Tento týden v Žateckých novinách

Hedvika Mašková 2020-09-22 10:02:00

Týdeník Žatecké noviny č. 38 vychází ve středu 23. září!

Ve čtvrtém zářijovém vydání Žateckých novin se dočtete o UZAVŘENÍ BUDOVY JITŘENKY, přemnožených hlodavcích, kterým OBČANÉ PODSTROJUJÍ, filmu natáčeném v Žatci, jež ASPIRUJE NA PRESTIŽNÍ CENU, o předání OCENĚNÍ vítězům ankety ,,Osobnost Žatce 1990-2020“, DNECH EVROPSKÉHO DĚDICTVÍ, nových VLAKOVÝCH ZASTÁVKÁCH, návratu PAMĚTNÍ DESKY do parku pod nemocnicí, DNI OTEVŘENÝCH DVEŘÍ na ZUŠ Žatec, případech v řešení MĚSTSKÉ POLICIE, příspěvcích Aleše a Dominika STROUKALOVÝCH do další knižní antologie a nabídneme také TŘETÍ fotografii vašich HOUBAŘSKÝCH ÚLOVKŮ.

Sportovní strana se věnuje dalšímu ročníku VELKÉ ŽATECKÉ, utkání firemních FOTBALOVÝCH TÝMŮ na Mládí, zápasům FbC Jazzmanů Žatec v DIVIZNÍ SOUTĚŽI MUŽŮ a další „domácí“ výhru FOTBALOVÉHO SLAVOJE na hřišti v Blšanech. Poradíme vám, kam můžete o víkendu VYRAZIT ZA SPORTEM a jak je na tom FOTBALOVÝ VÝSLEDKOVÝ SERVIS po třetím kole.

Na kulturní straně se dozvíte, kam je možné se vydat na KULTURNÍ AKCE.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin.

Napsal(a): Hedvika Mašková

Komentáře

Nabídky práce

KUCHAŘ/KA

Domov pro seniory v Žatci přijme vyučeného KUCHAŘE/KU. Praxe vítána. Dlouhý, krátký týden - 12 hod. směny. Informace na uvedeném telefonu.
Tel.: 725 895 664


UKLÍZEČKA

Hledá se UKLÍZEČKA - brigádně! 1x týdně a o víkendu na 4 hodiny. Autoservis Jirkov.
Tel.: 604 217 296


PRÁCE S NAKLADAČEM

Firma AZS přijme muže pro práci s nakladačem v Libočanech.
Tel.: 737 225 655


STROJNÍK PÁSOVÉHO BAGRU

Volné pracovní místo - Žatecko! SP BOHEMIA přijme do pískovny v Roztylech u Žatce STROJNÍKA PÁSOVÉHO BAGRU. Strojnický průkaz podmínkou.
Kontakt: p. Sýkora
Tel.: 602 151 166


ELEKTRIKÁŘ A ELEKTROZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky a elektrozámečníky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777 167 336

Poslední videa

První den bruslení v Podbořanech

V sobotu 5. prosince 2020 se v Podbořanech otevřelo kluziště pro veřejnost - je v areálu koupaliště a hned první den sem zamířily desítky dětí a dospělých.

Přehrát video
Cvičení žen v tělocvičně 3. ZŠ Žatec

Ve čtvrtek 8. 10. vpodvečer se cvičilo v menší skupině. Ta první 10členná skupina se sešla v pondělí. Cvičení je pro ženy radost a velká motivace, pro někoho až takto: "to co mě drží při životě".

Přehrát video