Memoriál Hlaváčkových po pětatřicáté

Lucie Steklá 2020-07-24 12:13:29

Ročov (lus) Po pětatřicáté se tento víkend uskuteční Memoriál Josefa a Zdeňka Hlaváčkových v Ročově.

Letošní turnaj sice odehraje méně týmů, než jsou fotbaloví fanoušci zvyklí, ale program nabídne zajímavé zpestření sobotního odpoledne.  

Pořadatelé z Fotbalového klubu ZD Podlesí Ročov letos, v sobotu 25. července, přivítají tři soupeře, kterými bude TJ Sokol Měcholupy, TJ Ohře Lišany a FK Jiskra Velké Březno. Zahájení turnaje je v pravé poledne, slavnostní výkop je naplánován na 12.30 hodin. Turnaj potrvá do pozdního odpoledne, na 18 hodinu je naplánované vyhodnocení turnaje a předání cen.

Během odpoledne bude pro děti připravena hasičská pěna, pořadatelé doporučují plavky, ručník a věci na převlečení s sebou, chybět nebude malování na obličej. Od 20 hodiny večerní je připraven večerní program, v němž zahraje hudební skupina No Headache!, uskuteční se soutěž o hodnotné ceny, návštěvníci uvidí barmanskou show čtyřnásobného mistra republiky, mistra Evropy a vicemistra světa Ondřeje Slapničky, samozřejmostí je ohňostroj.

Osvěžit se během letního večera bude moci koktejly, které namíchá právě speciální host.

Rozlosování turnaje: Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

UKLÍZEČKA

Přijmeme pracovnici na úklid v odpoledních hodinách ve škole. Vhodné pro ženy důchodkyně. Zájemci hlaste se v sídle firmy LASSO (Libušina 1314, Chomutov) vždy v pondělí a ve čtvrtek v 11 hodin.


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 130,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Uprchlý vězeň

.....

Přehrát video
Minikopaná ve Vroutku má tradici, hrají i ženy

Letos se turnaje v minikopané v sobotu 18. 7. ve Vroutku zúčastnilo sedm týmů, jeden z nich tvořily ženy. Do brány pro jistotu postavily šikovného mladého muže :-)

Přehrát video