Tento týden v Žateckých novinách

Hedvika Mašková 2020-05-19 11:45:00

Týdeník Žatecké noviny č. 20 vychází ve středu 20. května!

Ve třetím květnovém vydání Žateckých novin se dočtete o FUNUSU, který KORONAVIRU uspořádala CHMELOBRANA, vydařených FARMÁŘSKÝCH TRZÍCH, daru v podobě KANCELÁŘSKÉHO NÁBYTKU od města legionářům, NOVÉM ŘEDITELI Chrámu chmele a piva, OTEVŘENÍ ŠKOLEK, novém OSVĚTLENÍ morového sloupu, ZMĚNÁCH ODBĚROVÉHO MÍSTA, které již neslouží samoplátcům, SBĚROVÉ SOBOTĚ, rekonstrukci VODOVODU v Měcholupech, NEPOSLUŠNÉM ŘIDIČI, špatném stavu CHODNÍKŮ VE VNITROBLOKU na jižním sídlišti a na světě je již FINÁLOVÁ PATNÁCTKA ankety OSOBNOST ŽATCE 1990-2020, pro kterou lze hlasovat až do konce srpna!

Sportovní strana nabídne pozvánku na BĚH OKOLO PRAVDY, předčasné ukončení soutěže dospělých v NÁRODNÍ HÁZENÉ, trávení volného času na OHŘI a ATLETICKÉM MÍTINKU na stadionu Mládí. 

Na kulturní straně se můžete začíst do další POVÍDKY z dílny žateckého spisovatele Aleše Stroukala. Dočtete se také o plánovaných výstavách NÁVRATY VOLYŇSKÝCH ČECHŮ a ŠIKOVNÉ RUCE NAŠICH BABIČEK. Pomalu, ale jistě, se nám rozjíždí také KULTURNÍ SERVIS s pozvánkami do kina, muzeí i zámku Stekník.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin. 

Napsal(a): Hedvika Mašková

Komentáře

Nabídky práce

Pracovní nabídka pro osoby se zdravotním omezením (ZTP, změněná pracovní schopnost)

Veřejné stravování CZ a.s. přijme zaměstnance na pozice POMOCNÁ KUCHAŘKA, POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ, POKLADNÍ, VÝDEJČÍ OBĚDŮ, UKLÍZEČKA. Místo výkonu práce - Louny, Žatec a okolí, Slaný. Požadujeme samostatnost a spolehlivost, praxe v oboru není podmínkou.
Kontakt: p. Krupka
Tel.: 603 267 370


KUCHAŘ/ČÍŠNÍK

Přijmu kuchaře, servírku v Chomutově.
Tel.: 777 944 816


BRIGÁDA V CHRÁNĚNÉ DÍLNĚ

Chráněná dílna Tuchořice hledá pracovníky na HPP na tyto pozice PŘÍPRAVA PROVÁZKU NA NAVAZOVÁNÍ/UZLÍKOVÁNÍ, STROJNÍ NAVAZOVÁNÍ UZLÍKU NA DRÁTEK, STROJNÍ PŘEVÍJECÍ CHMELOVÉHO DRÁTKU (VHODNÉ PRO MUŽE). 20 hodin týdně, odměna 7 - 10 tisíc, dopravní spojení z Loun, Žatce i Podbořan. Nástup možný ihned.
Tel.: 723 588 312


ŘIDIČ - STŘÍDAČ

Pracovní příležitost pro lidi z Chomutova a okolí! Hledáme zaměstnance na pozici ŘIDIČE - STŘÍDAČE. Vhodné pro důchodce.
Tel.: 607 218 078


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

Poslední videa

Kněžické rybníky: žabí koncert na začátku května

Poslechněte si žabí sbor :-)

Přehrát video
MŠ Blšany - roušky pro děti i paní učitelku

I když děti již v budově školky nemusejí nosit roušky, venku je potřebují. Drahomíra Gramskopfová z Blšan jim i paní učitelce a kuchařce věnovala vlastnoručně ušité roušky.

Přehrát video