Buškovice v generálce vyhrály ve Vroutku

2020-08-20 22:36:00

Vydařenou generálku má za sebou A tým Baníku Buškovice. V posledním přátelském utkání před startem sezóny v neděli 16. 8. porazil tradičního účastníka krajských soutěží FK Vroutek.

Hostujícímu týmu se povedl již vstup do utkání, když stoper Oldřich Malý vybojoval trestný kop ze zajímavé pozice. Z té zkušeně poslal míč za záda bezmocného brankáře Bezděka Josef Kohout. Hra poté byla v poli víceméně vyrovnaná, v pokutovém území však byli přece jen nebezpečnější domácí hráči. Ti také dokázali skóre utkání překlopit na svou stranu, když se povedl domácímu střelci Kuklovi málo vídaný kousek. V rozpětí několik minut proměnil dva pokutové kopy. Ve 40. minutě mohl skóre utkání vyrovnat hostující Kotrc, ten však svou střelou brankáře Bezděka spíše pobavil, než vystrašil. I tak nakonec domácí brankář musel těsně před poločasem lovit míč ze své sítě. Milan Šiml skvělým pasem vybídl k úniku Josefa Kohouta. Ten jeho pobídku přijal, odpoutal se od domácího stopera Machyny a střelou mezi nohou nedal brankáři šanci.

V druhém poločase mohli jít do vedení domácí opět z penalty. Radost ze třetího proměněného pokutového kopu v jednom utkání ale Kuklovi sebral hostující brankář David Veselý. Tomu se tak podařilo ve druhém zápase za sebou chytit střelu z trestných 11 metrů. Další velkou šanci k vedoucí brance domácí dostali z nepřímého kopu. Ten však znovu zlikvidoval brankář Veselý. Hostující tým tak zůstával ve hře o cennou výhru. A také na ni nakonec dosáhl, když těsně před koncem proměnil další únik na vrouteckou branku buškovický Patrik Werner. Zápas tedy skončil výhrou Buškovic 3:2. 

Oba týmy v sobotu začínají svou soutěž v domácím prostředí. Buškovice v okresním přeboru od 13 hodin přivítají SK Cítoliby, FK Vroutek v krajské 1.B třídě od 10.30 TJ Kopisty. 

FK Vroutek A - Baník Buškovice 2:3 (2:2)

Domácí: Bezděk – Balák M., Machyna Z., Heinc, Tománek T. – Santner, Imríšek (Balák J.), Chaloupecký, Buben (Veselovský) – Kukla, Kruml

(vak)

Foto: Jaromír Hykl

Komentáře

Nabídky práce

TECHNICKÝ PRACOVNÍK TĚŽBY SUROVIN

SEVEROČESKÉ PÍSKOVNY A ŠTĚRKOVNY přijmou do pískovny v Roztylech u Žatce TECHNICKÉHO PRACOVNÍKA TĚŽBY SUROVIN. Podmínkou ŘP skupiny B, výhodou německý jazyk.
Kontakt: p. Borovičková
Tel.: 602 559 161


KLEMPÍŘ

Pracovní nabídka na pozici KLEMPÍŘ! Nejlépe po vyučení, možno i bez praxe. Info na uvedeném telefonu.
Tel.: 605 045 089


SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ A MATRIKÁŘ/MATRIKÁŘKA OBCE HŘIVICE

Starosta obce Hřivice vyhlašuje výběrové řízení na obsazení funkce SAMOSTATNÉ/HO ÚČETNÍ/HO A MATRIKÁŘKY/MATRIKÁŘE OBCE HŘIVICE s předpokladem trvalého pracovního poměru na plný pracovní úvazek. Více informací najdete na webu www.hrivice.cz. Pro více informací kontaktujte starostu obce na uvedeném telefonu nebo e-mailu.
Tel.: 606 686 797
WWW: https://www.hrivice.cz/obecni-urad/uredni-deska/vyberove-rizeni-na-obsazeni-funkce-samostatne-ucetni-a-matrikarky-14413.html?ftr
E-mail: starosta@hrivice.cz


VŠEOBECNÁ SESTRA/PRAKTICKÁ SESTRA, ZDRAVOTNICKÝ ASISTENT

SOCIÁLNÍ SLUŽBY CHOMUTOV (Písečná 5030, 430 04 Chomutov) nabízí volné pracovní místo VŠEOBECNÁ SESTRA/PRAKTICKÁ SESTRA, ZDRAVOTNICKÝ ASISTENT NA DOMOVĚ PRO SENIORY PÍSEČNÁ NEBO NA DOMOVĚ PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM PÍSEČNÁ. Požadavky: SŠ zdravotnické vzdělání nebo vyšší odborné vzdělání - obor všeobecná sestra, praxe výtána, ale vhodné i pro absolventy, znalost práce na PC. Nástup možný ihned.
Kontakt: Ing. Pavlína Dvořáková
Tel.: 728 842 114
E-mail: dvorakova@soschomutov.cz


ELEKTRIKÁŘ A ZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky a zámečníky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777167336

Poslední videa

Žatecký otužilec a utopenec - Silvestr 2021

Účastníci si těsně před 15. hodinou připili na úspěšný ponor do řeky Ohře ;-) Pod železničním libočanským mostem...

Přehrát video
Vybíjená - kroužek DDM Podbořany pod vedením Diany Ivanovové

Kluci a holky hrají v pátek od 14 do 15 h. v tělocvičně ZŠ TGM Podbořany ;-)

Přehrát video