Tento týden v Žateckých novinách

Hedvika Mašková 2020-09-08 11:59:00

Týdeník Žatecké noviny č. 36 vychází ve středu 9. září!

Ve druhém zářijovém vydání Žateckých novin se dočtete o víkendové DOČESNÉ JINAK, policejní bezpečnostní akci PRÁZDNINY, přibližující se realizaci OBCHVATU A PŘEMOSTĚNÍ Žiželic, PRVNÍM ŠKOLNÍM DNI na základních školách, KORONAVIRU NA RADNICI, výstavě PICHLAVÝCH ROSTLINEK, šanci na získání evropských peněz pro DOMOV BEZ ZÁMKŮ, poprázdninovém kroužku TVOŘÍLCI, odstartované HOUBAŘSKÉ SEZÓNĚ a možných rizicích, CHMELOVÉM DVORKU plným her a dobré zábavy a krásném životním jubileu MARIE HARVÁNKOVÉ z Dobříčan . A v tomto vydání se konečně dozvíte také výherce ANKETY ,,OSOBNOST ŽATCE 1990-2020“. Ve velkém rozhovoru na společných stranách jsme vyzpovídali SÓLOVÉHO ZPĚVÁKA Honzu ,,Čessny“ Česneka ze Žatce.

Sportovní strana nabídne start fotbalové sezóny KRAJSKÉHO PŘEBORU mladších a starších žáků, výsledky tradičního tenisového MĚSTSKÉHO PŘEBORU, začátek ligových soutěží v HÁZENÉ a tři body přivezené z Blšan pro SLAVOJ. Poradíme vám, kam můžete o víkendu VYRAZIT ZA SPORTEM a jak je na tom FOTBALOVÝ VÝSLEDKOVÝ SERVIS po třetím kole.

Na kulturní straně se dočtete o chystané ZAHRADNÍ SLAVNOSTI na ZUŠ Žatec, sobotním HOŠŤÁLKOHRANÍ a druhé části výstavy OD KOŠILKY K RUBÁŠI. A kam se vydat na další akce se dozvíte v KULTURNÍM SERVISE.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin.

Napsal(a): Hedvika Mašková

Komentáře

Nabídky práce

ELEKTRIKÁŘ A ELEKTROZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky a elektrozámečníky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777 167 336


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

ZŠ P. Bezruče Žatec: Anglická písnička v podání druháků

...při zahájení předávání certifikátů Cambridge english

Přehrát video
ZŠ P. Bezruče Žatec: Vystoupení při předávání certifikátů Cambridge english

Vystoupily děti ze 4.A s p. uč. Jitkou Pletichovou.

Přehrát video