Tento týden v Žateckých novinách

Hedvika Mašková 2020-07-07 12:05:00

Týdeník Žatecké noviny č. 27 vychází ve středu 8. července!

Ve druhém červencovém vydání Žateckých novin se dočtete o brzkých oslavách DNE SENIORŮ v žateckém domově pro seniory, štědré půjčce pro Chrám chmele a piva od města na zaplacení DLUHU ZA SOCIÁLNÍ ODVODY, předávání DOBRÝCH LISTŮ KOMORY, stáhnutí starostky ZDEŇKY HAMOUSOVÉ z kandidatury do senátu za politické hnutí ANO 2011, LEGIOVLAKU z pohledu jednoty Československé obce legionářské Žatec, BUSKINGU V PODLOUBÍ, které pokračuje i letošní sezónu, hrozícímu trestu podnikateli, který za své zaměstnance neodváděl DANĚ A POJISTNÉ a na světě je již FINÁLOVÁ PATNÁCTKA ankety OSOBNOST ŽATCE 1990-2020, pro kterou lze hlasovat až do konce srpna!

Sportovní strana nabídne souboj o staronovém VÍTĚZI fotbalového turnaje CHMEL CUP a medailích z krajských přeborů v ATLETICE. V rozhovoru jsme vyzpovídali sekretáře FK Slavoj Žatec PAVLA MAŇÁKA, který prozradil, jak je to se zavřenou CHALOUPKOU a započatých rekonstrukcích ve SPORTOVNÍM AREÁLU.

Na kulturní straně se můžete začíst do další POVÍDKY z dílny žateckého spisovatele Aleše Stroukala. Pozveme vás na AUTORSKÉ ČTENÍ spisovatele Michala VRBY, jehož kniha je nominovaná na cenu MAGNESIA LITERA. Naplno se nám rozjel také KULTURNÍ SERVIS a odstartovali jsme tradiční prázdninovou SOUTĚŽ O VYHLÍDKOVÉ LETY.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin.


Napsal(a): Hedvika Mašková

Komentáře

Nabídky práce

UKLÍZEČKA

Přijmeme pracovnici na úklid v odpoledních hodinách ve škole. Vhodné pro ženy důchodkyně. Zájemci hlaste se v sídle firmy LASSO (Libušina 1314, Chomutov) vždy v pondělí a ve čtvrtek v 11 hodin.


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 130,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Uprchlý vězeň

.....

Přehrát video
Minikopaná ve Vroutku má tradici, hrají i ženy

Letos se turnaje v minikopané v sobotu 18. 7. ve Vroutku zúčastnilo sedm týmů, jeden z nich tvořily ženy. Do brány pro jistotu postavily šikovného mladého muže :-)

Přehrát video