Řidiči, pozor! V Jirkově budou „řádit” silničáři!

Redakce 2020-05-21 05:13:00

JIRKOV (tz, r) — Tento týden budou v některých jirkovských ulicích zahájeny plošné opravy komunikací. Už dnes, 21. května, má začít oprava v ulici Zaječická u autobusového nádraží a na křižovatce ulic Jezerská a Palackého.

O den později pak bude ofrézována ulice Osvobození a část obchvatu na Vinařické u Koliby. V dalším týdnu pak budou od úterka zahájeny opravy v ulici U Sauny ke křižovatce U Dubu a od středy v ulici Vinařická u Horníka. Budou prováděny pouze opravy jízdních pruhů bez parkovacích míst. Město upozorňuje, že termíny jsou orientační a může dojít k drobným změnám. Úseky, kterých se opravy týkají, budou v předstihu označeny dopravními značkami. „Žádáme obyvatele, aby na těchto komunikacích neparkovali a umožnili tak hladký průběh oprav. Bohužel, u některých úseků se nevyhneme situacím, kdy položení asfaltového povrchu nebude bezprostředně navazovat na ofrézování komunikace. Prosíme tak řidiče o pochopení, vzájemnou toleranci a trpělivost,“ nabádá radnice.

Foto: Město Jirkov

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

Pracovní nabídka pro osoby se zdravotním omezením (ZTP, změněná pracovní schopnost)

Veřejné stravování CZ a.s. přijme zaměstnance na pozice POMOCNÁ KUCHAŘKA, POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ, POKLADNÍ, VÝDEJČÍ OBĚDŮ, UKLÍZEČKA. Místo výkonu práce - Louny, Žatec a okolí, Slaný. Požadujeme samostatnost a spolehlivost, praxe v oboru není podmínkou.
Kontakt: p. Krupka
Tel.: 603 267 370


KUCHAŘ/ČÍŠNÍK

Přijmu kuchaře, servírku v Chomutově.
Tel.: 777 944 816


BRIGÁDA V CHRÁNĚNÉ DÍLNĚ

Chráněná dílna Tuchořice hledá pracovníky na HPP na tyto pozice PŘÍPRAVA PROVÁZKU NA NAVAZOVÁNÍ/UZLÍKOVÁNÍ, STROJNÍ NAVAZOVÁNÍ UZLÍKU NA DRÁTEK, STROJNÍ PŘEVÍJECÍ CHMELOVÉHO DRÁTKU (VHODNÉ PRO MUŽE). 20 hodin týdně, odměna 7 - 10 tisíc, dopravní spojení z Loun, Žatce i Podbořan. Nástup možný ihned.
Tel.: 723 588 312


ŘIDIČ - STŘÍDAČ

Pracovní příležitost pro lidi z Chomutova a okolí! Hledáme zaměstnance na pozici ŘIDIČE - STŘÍDAČE. Vhodné pro důchodce.
Tel.: 607 218 078


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

Poslední videa

Kněžické rybníky: žabí koncert na začátku května

Poslechněte si žabí sbor :-)

Přehrát video
MŠ Blšany - roušky pro děti i paní učitelku

I když děti již v budově školky nemusejí nosit roušky, venku je potřebují. Drahomíra Gramskopfová z Blšan jim i paní učitelce a kuchařce věnovala vlastnoručně ušité roušky.

Přehrát video