Memoriál Hlaváčkových po pětatřicáté

Lucie Steklá 2020-07-24 12:13:29

Ročov (lus) Po pětatřicáté se tento víkend uskuteční Memoriál Josefa a Zdeňka Hlaváčkových v Ročově.

Letošní turnaj sice odehraje méně týmů, než jsou fotbaloví fanoušci zvyklí, ale program nabídne zajímavé zpestření sobotního odpoledne.  

Pořadatelé z Fotbalového klubu ZD Podlesí Ročov letos, v sobotu 25. července, přivítají tři soupeře, kterými bude TJ Sokol Měcholupy, TJ Ohře Lišany a FK Jiskra Velké Březno. Zahájení turnaje je v pravé poledne, slavnostní výkop je naplánován na 12.30 hodin. Turnaj potrvá do pozdního odpoledne, na 18 hodinu je naplánované vyhodnocení turnaje a předání cen.

Během odpoledne bude pro děti připravena hasičská pěna, pořadatelé doporučují plavky, ručník a věci na převlečení s sebou, chybět nebude malování na obličej. Od 20 hodiny večerní je připraven večerní program, v němž zahraje hudební skupina No Headache!, uskuteční se soutěž o hodnotné ceny, návštěvníci uvidí barmanskou show čtyřnásobného mistra republiky, mistra Evropy a vicemistra světa Ondřeje Slapničky, samozřejmostí je ohňostroj.

Osvěžit se během letního večera bude moci koktejly, které namíchá právě speciální host.

Rozlosování turnaje: Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

Pracovník kontrolního oddělení - Finanční úřad Žatec

Finanční úřad, pracoviště v Žatci, hledá pracovníka kontrolního oddělení. Požadované vzdělání: DIS,Bc.,Ing.,Mgr, znalost zákona o dani z příjmů, daňového řádu, komunikační schopnosti, samostatnost, pečlivost. Výběrové řízení od 12.5. na www.financnisprava.cz
Kontakt: Jitka Minaříková
Tel.: 415735321
E-mail: jitka.minarikova@fs.mfcr.cz


Práce v kovovýrobě - VROUTEK

Práci až za 50.000 měsíčně nabízí firma ABUKO ve Vroutku, která hledá zaměstnance na tyto pozice: MISTR/TECHNOLOG * OPERÁTOR CNC-KOVO * OPERÁTOR EDM-DRÁTOVKY * OPERÁTOR EDM-HLOUBIČKY * NÁSTROJAŘ-RUČNÍ * PROGRAMÁTOR PRO CAM
Kontakt: Ing. Stanislav Burda
Tel.: 724 358 612
E-mail: standa@abuko.cz


Automechanik Žatec

KHK Žatec s.r.o., Čeradická 2031, koncesionář PEUGEOT PŘIJME DO TRVALÉHO PRACOVNÍHO POMĚRU AUTOMECHANIKA. Požadujeme: vyučení v oboru, praxe vítána. Nástup ihned.
Kontakt: Iveta Luknárová
Tel.: 736633502
E-mail: iveta.luknarova@khkzatec.cz


Podbořany: BALIČ, MANIPULANT, OBSLUHA PILY

IZOPOL Podbořany hledá nové kolegy na pozice BALIČ, MANIPULANT, OBSLUHA PILY. Můžete se těšit na: docházkové a věrnostní bonusy; dodatkovou dovolenou; stravenky za každou odpracovanou směnu, příspěvek na penzijní připojištění a na další benefity. Stačí si domluvit schůzku na tel. čísle: 702 049 593
Tel.: 702049593


Chomutov, Kadaň, Klášterec - pomocná síla, pokladní, výdejčí obědů

Pro osoby s částečným zdravotním omezením nabízí v Chomutvě, Kadani a Klášterci firma Veřejné stravování CZ pozice POMOCNÁ SÍLA, POKLADNÍ A VÝDEJČÍ OBĚDŮ.
Kontakt: Andrea Kejvalová
Tel.: 724194195

Poslední videa

Trénink přípravky FK Slavoj Žatec

Na tréninkovém hřišti u řeky 29. 4. 2021

Přehrát video
Restaurátor Michal Šelemba v kostele sv. Mikuláše v Nepomyšli

V lodi kostela se zachovaly a byly odkryty hodnotné středověké nástěnné malby. Restaurátor nás provedl...

Přehrát video