Obrazem: Děti z příměstského tábora se vydaly na zámek

Alla Želinská 2020-07-16 22:26:00

Zajímavý edukační program absolvovaly ve čtvrtek 16. 7. na krásnodvorském zámku děti z příměstského tábora DDM Žatec. Lektorka Zdenka Lněníčková se s nimi vypravila po stopách Jana Rudolfa Černína.

Byl to již čtvrtý den prvního turnusu pro mladší školáky bohatého na výlety, hry, poznávání. V pondělí se děti seznamovaly, v úterý se všichni společně vydali do děčínské Zoo, ve středu pak do planetária a Funparku v Mostě a ve čtvrtek byl na řadě Krásný Dvůr. V pátek už je čeká závěrečný den - tvoření, vyhodnocení a rozlučka. To vše s vedoucími Petrem a Eliškou.

Podívejte se, jak probíhala čtvrteční výprava Po stopách hraběte Rudolfa.

FOTOGALERIE u článku. 

Komentáře

Nabídky práce

UKLÍZEČKA

Přijmeme pracovnici na úklid v odpoledních hodinách ve škole. Vhodné pro ženy důchodkyně. Zájemci hlaste se v sídle firmy LASSO (Libušina 1314, Chomutov) vždy v pondělí a ve čtvrtek v 11 hodin.


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 130,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Uprchlý vězeň

.....

Přehrát video
Minikopaná ve Vroutku má tradici, hrají i ženy

Letos se turnaje v minikopané v sobotu 18. 7. ve Vroutku zúčastnilo sedm týmů, jeden z nich tvořily ženy. Do brány pro jistotu postavily šikovného mladého muže :-)

Přehrát video