FOTOGALERIE: Děti a rodiče z volejbalového klubu si užili společný turnaj

Alla Želinská 2020-06-16 21:42:00

Volejbalovou sezónu VK Sever Žatec symbolicky ukončil jako každý rok tradiční turnaj rodičů s dětmi. Zahrálo si ho 112 účastníků!

Druhý červnový pátek odpoledne každá hráčka počínaje přípravkou a nejstaršími děvčaty konče si do sportovní haly Sever Žatec přivedla jako doprovod někoho z rodičů a po rozlosování si všichni společně zahráli turnaj, ve kterém nešlo až tak o konečný výsledek, ale o to společně se pobavit a zasportovat si. Přípravka hrála v hale ve velké tělocvičně, kde se sešlo 16 dvoučlenných týmů, žačky a kadetky s juniorkami a jejich rodiče tvořili celkem rovněž 16 týmů, ovšem čtyř a šestičlenných, které hrály venku na třech volejbalových kurtech. Po skončení turnaje si všichni společně sedli k táboráku, opekli buřty, zazpívali s kytarami.

Přátelské a velmi milé setkání všech, kteří se pohybují kolem mládežnického volejbalu, končilo až po půlnoci. Mladé volejbalistky se spolu s vedoucími ale neviděly v této sezoně naposledy. Tréninky budou probíhat do konce června. 

(Koukněte i na videa z turnaje)


Komentáře

Nabídky práce

KUCHAŘ/KA

Volná pracovní v Žatci - pozice KUCHAŘ/KUCHAŘKA! Domov pro seniory v Žatci hledá do svého týmu KUCHAŘE/KU. Praxe vítána, dlouhý - krátký týden (12 hod. směny). - Více info na uvedeném telefonu.
Tel.: 725 895 664


PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH

Pečovatelská služba v Žatci hledá do svého týmu PRACOVNÍKA/CI V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH. Podmínkou je kurz PSS, aktivní řízení automobilu, dlouhý - krátký týden (12 hod. směny), praxe v oboru vítána. - Přihlášky vč životopisu zasálejte na uvedený e-mail nebo poštou na Domov pro seniory, Šafaříkova 852, 438 01 Žatec do 24. července.
E-mail: antoni@dpszatec.cz


UKLÍZEČKA

Firma Technology-west s.r.o., Žatec přijme uklízečku na úklid kanceláří v dopoledních hodinách. Úklid 2x týdně na dvě hodiny, na dohodu o provedení práce. Nástup možný ihned.
Tel.: 777 222 674


ÚČETNÍ

Chrám Chmele a Piva v Žatci přijme ÚČETNÍ. Náplní práce je zajištění vedení účetnictví příspěvkové organizace s prvky podnikatelského subjektu. Požadujeme výbornou znalost celkového účetnictví. V případě zájmu nás kontaktujte písemně na uvedený e-mail.
E-mail: havelka@chchp.cz


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 120,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389

Poslední videa

Stavba sportovní haly v Podbořanech

Uvnitř se maká, takhle jsme zachytili pracovníky firmy Podhola na stavbě ve středu 1. července ráno...

Přehrát video
Farní zahrada Podbořany - agapé po mši ke cti sv. Petra a Pavla

Nedělní agapé po mši ke cti sv. apoštolů Petra a Pavla na farní zahradě v Podbořanech 28. června. Otec Alexander si zahrál s dětmi přetahovanou, v níž ochotně nechal vyhrát svou malou "soupeřku"...

Přehrát video