SoS doprava v Chomutově a Jirkově opět v provozu

Redakce 2020-05-28 10:49:00

CHOMUTOV/JIRKOV (r) — Ve vazbě na ukončení nouzového stavu je od uplynulého pondělí obnovena SoS doprava pro Chomutov a Jirkov. Zájemci získají informace o poskytované službě telefonicky, při osobní návštěvě nebo na webových stránkách webu www.soschomutov.cz.

SoS doprava má usnadnit přepravu seniorů a zdravotně postižených především k lékařům, na úřady, do knihovny, do škol, na hřbitov apod. Touto službou nelze řešit běžné společenské návštěvy a komerční potřeby. Nárok na SoS dopravu mají lidé starší 70 let a zdravotně postižení od 1 roku věku. SoS doprava je určena pro občany města Chomutova a Jirkova, na území těchto měst.

Zájemce o dopravu předloží řidiči vozidla k nahlédnutí občanský průkaz nebo průkaz zdravotně postižené osoby — TP, ZTP nebo ZTP/P. Důvodem je ověření, zda se jedná o osoby, pro něž je tato doprava určena. Osobní údaje nejsou SoS Chomutov nikde evidovány ani ukládány, údaje mají jednorázový charakter .

Provozní doba je v časovém rozmezí 7 do 15 hodin, od pondělí do pátku. Dopravu zajišťuje profesionální řidič Sociálních služeb Chomutov, vozidlem této organizace. Dispečink evidenci žádostí zajišťuje řidič na telefonu 722 501 669 (včetně sms objednání). Dopravu lze objednat předem nebo požadovat nárazově v případě volného vozidla. V případě přepravy osoby na vozíku je nutné toto dojednat předem, je k dispozici speciálně upravené vozidlo. V případě přepravy dětí je nutné uvést potřebu autosedačky. Cena jízdného je 30 Kč za jízdu jedním směrem a za osobu (stejná částka je v případě cesty zpět), jízdné platí i případný průvodce, pokud se nejedná o doprovod v rámci ZTP/P. Cena dopravy je bez čekací doby. Platba probíhá na místě — řidič vystaví příjmový doklad dopravované osobě, kopie je evidována v účetnictví SoS Chomutov.

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

KUCHAŘ/KA

Volná pracovní v Žatci - pozice KUCHAŘ/KUCHAŘKA! Domov pro seniory v Žatci hledá do svého týmu KUCHAŘE/KU. Praxe vítána, dlouhý - krátký týden (12 hod. směny). - Více info na uvedeném telefonu.
Tel.: 725 895 664


ÚČETNÍ

Chrám Chmele a Piva v Žatci přijme ÚČETNÍ. Náplní práce je zajištění vedení účetnictví příspěvkové organizace s prvky podnikatelského subjektu. Požadujeme výbornou znalost celkového účetnictví. V případě zájmu nás kontaktujte písemně na uvedený e-mail.
E-mail: havelka@chchp.cz


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 120,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ÚDRŽBÁŘ

Farma Xaverov a.s. Libočany přijme do pracovního poměru na farmě v Libočanech ÚDRŽBÁŘE. Požadujeme vyučení v oboru opravář/zámečník, ŘP sk. C, strojní průkaz případně průkaz na VZ a svářecí průkaz výhodou, flexibilitu, samostatnost. Nástup dle dohody/ihned.
Tel.: 723 948 710


ÚČETNÍ/FAKTURANTKA

REMEI CZ s.r.o. hledá komunikativní ženu na pozici účetní, fakturantka. Pracovní úvazek: 40 hodin/týdně. Požadavky: USO.
Kontakt: Šroufková Lenka
Tel.: 606 689 927
E-mail: sekretariat@remei.cz

Poslední videa

Stavba sportovní haly v Podbořanech

Uvnitř se maká, takhle jsme zachytili pracovníky firmy Podhola na stavbě ve středu 1. července ráno...

Přehrát video
Farní zahrada Podbořany - agapé po mši ke cti sv. Petra a Pavla

Nedělní agapé po mši ke cti sv. apoštolů Petra a Pavla na farní zahradě v Podbořanech 28. června. Otec Alexander si zahrál s dětmi přetahovanou, v níž ochotně nechal vyhrát svou malou "soupeřku"...

Přehrát video