zdrav. stav, vyhláška č. 50/1978 Sb.
Tel.: 415 779 106
E-mail: JStrosova@vez.nse.justice.cz


ELEKTROMONTÉR

Volná místa na pozici ELEKTROMONTÉR - ESAP Chomutov. Více info na uvedeném telefonu.
Tel.: 603 22 40 90

Poslední videa

Stavění sněhuláka v Žatci - 14. ledna ráno napadl sníh

Odpoledne už nebylo tak bílo, ale radost děti měly. Vašek s maminkou stavěl sněhuláka :-)

Přehrát video
Vánoční pozdrav Ježíškova pošťáka a jeho pomocnice z Ansáblu BezeVšeho v Postoloprtech

Během adventního trhu v sobotu 12. prosince na postoloprtském náměstí všechny své spoluobčany, diváky, příznivce a kamarády přivítali a poslali vánoční pozdrav členové pořádajícího DA BezeVšeho ;-)

Přehrát video