Tento týden v Žateckých novinách

Hedvika Mašková 2020-08-18 11:28:00

Týdeník Žatecké noviny č. 33 vychází ve středu 19. srpna!

Ve třetím srpnovém vydání Žateckých novin se dočtete o slavnostním OTEVŘENÍ MUZEA pivovarnictví, STŘELBĚ na žateckém koupališti, verdiktu soudu v KAUZE MACHINACÍ S DOTACÍ na modernizaci kotlů, NATÁČENÍ REKLAMY pro polský trh, DOČESNÉ JINAK v podání Rodáků Žatec, PŘEMNOŽENÝCH HLODAVCÍCH, nominaci na MEDAILI ZA HRDINSTVÍ, vydařeném HUDEBNÍM FESTIVALU NaFest, stoupajícím počtu NAKAŽENÝCH KORONAVIREM v okrese Louny, zásazích MĚSTSKÉ POLICIE, NOVÉM STAROSTOVI okresního sdružení hasičů i problematice PRÁV POZŮSTALÝCH. Do konce srpna je ještě možné hlasovat pro FINÁLOVOU PATNÁCTKU ankety OSOBNOST ŽATCE 1990-2020. Ve společné příloze naleznete ROZHOVOR s organizátorem soutěže SILÁK ROKU MĚSTA ŽATCE Josefem Podroužkem.

Sportovní strana nabídne třetí místo pro NÁRODNÍ HÁZENKÁŘE na srpnovém memoriálu, start FOTBALOVÉHO PODZIMU, přípravě mužů FK SLAVOJE, FOTBALOVÝCH OSLAVÁCH na staňkovickém hřišti, pátý ročník TENISOVÉHO TURNAJE ČTYŘHER a další soutěžní snímek o VYHLÍDKOVÉ LETY. 

Na kulturní straně se dočtete o festivalu ROCK FOR CHURCHILL na výletě, dalším ročníku LETNÍHO DĚTSKÉHO TÁBORA pro děti ze Žatecka a Lounska i poslední možnosti navštívit VÝSTAVU KERAMICKÝCH VÝROBKŮ ve Staré papírně. Naplno se nám rozjel také KULTURNÍ SERVIS.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin.

Napsal(a): Hedvika Mašková

Komentáře

Nabídky práce

UKLÍZEČKA

Hledá se UKLÍZEČKA - brigádně! 1x týdně a o víkendu na 4 hodiny. Autoservis Jirkov.
Tel.: 604 217 296


PRÁCE S NAKLADAČEM

Firma AZS přijme muže pro práci s nakladačem v Libočanech.
Tel.: 737 225 655


STROJNÍK PÁSOVÉHO BAGRU

Volné pracovní místo - Žatecko! SP BOHEMIA přijme do pískovny v Roztylech u Žatce STROJNÍKA PÁSOVÉHO BAGRU. Strojnický průkaz podmínkou.
Kontakt: p. Sýkora
Tel.: 602 151 166


ELEKTRIKÁŘ A ELEKTROZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky a elektrozámečníky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777 167 336


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

Poslední videa

Cvičení žen v tělocvičně 3. ZŠ Žatec

Ve čtvrtek 8. 10. vpodvečer se cvičilo v menší skupině. Ta první 10členná skupina se sešla v pondělí. Cvičení je pro ženy radost a velká motivace, pro někoho až takto: "to co mě drží při životě".

Přehrát video
ZŠ P. Bezruče Žatec: Anglická písnička v podání druháků

...při zahájení předávání certifikátů Cambridge english

Přehrát video