Zastupitelé se setkali s občany pod širým nebem

Hedvika Mašková 2020-06-22 11:00:00

Poslední květnovou sobotu proběhlo první setkání zastupitelů obce s veřejností ve všech spádových obcích Žiželic. Občané tak měli možnost pod širým nebem diskutovat o aktuálním dětí v obcích, připravovaných akcích a také o ožehavých tématech se všemi zastupiteli, a to v Přívlakách, Stroupči, Hořeticích a Žiželicích.

,,Otázek padala celá řada, každá obec má své starosti. Stavba plynovodu a stav místních cest v Přívlakách, cyklostezka a dráty vysokého napětí ve Stroupči, otázka odkaliště a železničního přejezdu v Hořeticích či přemostění v Žiželicích. A to je jen zlomek otázek a témat, která se na setkáních probrala. V tomto duchu chceme ve vedení obce pokračovat i nadále, zásadní a důležité otázky projednávat s občany, kterých se to přímo dotýká, a také mít dostatečnou zpětnou vazbu, co je trápí a co je zajímá,“ konstatovala starostka obce Helena Makuková.

Komentáře

Nabídky práce

KUCHAŘ/KA

Volná pracovní v Žatci - pozice KUCHAŘ/KUCHAŘKA! Domov pro seniory v Žatci hledá do svého týmu KUCHAŘE/KU. Praxe vítána, dlouhý - krátký týden (12 hod. směny). - Více info na uvedeném telefonu.
Tel.: 725 895 664


PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH

Pečovatelská služba v Žatci hledá do svého týmu PRACOVNÍKA/CI V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH. Podmínkou je kurz PSS, aktivní řízení automobilu, dlouhý - krátký týden (12 hod. směny), praxe v oboru vítána. - Přihlášky vč životopisu zasálejte na uvedený e-mail nebo poštou na Domov pro seniory, Šafaříkova 852, 438 01 Žatec do 24. července.
E-mail: antoni@dpszatec.cz


UKLÍZEČKA

Firma Technology-west s.r.o., Žatec přijme uklízečku na úklid kanceláří v dopoledních hodinách. Úklid 2x týdně na dvě hodiny, na dohodu o provedení práce. Nástup možný ihned.
Tel.: 777 222 674


ÚČETNÍ

Chrám Chmele a Piva v Žatci přijme ÚČETNÍ. Náplní práce je zajištění vedení účetnictví příspěvkové organizace s prvky podnikatelského subjektu. Požadujeme výbornou znalost celkového účetnictví. V případě zájmu nás kontaktujte písemně na uvedený e-mail.
E-mail: havelka@chchp.cz


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 120,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389

Poslední videa

Žatec: Pietní akt k 77. výročí vypálení Českého Malína

V neděli 12. 7. dopoledne se konal pietní akt za oběti Českého Malína - uctít památku tragédie v Českém Malíně do Žatce k pomníku před hřbitovem přišly desítky lidí...

Přehrát video
Stavba sportovní haly v Podbořanech

Uvnitř se maká, takhle jsme zachytili pracovníky firmy Podhola na stavbě ve středu 1. července ráno...

Přehrát video