FOTOGALERIE: Otevření fotbalového stadionu v Lounech

Lucie Steklá 2020-07-21 13:00:13

Louny (lus) Devatenáct stovek diváků, letní počasí, výborná atmosféra a úžasný sportovní zážitek. To vše nabídlo nedělní otevření zrekonstruovaného fotbalového stadionu Ladislava Nováka v Lounech. Ten se po bezmála roce přestavby opět otevřel fotbalistům. ,,Do života“ ho společně uvedli exhibičním utkáním Sigi týmu proti výběru Loun. Ještě před fotbalovým utkáním, v němž nastoupila řada zvučných fotbalových jmen, se uskutečnilo slavnostní přestřižení pásky, kterého se ujal předseda Fotbalového klubu Louny Pavel Domecký, starosta Loun Pavel Janda a majitel společnosti Seko a sponzor fotbalového klubu Vlastimil Sedláček.

,,Hezké sportovní odpoledne. Dnes chceme slavnostně otevřít krásně zrekonstruovaný stánek pro náš fotbalový klub. Všechny vás tady vítám. Chtěl bych hrozně moc poděkovat v první řadě Vlastimilovi Sedláčkovi, díky kterému klub dostal dotaci na rekonstrukci, městu Louny, které přispělo třetinou na financování rekonstrukce stadionu a samozřejmě také fotbalistům FK Louny, kteří pomáhali při stěhování před i po přestavbě,“ řekl předseda lounského fotbalového klubu Pavel Domecký. ,,Věřím, že se tento den zapíše do historie Loun a že si ho zapamatujeme. Historie lounského fotbalu je bohatá, před sto lety tu stála jenom budka, pak se zrekonstruovala a mohl se tu dokonce natáčet i film o Emilu Zátopkovi, protože jako jediná tato tribuna odpovídala té poválečné době. Jsme rád, že jsem mohl trochu pomoci k dosažení tohoto nádherného prostředí,“ uvedl V. Sedláček. Za všechny zastupitele Loun promluvil lounský starosta P. Janda, který poděkoval předešlému zastupitelstvu, jež přestavbě dalo ,,zelenou“: ,,Jsem tu za všechny, kteří se přičinili k tomu, že se našla podpora a vůle přispět finančními prostředky. Fotbal v Lounech má nyní zázemí, které odpovídá jménu, které hrdě může nést, pana Ladislava Nováka.“ 

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

UKLÍZEČKA

Přijmeme pracovnici na úklid v odpoledních hodinách ve škole. Vhodné pro ženy důchodkyně. Zájemci hlaste se v sídle firmy LASSO (Libušina 1314, Chomutov) vždy v pondělí a ve čtvrtek v 11 hodin.


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 130,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Uprchlý vězeň

.....

Přehrát video
Minikopaná ve Vroutku má tradici, hrají i ženy

Letos se turnaje v minikopané v sobotu 18. 7. ve Vroutku zúčastnilo sedm týmů, jeden z nich tvořily ženy. Do brány pro jistotu postavily šikovného mladého muže :-)

Přehrát video