Chrámový koncert Edity Adlerové a jejich hostů bez nutné rezervace

Iveta Drlíková 2020-06-08 05:46:00

Velká Černoc (id) Na vystoupení pěvkyně Edity Adlerové a jejich hostů zvou pořadatelé v sobotu 13. června do kostela sv. Václava ve Velké Černoci. V podání této významné české mezzosopranistky zazní krásná klasická hudba a rovněž několik muzikálových a filmových melodií. Editu Adlerovou doprovodí varhaník, klavírista a dirigent Jiří Knotte, který na úvod zahraje též několik varhanních skladeb. Jako hosté přijaly pozvání další dvě skvělé umělkyně, a to houslistka Elena Orechova (houslový mistr Severočeského divadla Ústí nad Labem) a saxofonistka Anna Šteklová, která zpestří sobotní koncert sólovými skladbami pro saxofon. Začátek koncertu je ve 14 hodin.

Na koncert Edity Adlerové a jejich hostů v kostele ve Velké Černoci již není nutná předchozí rezervace. „Od 8. června se ruší povinnost 2 metrových rozestupů při společenských akcích, všichni návštěvnici musejí mít ale roušky nebo šál či šátek přes ústa. Proto již nevyžadujeme předchozí rezervace míst,“ sděluje za pořadatele tuto novinku Jiřina Čajková.

foto: Monika Navrátilová 

Komentáře

Nabídky práce

KUCHAŘ/KA

Volná pracovní v Žatci - pozice KUCHAŘ/KUCHAŘKA! Domov pro seniory v Žatci hledá do svého týmu KUCHAŘE/KU. Praxe vítána, dlouhý - krátký týden (12 hod. směny). - Více info na uvedeném telefonu.
Tel.: 725 895 664


PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH

Pečovatelská služba v Žatci hledá do svého týmu PRACOVNÍKA/CI V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH. Podmínkou je kurz PSS, aktivní řízení automobilu, dlouhý - krátký týden (12 hod. směny), praxe v oboru vítána. - Přihlášky vč životopisu zasálejte na uvedený e-mail nebo poštou na Domov pro seniory, Šafaříkova 852, 438 01 Žatec do 24. července.
E-mail: antoni@dpszatec.cz


UKLÍZEČKA

Firma Technology-west s.r.o., Žatec přijme uklízečku na úklid kanceláří v dopoledních hodinách. Úklid 2x týdně na dvě hodiny, na dohodu o provedení práce. Nástup možný ihned.
Tel.: 777 222 674


ÚČETNÍ

Chrám Chmele a Piva v Žatci přijme ÚČETNÍ. Náplní práce je zajištění vedení účetnictví příspěvkové organizace s prvky podnikatelského subjektu. Požadujeme výbornou znalost celkového účetnictví. V případě zájmu nás kontaktujte písemně na uvedený e-mail.
E-mail: havelka@chchp.cz


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 120,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389

Poslední videa

Stavba sportovní haly v Podbořanech

Uvnitř se maká, takhle jsme zachytili pracovníky firmy Podhola na stavbě ve středu 1. července ráno...

Přehrát video
Farní zahrada Podbořany - agapé po mši ke cti sv. Petra a Pavla

Nedělní agapé po mši ke cti sv. apoštolů Petra a Pavla na farní zahradě v Podbořanech 28. června. Otec Alexander si zahrál s dětmi přetahovanou, v níž ochotně nechal vyhrát svou malou "soupeřku"...

Přehrát video