Veteráni v sobotu míří do Hříškova

Lucie Steklá 2020-07-24 12:28:11

Sobotní dopoledne v Hříškově nabídne tradiční přehlídku historických vozidel. Nablýskaní krasavci se představí od 9 do bezmála dvanácti hodin, kdy se vozy vypraví na padesátikilometrovou vyjížďku okolními obcemi.

Hříškov (lus) Historická vozidla míří do Hříškova, již po osmé. Letošní sraz se uskuteční tento víkend a opět je na co se těšit. ,,V době, kdy jsme všichni prožívali výjimečné období, pro nás byly zprávy od našich příznivců, v nichž nás podporovali a dotazovali se na letošní sraz, velmi motivující, neboť nám přinášely hodnotnou zpětnou vazbu. Ta nás ujistila v tom, že se na sraz do Hříškova těší a rádi se k nám každý rok vrací,“ uvedl za pořadatele Jindřich Kabourek. V sobotu 25. července se tam milovníci historických vozů mohou těšit na přehlídku vozů, jejichž příjezd je naplánován od 9 do 11.45 hodin. Návštěvníci během této doby mohou hlasovat o nej... nablýskaného kra-savce. ,,Ocenění bychom chtěli letos rozšířit kromě již tradičních čtyř kategorií a cen pořadatele, osobní automobil, terénní vozidlo, motocykl a traktor, o cenu starostky obce Hříškov, neboť právě obci Hříškov patří velký dík za to, že se s příznivci historických vozidel máme možnost setkávat,” dodal J. Kabourek. 

V pravé poledne se vozy, motorky či autobusy vydají na zhruba padesátikilometrovou vyjížďku okolními obcemi. Po jejich návratu proběhne vyhlášení ankety, předání pohárů a ocenění.

,,Vzhledem k tomu, že u Panenského Týnce byla zahájena výstavba další části dálnice D7, je možné, že příjezd do Hříškova bude částečně zpomalen. Aktuálně probíhá výstavba kruhového objezdu na konci Panenského Týnce, doprava v tomto úseku je momentálně řízena semaforem a není možný průjezd "spojovací cestou přímo do Hříškova", na kterou jste byli zvyklí a část z Vás ji využívala. Sledujte tedy aktuální situaci v době srazu a vyjeďte s patřičnou časovou rezervou. ," upozorňují pořadatelé. 

O pohodu a dobrou náladu se postará doprovodný program, rozhovory s majiteli prezentovaných vozidel a skvělým občerstvením, které si vždy návštěvníci chválí. ,,Budeme se snažit, aby do Hříškova opět zavítali naši přátelé s krásnými autobusy a pozvali ty z Vás, kteří sraz navštívíte jako diváci, na společnou vyjížďku jejich fascinujícími vozy s nepopsatelnou atmosférou! " zvou pořadatelé.


Plánovaný harmonogram a informace k organizaci srazu:

9:00 - 11:45 hod.

- příjezd a registrace vozidel (registrace bude probíhat jako obvykle až v místě srazu při příjezdu, není třeba registrovat předem) 

- každý registrovaný účastník obdrží lístek do tomboly + hlasovací lístek, s nímž se bude mít možnost zapojit do ankety o 3 nejhezčí vozidla ve 4 soutěžních kategoriích (osobní automobil, terénní vozidlo, motocykl a traktor)

- doprovodný program zahrnující mj. rozhovory s majiteli prezentovaných vozidel; pokud se nám podaří zajistit, můžete se opět těšit na překvapení v podobě setkání se známou zajímavou osobností

12:00 hod - 13:00 hod.

- přibližně 50 km vyjížďka okolními obcemi (předběžně plánovaná trasa: Hříškov, Bedřichovice, Sulec, Panenský Týnec, Toužetín, Donín, Vrbno nad Lesy, Peruc, Slavětín, Veltěže, Černčice, Blšany u Loun, Cítoliby, Smolnice, Nová Ves, Hříškov), trasa bude upřesněna v místě srazu

14:00 hod - 15:00 hod

- vyhlášení ankety, předání pohárů a ocenění

- losování tomboly Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

Pracovník kontrolního oddělení - Finanční úřad Žatec

Finanční úřad, pracoviště v Žatci, hledá pracovníka kontrolního oddělení. Požadované vzdělání: DIS,Bc.,Ing.,Mgr, znalost zákona o dani z příjmů, daňového řádu, komunikační schopnosti, samostatnost, pečlivost. Výběrové řízení od 12.5. na www.financnisprava.cz
Kontakt: Jitka Minaříková
Tel.: 415735321
E-mail: jitka.minarikova@fs.mfcr.cz


Práce v kovovýrobě - VROUTEK

Práci až za 50.000 měsíčně nabízí firma ABUKO ve Vroutku, která hledá zaměstnance na tyto pozice: MISTR/TECHNOLOG * OPERÁTOR CNC-KOVO * OPERÁTOR EDM-DRÁTOVKY * OPERÁTOR EDM-HLOUBIČKY * NÁSTROJAŘ-RUČNÍ * PROGRAMÁTOR PRO CAM
Kontakt: Ing. Stanislav Burda
Tel.: 724 358 612
E-mail: standa@abuko.cz


Automechanik Žatec

KHK Žatec s.r.o., Čeradická 2031, koncesionář PEUGEOT PŘIJME DO TRVALÉHO PRACOVNÍHO POMĚRU AUTOMECHANIKA. Požadujeme: vyučení v oboru, praxe vítána. Nástup ihned.
Kontakt: Iveta Luknárová
Tel.: 736633502
E-mail: iveta.luknarova@khkzatec.cz


Podbořany: BALIČ, MANIPULANT, OBSLUHA PILY

IZOPOL Podbořany hledá nové kolegy na pozice BALIČ, MANIPULANT, OBSLUHA PILY. Můžete se těšit na: docházkové a věrnostní bonusy; dodatkovou dovolenou; stravenky za každou odpracovanou směnu, příspěvek na penzijní připojištění a na další benefity. Stačí si domluvit schůzku na tel. čísle: 702 049 593
Tel.: 702049593


Chomutov, Kadaň, Klášterec - pomocná síla, pokladní, výdejčí obědů

Pro osoby s částečným zdravotním omezením nabízí v Chomutvě, Kadani a Klášterci firma Veřejné stravování CZ pozice POMOCNÁ SÍLA, POKLADNÍ A VÝDEJČÍ OBĚDŮ.
Kontakt: Andrea Kejvalová
Tel.: 724194195

Poslední videa

Trénink přípravky FK Slavoj Žatec

Na tréninkovém hřišti u řeky 29. 4. 2021

Přehrát video
Restaurátor Michal Šelemba v kostele sv. Mikuláše v Nepomyšli

V lodi kostela se zachovaly a byly odkryty hodnotné středověké nástěnné malby. Restaurátor nás provedl...

Přehrát video