Čtyři čtenáři se proletí zdarma

Redakce 2020-09-25 13:10:00

Ve spolupráci s Letištěm Chomutov probíhala už posedmé během letních prázdnin na stránkách našich novin letní soutěž o vyhlídkové lety zdarma.

Čtenáři měli za úkol uhádnout názvy alespoň šesti lokalit na osmi leteckých snímcích, které jsme v průběhu července a srpna zveřejňovali. Uzávěrka soutěže byla ve středu 9. září. Od našich čtenářů k nám dorazilo poštou nebo emailem celkem 103 správných odpovědí, které jsme tak mohli zařadit do slosování. Všem děkujeme, že se opět v hojném počtu zapojili. Těší nás, že vás tato soutěž baví, a doufáme, že vám ji v příštím roce znovu nabídneme.  

A teď už jména čtveřice výherců. Poukaz na let v hodnotě 6 tisíc korun získává Marta Karasová z Podbořan, druhou cenu - vyhlídkový let v hodnotě 4 500 Kč Kateřina Bambousová ze Žatce a lety v ceně 3 000 Kč si užijí Jindřich Náprstek z Chomutova a Vlasta Nováková z Donína u Loun (na 1. snímku). Výherce jsme kontaktovali telefonicky a proběhlo i předání. Pan Náprstek si svoji výhru již užil - vyhlídkový let absolvoval.

Správné odpovědi prázdninové soutěže: 01 - Jirkov, 02 - Podbořany, 03 - Žatec, 04 - Louny, 05 - Kadaň, 06 - Kryry rozhledna, 07 - Panenský Týnec, 08 - Nechranická přehrada.       

Ze sto tří správných odpovědí se letos los usmál na paní Vlastu Novákovou z Donína, která si užije vyhlídkový let za tři tisíce korun. ,,Soutěžím pravidelně. Místa jsem většinou poznala, coby turisté jsme řadu míst v kraji navštívili. Jistá jsem si nebyla jen snímkem Žatce,” řekla výherkyně, která si dárkový poukaz k letu převzala v redakci Lounského Pressu. 

„Když jsem se dozvěděl o výhře, byl jsem překvapený, protože se soutěže účastním pravidelně, ale zatím se na mě neusmálo štěstí. Uhodnout snímky by v dnešní době internetu nemělo být těžké, zvlášť pro ty, kdo tu bydlí delší čas. Jen u snímku Podbořan jsem si nebyl jistý, s tím mi pomáhal zeť,” svěřil se výherce Jindřich Náprstek. Jak dodal, vyhlídkový let absolvuje s manželkou. Docela rád by se prý podíval někam nad Krušné hory — Horu svatého Šebestiána a podobně. „Kdysi už jsem letěl, ale to bylo v rámci pracovní obhlídky na trase Tušimice — Kadaň. Těším se, jak si tentokrát let užijeme s manželkou,” prozradil Jindřich Náprstek z Chomutova, který si svou cenu — poukaz na vyhlídkový let v hodnotě tři tisíce korun — převzal v redakci týdeníku Nástup. 

"Snímky jsem poznala všechny, jen ten Žatec mi dal "zabrat", to malé náměstí u pivovaru," s úsměvem prozradila Marta Karasová z Podbořan. I jí ke správným tipům pomohlo to, že se věnuje turistice a hodně míst navštívila osobně. "V této soutěži jsem vyhrála poprvé a poletím poprvé, těším se, jak malé dítě. Poletím s někým s rodiny, zatím vybírám," dodala.

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

OPERÁTOR/KA VÝROBY

Personal HOFMANN přijme do Chomutova a Klášterce nad Ohří nové kolegy/kolegyně. Plat 22000 - 28000,- Kč/měsíc +náborový příspěvek 10 000,- Kč, stravenky, prémie, 13. plat, příplatky, 25 dní dovolené, svozová doprava, akce ,,Přiveď kamaráda" s odměnou 3 000,- Kč.
Tel.: 800 101 125


TRUHLÁŘ

PŘIJMEME VYUČENÉHO TRUHLÁŘE s praxí a řidičským průkazem. Hrubá měsíční mzda 38 000,- Kč.
Tel.: 777 289 152


INSTALATÉR-TOPENÁŘ

VOLNÉ PRACOVNÍ MÍSTO - ABC CHOMUTOV! Přijmeme INSTALATÉRA-TOPENÁŘE vyučeného v oboru. Nástup možný ihned.
Tel.: 608 950 461


SPRÁVCE DOMU

Hledáme manuálně zručného správce domu v CV. Možnost bydlení.
Tel.: 724657421


AUTOLAKÝRNÍK, LAKÝRNÍK, ZÁMEČNÍK

VOLNÉ PRACOVNÍ MÍSTO - SLANÝ (NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 20 000,- KČ)! Firma F.X. MEILLER hledá do svého týmu AUTOLAKÝRNÍKA, LAKÝRNÍKA, ZÁMEČNÍKA NA LAKOVNU. Požadavky: vyučení nebo praxe v oboru, spolehlivost, flexibilita, zodpovědnost, ochota pracovat na směny. Nabízíme nadstandardní mzdu, vánoční odměnu a odměnu na dovolenou, pozici ve stabilní mezinárodní firmě, smlouvu na neurčito, volné dny navíc, příspěvek na dopravu a další pracovní benefity.
Tel.: 312 577 785
E-mail: personalni@meiller.com

Poslední videa

Cvičení žen v tělocvičně 3. ZŠ Žatec

Ve čtvrtek 8. 10. vpodvečer se cvičilo v menší skupině. Ta první 10členná skupina se sešla v pondělí. Cvičení je pro ženy radost a velká motivace, pro někoho až takto: "to co mě drží při životě".

Přehrát video
ZŠ P. Bezruče Žatec: Anglická písnička v podání druháků

...při zahájení předávání certifikátů Cambridge english

Přehrát video