Řidiči, pozor! V Jirkově budou „řádit” silničáři!

Redakce 2020-05-21 05:13:00

JIRKOV (tz, r) — Tento týden budou v některých jirkovských ulicích zahájeny plošné opravy komunikací. Už dnes, 21. května, má začít oprava v ulici Zaječická u autobusového nádraží a na křižovatce ulic Jezerská a Palackého.

O den později pak bude ofrézována ulice Osvobození a část obchvatu na Vinařické u Koliby. V dalším týdnu pak budou od úterka zahájeny opravy v ulici U Sauny ke křižovatce U Dubu a od středy v ulici Vinařická u Horníka. Budou prováděny pouze opravy jízdních pruhů bez parkovacích míst. Město upozorňuje, že termíny jsou orientační a může dojít k drobným změnám. Úseky, kterých se opravy týkají, budou v předstihu označeny dopravními značkami. „Žádáme obyvatele, aby na těchto komunikacích neparkovali a umožnili tak hladký průběh oprav. Bohužel, u některých úseků se nevyhneme situacím, kdy položení asfaltového povrchu nebude bezprostředně navazovat na ofrézování komunikace. Prosíme tak řidiče o pochopení, vzájemnou toleranci a trpělivost,“ nabádá radnice.

Foto: Město Jirkov

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

KUCHAŘ/KA

Volná pracovní v Žatci - pozice KUCHAŘ/KUCHAŘKA! Domov pro seniory v Žatci hledá do svého týmu KUCHAŘE/KU. Praxe vítána, dlouhý - krátký týden (12 hod. směny). - Více info na uvedeném telefonu.
Tel.: 725 895 664


PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH

Pečovatelská služba v Žatci hledá do svého týmu PRACOVNÍKA/CI V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH. Podmínkou je kurz PSS, aktivní řízení automobilu, dlouhý - krátký týden (12 hod. směny), praxe v oboru vítána. - Přihlášky vč životopisu zasálejte na uvedený e-mail nebo poštou na Domov pro seniory, Šafaříkova 852, 438 01 Žatec do 24. července.
E-mail: antoni@dpszatec.cz


UKLÍZEČKA

Firma Technology-west s.r.o., Žatec přijme uklízečku na úklid kanceláří v dopoledních hodinách. Úklid 2x týdně na dvě hodiny, na dohodu o provedení práce. Nástup možný ihned.
Tel.: 777 222 674


ÚČETNÍ

Chrám Chmele a Piva v Žatci přijme ÚČETNÍ. Náplní práce je zajištění vedení účetnictví příspěvkové organizace s prvky podnikatelského subjektu. Požadujeme výbornou znalost celkového účetnictví. V případě zájmu nás kontaktujte písemně na uvedený e-mail.
E-mail: havelka@chchp.cz


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 120,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389

Poslední videa

Žatec: Pietní akt k 77. výročí vypálení Českého Malína

V neděli 12. 7. dopoledne se konal pietní akt za oběti Českého Malína - uctít památku tragédie v Českém Malíně do Žatce k pomníku před hřbitovem přišly desítky lidí...

Přehrát video
Stavba sportovní haly v Podbořanech

Uvnitř se maká, takhle jsme zachytili pracovníky firmy Podhola na stavbě ve středu 1. července ráno...

Přehrát video