Veteráni v sobotu míří do Hříškova

Lucie Steklá 2020-07-24 12:28:11

Sobotní dopoledne v Hříškově nabídne tradiční přehlídku historických vozidel. Nablýskaní krasavci se představí od 9 do bezmála dvanácti hodin, kdy se vozy vypraví na padesátikilometrovou vyjížďku okolními obcemi.

Hříškov (lus) Historická vozidla míří do Hříškova, již po osmé. Letošní sraz se uskuteční tento víkend a opět je na co se těšit. ,,V době, kdy jsme všichni prožívali výjimečné období, pro nás byly zprávy od našich příznivců, v nichž nás podporovali a dotazovali se na letošní sraz, velmi motivující, neboť nám přinášely hodnotnou zpětnou vazbu. Ta nás ujistila v tom, že se na sraz do Hříškova těší a rádi se k nám každý rok vrací,“ uvedl za pořadatele Jindřich Kabourek. V sobotu 25. července se tam milovníci historických vozů mohou těšit na přehlídku vozů, jejichž příjezd je naplánován od 9 do 11.45 hodin. Návštěvníci během této doby mohou hlasovat o nej... nablýskaného kra-savce. ,,Ocenění bychom chtěli letos rozšířit kromě již tradičních čtyř kategorií a cen pořadatele, osobní automobil, terénní vozidlo, motocykl a traktor, o cenu starostky obce Hříškov, neboť právě obci Hříškov patří velký dík za to, že se s příznivci historických vozidel máme možnost setkávat,” dodal J. Kabourek. 

V pravé poledne se vozy, motorky či autobusy vydají na zhruba padesátikilometrovou vyjížďku okolními obcemi. Po jejich návratu proběhne vyhlášení ankety, předání pohárů a ocenění.

,,Vzhledem k tomu, že u Panenského Týnce byla zahájena výstavba další části dálnice D7, je možné, že příjezd do Hříškova bude částečně zpomalen. Aktuálně probíhá výstavba kruhového objezdu na konci Panenského Týnce, doprava v tomto úseku je momentálně řízena semaforem a není možný průjezd "spojovací cestou přímo do Hříškova", na kterou jste byli zvyklí a část z Vás ji využívala. Sledujte tedy aktuální situaci v době srazu a vyjeďte s patřičnou časovou rezervou. ," upozorňují pořadatelé. 

O pohodu a dobrou náladu se postará doprovodný program, rozhovory s majiteli prezentovaných vozidel a skvělým občerstvením, které si vždy návštěvníci chválí. ,,Budeme se snažit, aby do Hříškova opět zavítali naši přátelé s krásnými autobusy a pozvali ty z Vás, kteří sraz navštívíte jako diváci, na společnou vyjížďku jejich fascinujícími vozy s nepopsatelnou atmosférou! " zvou pořadatelé.


Plánovaný harmonogram a informace k organizaci srazu:

9:00 - 11:45 hod.

- příjezd a registrace vozidel (registrace bude probíhat jako obvykle až v místě srazu při příjezdu, není třeba registrovat předem) 

- každý registrovaný účastník obdrží lístek do tomboly + hlasovací lístek, s nímž se bude mít možnost zapojit do ankety o 3 nejhezčí vozidla ve 4 soutěžních kategoriích (osobní automobil, terénní vozidlo, motocykl a traktor)

- doprovodný program zahrnující mj. rozhovory s majiteli prezentovaných vozidel; pokud se nám podaří zajistit, můžete se opět těšit na překvapení v podobě setkání se známou zajímavou osobností

12:00 hod - 13:00 hod.

- přibližně 50 km vyjížďka okolními obcemi (předběžně plánovaná trasa: Hříškov, Bedřichovice, Sulec, Panenský Týnec, Toužetín, Donín, Vrbno nad Lesy, Peruc, Slavětín, Veltěže, Černčice, Blšany u Loun, Cítoliby, Smolnice, Nová Ves, Hříškov), trasa bude upřesněna v místě srazu

14:00 hod - 15:00 hod

- vyhlášení ankety, předání pohárů a ocenění

- losování tomboly Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

UKLÍZEČKA

Přijmeme pracovnici na úklid v odpoledních hodinách ve škole. Vhodné pro ženy důchodkyně. Zájemci hlaste se v sídle firmy LASSO (Libušina 1314, Chomutov) vždy v pondělí a ve čtvrtek v 11 hodin.


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 130,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Uprchlý vězeň

.....

Přehrát video
Minikopaná ve Vroutku má tradici, hrají i ženy

Letos se turnaje v minikopané v sobotu 18. 7. ve Vroutku zúčastnilo sedm týmů, jeden z nich tvořily ženy. Do brány pro jistotu postavily šikovného mladého muže :-)

Přehrát video