Opilec údajně vypil pět lahví vodky

Redakce 2020-07-13 08:42:00

Postoloprty - Uplynulou sobotu ve večerních hodinách přijali strážnici městské policie v Postoloprtech oznámení, že v zarostlé stráni u betonového mostu směrem k obci Březno leží bezvládně nahý muž. Strážníci na nic nečekali a okamžitě vyrazili na místo, kde měla osoba ležet. Hlídka zde opravdu nalezla nahého muže, který vykazoval známky silné opilosti. Komunikace s ním byla velice obtížná. Strážníci zjistili pouze to, že se muž po pádu na zem svalil do zarostlé strmé straně, kde ho naštěstí zachytil strom, jinak by následky jeho pádu byly pravděpodobně mnohem horší.

Strážníci muže jevícího známky otravy alkoholem ze stráně vytáhli a na místo přivolali záchranáře. Do jejich příjezdu muže uložili do stabilizované polohy a kontrolovali životní funkce. Jestli muž nelhal a strážníkům stačil zadrmolit, že vypil 5 lahví vodky, tak může být rád, že byl na místě nalezen a byla mu přivolána pomoc strážníků a záchranné služby. Ta si muže na místě převzala do své péče a převezla ho do nemocnice k dalšímu vyšetření.

Foto: Městská policie Postoloprty

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

UKLÍZEČKA

Přijmeme pracovnici na úklid v odpoledních hodinách ve škole. Vhodné pro ženy důchodkyně. Zájemci hlaste se v sídle firmy LASSO (Libušina 1314, Chomutov) vždy v pondělí a ve čtvrtek v 11 hodin.


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 130,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Uprchlý vězeň

.....

Přehrát video
Minikopaná ve Vroutku má tradici, hrají i ženy

Letos se turnaje v minikopané v sobotu 18. 7. ve Vroutku zúčastnilo sedm týmů, jeden z nich tvořily ženy. Do brány pro jistotu postavily šikovného mladého muže :-)

Přehrát video