Chodit nemohl, tak chtěl odjet

Tomáš Skřipský 2020-09-19 08:02:00

CHOMUTOV (tos) — Logikou vskutku ďábelskou se řídil muž, který minulý týden upoutal pozornost chomutovských strážníků — když mu kvůli alkoholu činilo potíže chodit, rozhodl se jet. „Během kontrolní činnosti v ulici Mánesova spatřila hlídka městské policie muže, který byl očividně opilý a který vrávoravou chůzí došel až k osobnímu vozidlu, do nějž usedl na pozici řidiče, a s automobilem odjížděl z místa. Pro podezření ze spáchání přestupku bylo vozidlo v souladu se zákonnými předpisy zastaveno, muž byl vyzván k prokázání totožnosti a k podrobení se orientační dechové zkoušce, se kterou souhlasil,“ uvedli k případu městští policisté. Dechová zkouška jejich podezření potvrdila — muž dvakrát nafoukal 2,03 promile, tudíž se jednalo o trestný čin. Následovala výzva, aby opilý šofér setrval na místě do příjezdu Policie ČR, která si událost převzala.

Foto: Městská policie Chomutov

Napsal(a): Tomáš Skřipský

Komentáře

Nabídky práce

UKLÍZEČKA

Hledá se UKLÍZEČKA - brigádně! 1x týdně a o víkendu na 4 hodiny. Autoservis Jirkov.
Tel.: 604 217 296


PRÁCE S NAKLADAČEM

Firma AZS přijme muže pro práci s nakladačem v Libočanech.
Tel.: 737 225 655


STROJNÍK PÁSOVÉHO BAGRU

Volné pracovní místo - Žatecko! SP BOHEMIA přijme do pískovny v Roztylech u Žatce STROJNÍKA PÁSOVÉHO BAGRU. Strojnický průkaz podmínkou.
Kontakt: p. Sýkora
Tel.: 602 151 166


ELEKTRIKÁŘ A ELEKTROZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky a elektrozámečníky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777 167 336


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

Poslední videa

Cvičení žen v tělocvičně 3. ZŠ Žatec

Ve čtvrtek 8. 10. vpodvečer se cvičilo v menší skupině. Ta první 10členná skupina se sešla v pondělí. Cvičení je pro ženy radost a velká motivace, pro někoho až takto: "to co mě drží při životě".

Přehrát video
ZŠ P. Bezruče Žatec: Anglická písnička v podání druháků

...při zahájení předávání certifikátů Cambridge english

Přehrát video