Odběrové místo se otevře v Lounech na poliklinice

Redakce 2020-10-08 14:02:00

Od příštího pondělí, 12. října, se budou moci obyvatelé lounského okresu nechat otestovat v Lounech dvakrát v týdnu. Odběry jsou možné i pro samoplátce.

Nové odběrové místo pro odběr vzorků na COVID 19 v Lounech bude otevřeno od pondělí 12. října na lounské poliklinice. Provozovatelem bude společnost AeskuLab k.s. Praha, která sídlí v přízemí polikliniky. Vstup do odběrové místnosti je zajištěn z parkoviště u budovy polikliniky. Provoz odběrového centra je prozatím stanoven na dva dny v týdnu - pondělí a ve středu od 11.20 do 13.20.

Objednání pacientů probíhá online na adrese https://rezervace.aeskulab.cz. Pacienti jsou indikováni k odběru praktickým lékařem nebo Krajskou hygienickou stanicí.

Informaci o záměru znovuotevření odběrového místa v Žatci prozatím nejsou. 

Výsledky jsou garantovány do 48 hodin max. a přijdou na uvedený e-mail pacienta.  V případě dotazů linka zdarma: 800 73 73 83 nebo e-mail: podpora@aeskulab.cz 

,,Co se týče vašeho dotazu výskytu nákazy v okrese Louny, v současné době se nákaza vyskytuje napříč všemi věkovými skupinami, ale především u osob všech věkových skupin, především 25-34, 35–44, 45-54," uvedla Zdeňka Klapková, vedoucí protiepidemického oddělení. 


Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

Pracovník kontrolního oddělení - Finanční úřad Žatec

Finanční úřad, pracoviště v Žatci, hledá pracovníka kontrolního oddělení. Požadované vzdělání: DIS,Bc.,Ing.,Mgr, znalost zákona o dani z příjmů, daňového řádu, komunikační schopnosti, samostatnost, pečlivost. Výběrové řízení od 12.5. na www.financnisprava.cz
Kontakt: Jitka Minaříková
Tel.: 415735321
E-mail: jitka.minarikova@fs.mfcr.cz


Práce v kovovýrobě - VROUTEK

Práci až za 50.000 měsíčně nabízí firma ABUKO ve Vroutku, která hledá zaměstnance na tyto pozice: MISTR/TECHNOLOG * OPERÁTOR CNC-KOVO * OPERÁTOR EDM-DRÁTOVKY * OPERÁTOR EDM-HLOUBIČKY * NÁSTROJAŘ-RUČNÍ * PROGRAMÁTOR PRO CAM
Kontakt: Ing. Stanislav Burda
Tel.: 724 358 612
E-mail: standa@abuko.cz


Automechanik Žatec

KHK Žatec s.r.o., Čeradická 2031, koncesionář PEUGEOT PŘIJME DO TRVALÉHO PRACOVNÍHO POMĚRU AUTOMECHANIKA. Požadujeme: vyučení v oboru, praxe vítána. Nástup ihned.
Kontakt: Iveta Luknárová
Tel.: 736633502
E-mail: iveta.luknarova@khkzatec.cz


Podbořany: BALIČ, MANIPULANT, OBSLUHA PILY

IZOPOL Podbořany hledá nové kolegy na pozice BALIČ, MANIPULANT, OBSLUHA PILY. Můžete se těšit na: docházkové a věrnostní bonusy; dodatkovou dovolenou; stravenky za každou odpracovanou směnu, příspěvek na penzijní připojištění a na další benefity. Stačí si domluvit schůzku na tel. čísle: 702 049 593
Tel.: 702049593


Chomutov, Kadaň, Klášterec - pomocná síla, pokladní, výdejčí obědů

Pro osoby s částečným zdravotním omezením nabízí v Chomutvě, Kadani a Klášterci firma Veřejné stravování CZ pozice POMOCNÁ SÍLA, POKLADNÍ A VÝDEJČÍ OBĚDŮ.
Kontakt: Andrea Kejvalová
Tel.: 724194195

Poslední videa

Trénink přípravky FK Slavoj Žatec

Na tréninkovém hřišti u řeky 29. 4. 2021

Přehrát video
Restaurátor Michal Šelemba v kostele sv. Mikuláše v Nepomyšli

V lodi kostela se zachovaly a byly odkryty hodnotné středověké nástěnné malby. Restaurátor nás provedl...

Přehrát video