Anketa už zná svého vítěze. Osobností Žatce je Petr Antoni

Redakce 2020-09-16 15:30:00

Po osmiměsíčním zápolení mezi významnými osobnostmi našeho města vyhlašujeme výsledky ankety, ve které si čtenáři našeho týdeníku zvolili největší osobnost novodobé Žatecké historie. V anketě ,,Osobnost Žatce 1990-2020“ se s největším počtem hlasů (177) umístil současný radní, předseda Spolku Mederova domu a ředitel Domova pro seniory a Pečovatelské služby v Žatci Petr Antoni. V těsném závěsu za ním se na druhém místě se 170 hlasy umístila starostka města Zdeňka Hamousová. Třetí příčku s počtem 144 hlasů obsadil podnikatel a majitel G-Titán Muay Thai Jan Greisiger starší.

Výhercům ankety gratulujeme! V nejbližší době je oslovíme a předáme čestná ocenění a věcné ceny. Zároveň je poprosíme, aby každý z nich vylosoval jednoho šťastlivce z řad hlasujících, kteří si rovněž vyslouží hod-notné ceny. Všechny tři osobnosti, které v anketě získali největší počet hlasů, bychom vám rádi přiblížili v exkluzivní sérii rozhovorů.

Anketa ,,Osobnost Žatce 1990-2020“ odstartovala již v prvním měsíci tohoto roku. Dva měsíci jste nám zasílali nominace, kterých dorazilo celkem 54! V březnu a dub-nu, jsme vás vyzvali k hlasování. V květnu jsme již chtěli ,,Osobnost Žatce 1990-2020" vyhlásit, ale naše plány nám zhatil koronavirus. Rozhodli jsme se proto zveřejnit TOP 15 osobností, které do té doby získali největší počet hlasů a pro ty bylo možné hlasovat až do konce srpna. Nyní představujeme vítěze.

Děkujeme všem, kteří jste se do hlasování v naší anketě zapojili. Bylo vás přes pět set! I když jsme nejprve chtěli uveřejnit pouze osobnosti umístěné na stupni vítězů, rozhodli jsme se nakonec seřadit dle počtu získaných hlasů všech patnáct nejúspěšnějších osobností. 

Konečné pořadí ankety:


Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

ELEKTRIKÁŘ A ELEKTROZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky a elektrozámečníky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777 167 336


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

ZŠ P. Bezruče Žatec: Anglická písnička v podání druháků

...při zahájení předávání certifikátů Cambridge english

Přehrát video
ZŠ P. Bezruče Žatec: Vystoupení při předávání certifikátů Cambridge english

Vystoupily děti ze 4.A s p. uč. Jitkou Pletichovou.

Přehrát video