Skládka Vrbička opět hořela, hasiči pak jeli k dopravním nehodám

Alla Želinská 2020-07-04 11:30:00

Ve 3:36 sobotního rána 4. července se rozezněla v Podbořanech siréna, která svolávala k požáru skládky Vrbička. Podbořanští hasiči – profesionální i dobrovolní - vyrazili k události. Na místo vyjelo celkem osm jednotek.

Že Vrbička hoří ve velkém, bylo vidět až z kopce Drahoničáku, volali mezi sebou hasiči.  „Dnes ve 3:32 hod. byla jednotka vyslána k požáru skládky komunálního odpadu Vrbička. Jednotka vyjela s CAS20 Terrno v počtu 1+3. Na místě jsme prováděli hasební práce a kyvadlové doplňování vody,“ informovali dnes ráno hasiči z Vroutku. Spolu s nimi požár likvidovali profesionální hasiči z PS Podbořany a Žatec, jednotky dobrovolných hasičů Podbořan, Kryr, Lubence, Nepomyšle a Radonic z okresu Chomutov. "Dnes ve 3:31 hod. byla jednotka vyslána k požáru skládky komunálního odpadu Vrbička. Jednotka vyjela s CAS15 Na místě jsme prováděli kyvadlové doplňování vody," hlásili hasiči z Nepomyšle. 

Byly sice vysoké plameny, ale hořelo to jen na povrchu, takže dobrovolní hasiči z Podbořan byli již v 6.30 zpět na základně.

Pro lubenecké hasiče sobotní „šichta“ tím neskončila. V sobotu dopoledne po 9. hodině pomáhali lubenečtí hasiči likvidovat následky dvou dopravních nehod u Věrušiček na Karlovarsku. V jednom případě se jednalo o nehodu se zraněním, kdy se srazilo osobní auto s dodávkou, která po nárazu skončila na střeše . Na místě zasahovaly jednotky z Lubence a Žlutic, probíhaly záchranné a vyprošťovací práce, hasiči pomáhají likvidovat únik provozních kapalin. Místo je neprůjezdné, objízdná trasa pro osobní automobily je nastavena přes Venušičky a Týniště v obou směrech. Nákladní doprava pak obousměrně přes Žlutice a Chyše.  

Komentáře

Nabídky práce

UKLÍZEČKA

Přijmeme pracovnici na úklid v odpoledních hodinách ve škole. Vhodné pro ženy důchodkyně. Zájemci hlaste se v sídle firmy LASSO (Libušina 1314, Chomutov) vždy v pondělí a ve čtvrtek v 11 hodin.


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 130,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Minikopaná ve Vroutku má tradici, hrají i ženy

Letos se turnaje v minikopané v sobotu 18. 7. ve Vroutku zúčastnilo sedm týmů, jeden z nich tvořily ženy. Do brány pro jistotu postavily šikovného mladého muže :-)

Přehrát video
Krásný Dvůr: Po stopách hraběte Rudolfa

Zajímavý edukační program na zámku absolvovaly ve čtvrtek 16. 7. děti z příměstského tábora DDM Žatec. Lektorka Zdenka Lněníčková se s nimi vypravila po stopách Jana Rudolfa Černína...

Přehrát video