Neckyáda uvítala netradiční plavidla

Lucie Steklá 2020-08-31 10:06:00

Netradiční plavidla, chůze o lávce, či vodní pólo. To vše byla již tradiční neckyáda v Líšťanech.

 Pořádal ji Klub svobodných mládenců spolu s SDH Líšťany a obcí Líšťany. Na koupaliště v Líském se letos dvě hodiny po poledni sjelo několik netradičních plavidel. K vidění byl podomácku vyrobený traktor Zetor, klasické necky s jednočlennou posádkou, loďka, která měla boky ze síťoviny, na vodní plochy vyrazily i nafukovací čluny různých podob, přehlídku plavidel zakončila ,,raketa” líšťanských svobodných mládenců (na horním snímku). Nutno říci, že se všechna plavidla při překonání koupaliště tam a pět poháněná vlastní silou, u malých námořníků a za pomoci a dohledu rodičů, udržela na vodě a při otočce přežila i vlnu tsunami, kterou pro každou vytvořili místní ,,vlnaři”. Po přehlídce plavidel následoval přechod lávky napříč koupalištěm, kdo přešel úspěšně bez namočení se, obdržel od pořadatelů pamětní list Líšťanské neckyády 2020. Ani letos nechyběly souboje na lávce, letos za pomoci nafouknuté duše, novinkou bylo vodní pólo (na snímku dole), které si pólisté z řad diváků užili. Nechybělo samozřejmě bouřlivé povzbuzování přihlížejících i potlesk při každém vodním úkolu letošních soutěžících.

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

KUCHAŘ/KA

Domov pro seniory v Žatci přijme vyučeného KUCHAŘE/KU. Praxe vítána. Dlouhý, krátký týden - 12 hod. směny. Informace na uvedeném telefonu.
Tel.: 725 895 664


UKLÍZEČKA

Hledá se UKLÍZEČKA - brigádně! 1x týdně a o víkendu na 4 hodiny. Autoservis Jirkov.
Tel.: 604 217 296


PRÁCE S NAKLADAČEM

Firma AZS přijme muže pro práci s nakladačem v Libočanech.
Tel.: 737 225 655


STROJNÍK PÁSOVÉHO BAGRU

Volné pracovní místo - Žatecko! SP BOHEMIA přijme do pískovny v Roztylech u Žatce STROJNÍKA PÁSOVÉHO BAGRU. Strojnický průkaz podmínkou.
Kontakt: p. Sýkora
Tel.: 602 151 166


ELEKTRIKÁŘ A ELEKTROZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky a elektrozámečníky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777 167 336

Poslední videa

První den bruslení v Podbořanech

V sobotu 5. prosince 2020 se v Podbořanech otevřelo kluziště pro veřejnost - je v areálu koupaliště a hned první den sem zamířily desítky dětí a dospělých.

Přehrát video
Cvičení žen v tělocvičně 3. ZŠ Žatec

Ve čtvrtek 8. 10. vpodvečer se cvičilo v menší skupině. Ta první 10členná skupina se sešla v pondělí. Cvičení je pro ženy radost a velká motivace, pro někoho až takto: "to co mě drží při životě".

Přehrát video