Úvod   /   Zprávy   /   Přeskočilo mu?

Přeskočilo mu?

Redakce 2020-05-20 10:06:43

CHOMUTOV (r) — Jako pominutý řádil v minulých dnech ve Wolkerově ulici muž, který tam rozkopával odpadkové koše. Hlídka strážníků, kterou vyslal operační důstojník, viníka zastihla na místě. Okolo něj byly na zemi povalené koše a z nich do okolí vyházené odpadky.

„Následovala výzva k prokázání totožnosti a muž doznal, že okolo sebe způsobil tuto zkázu, jelikož hledal svou peněženku. O té se později zjistilo, že byla stále v kapse jeho šortek,“ informovali strážníci. O tom, že by si po sobě uklidil, však muž nechtěl slyšet a předvedení k ověření jeho totožnosti na Policii ČR se vzpíral.

Jeho aktivní odpor strážníci přemohli použitím donucovacích prostředků — agresora svedli k zemi a nasadili mu pouta. Na Policii ČR proběhla kontrola totožnosti a lustrace, zda není v pátrání. Muž byl poučen, že je podezřelým hned z několika přestupků, ze kterých se bude zpovídat u správního orgánu.

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

KUCHAŘ/KA

Volná pracovní v Žatci - pozice KUCHAŘ/KUCHAŘKA! Domov pro seniory v Žatci hledá do svého týmu KUCHAŘE/KU. Praxe vítána, dlouhý - krátký týden (12 hod. směny). - Více info na uvedeném telefonu.
Tel.: 725 895 664


PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH

Pečovatelská služba v Žatci hledá do svého týmu PRACOVNÍKA/CI V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH. Podmínkou je kurz PSS, aktivní řízení automobilu, dlouhý - krátký týden (12 hod. směny), praxe v oboru vítána. - Přihlášky vč životopisu zasálejte na uvedený e-mail nebo poštou na Domov pro seniory, Šafaříkova 852, 438 01 Žatec do 24. července.
E-mail: antoni@dpszatec.cz


UKLÍZEČKA

Firma Technology-west s.r.o., Žatec přijme uklízečku na úklid kanceláří v dopoledních hodinách. Úklid 2x týdně na dvě hodiny, na dohodu o provedení práce. Nástup možný ihned.
Tel.: 777 222 674


ÚČETNÍ

Chrám Chmele a Piva v Žatci přijme ÚČETNÍ. Náplní práce je zajištění vedení účetnictví příspěvkové organizace s prvky podnikatelského subjektu. Požadujeme výbornou znalost celkového účetnictví. V případě zájmu nás kontaktujte písemně na uvedený e-mail.
E-mail: havelka@chchp.cz


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 120,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389

Poslední videa

Žatec: Pietní akt k 77. výročí vypálení Českého Malína

V neděli 12. 7. dopoledne se konal pietní akt za oběti Českého Malína - uctít památku tragédie v Českém Malíně do Žatce k pomníku před hřbitovem přišly desítky lidí...

Přehrát video
Stavba sportovní haly v Podbořanech

Uvnitř se maká, takhle jsme zachytili pracovníky firmy Podhola na stavbě ve středu 1. července ráno...

Přehrát video