Fotogalerie: Čechomor roztančil letní kino v Klášterci nad Ohří

Soňa Šímová 2020-07-23 09:01:00

KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ (soš, tz) — Stovky diváků si nenechaly ujít sobotní vystoupení kapely Čechomor v areálu kláštereckého letního kina. Sérii akustických koncertů po celé republice uskutečnila skupina v návaznosti k vydanému klipu Kdyby mně nebylo.

Jak už bývá na koncertech kapely Čechomor zvykem, i do Klášterce přivezla neskutečnou energii, která s diváky pohupovala od samého začátku. V závěru už pod pódiem do rytmu originálně a chytlavě zpracovaných lidových písní tancovaly desítky návštěvníků, kteří si vyžádali i několik hudebních přídavků. Kapela vystoupila v sestavě František Černý (kytara a zpěv), Karel Holas (housle a zpěv), Matěj Lienert (perkuse a elektronické pady) a Radek Pobořil (harmonika). Nechyběla ani závěrečná autogramiáda a focení s fanoušky.

Foto: Soňa ŠÍMOVÁ

Napsal(a): Soňa Šímová

Komentáře

Nabídky práce

UKLÍZEČKA

Přijmeme pracovnici na úklid v odpoledních hodinách ve škole. Vhodné pro ženy důchodkyně. Zájemci hlaste se v sídle firmy LASSO (Libušina 1314, Chomutov) vždy v pondělí a ve čtvrtek v 11 hodin.


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 130,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Uprchlý vězeň

.....

Přehrát video
Minikopaná ve Vroutku má tradici, hrají i ženy

Letos se turnaje v minikopané v sobotu 18. 7. ve Vroutku zúčastnilo sedm týmů, jeden z nich tvořily ženy. Do brány pro jistotu postavily šikovného mladého muže :-)

Přehrát video