Úvod   /   Zprávy   /   Přeskočilo mu?

Přeskočilo mu?

Redakce 2020-05-20 10:06:43

CHOMUTOV (r) — Jako pominutý řádil v minulých dnech ve Wolkerově ulici muž, který tam rozkopával odpadkové koše. Hlídka strážníků, kterou vyslal operační důstojník, viníka zastihla na místě. Okolo něj byly na zemi povalené koše a z nich do okolí vyházené odpadky.

„Následovala výzva k prokázání totožnosti a muž doznal, že okolo sebe způsobil tuto zkázu, jelikož hledal svou peněženku. O té se později zjistilo, že byla stále v kapse jeho šortek,“ informovali strážníci. O tom, že by si po sobě uklidil, však muž nechtěl slyšet a předvedení k ověření jeho totožnosti na Policii ČR se vzpíral.

Jeho aktivní odpor strážníci přemohli použitím donucovacích prostředků — agresora svedli k zemi a nasadili mu pouta. Na Policii ČR proběhla kontrola totožnosti a lustrace, zda není v pátrání. Muž byl poučen, že je podezřelým hned z několika přestupků, ze kterých se bude zpovídat u správního orgánu.

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

Pracovní nabídka pro osoby se zdravotním omezením (ZTP, změněná pracovní schopnost)

Veřejné stravování CZ a.s. přijme zaměstnance na pozice POMOCNÁ KUCHAŘKA, POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ, POKLADNÍ, VÝDEJČÍ OBĚDŮ, UKLÍZEČKA. Místo výkonu práce - Louny, Žatec a okolí, Slaný. Požadujeme samostatnost a spolehlivost, praxe v oboru není podmínkou.
Kontakt: p. Krupka
Tel.: 603 267 370


KUCHAŘ/ČÍŠNÍK

Přijmu kuchaře, servírku v Chomutově.
Tel.: 777 944 816


BRIGÁDA V CHRÁNĚNÉ DÍLNĚ

Chráněná dílna Tuchořice hledá pracovníky na HPP na tyto pozice PŘÍPRAVA PROVÁZKU NA NAVAZOVÁNÍ/UZLÍKOVÁNÍ, STROJNÍ NAVAZOVÁNÍ UZLÍKU NA DRÁTEK, STROJNÍ PŘEVÍJECÍ CHMELOVÉHO DRÁTKU (VHODNÉ PRO MUŽE). 20 hodin týdně, odměna 7 - 10 tisíc, dopravní spojení z Loun, Žatce i Podbořan. Nástup možný ihned.
Tel.: 723 588 312


ŘIDIČ - STŘÍDAČ

Pracovní příležitost pro lidi z Chomutova a okolí! Hledáme zaměstnance na pozici ŘIDIČE - STŘÍDAČE. Vhodné pro důchodce.
Tel.: 607 218 078


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

Poslední videa

Kněžické rybníky: žabí koncert na začátku května

Poslechněte si žabí sbor :-)

Přehrát video
MŠ Blšany - roušky pro děti i paní učitelku

I když děti již v budově školky nemusejí nosit roušky, venku je potřebují. Drahomíra Gramskopfová z Blšan jim i paní učitelce a kuchařce věnovala vlastnoručně ušité roušky.

Přehrát video