Staňkovice vítaly nové občánky narozené v posledním půlroce

Hedvika Mašková 2020-10-12 15:45:00

Celkem pět nových staňkovických občánků, kteří se narodili v uplynulém půl roce, přivítali minulou sobotu v zasedacím sále obecního úřadu starosta Vladimír Libich, místostarosta Zdeněk Kutřín a kulturní referentka Šárka Holánová. Společenský obřad, při němž byly dětičky slavnostně uvedeny do života obce, si samozřejmě nenechali ujít ani jejich rodiče, sourozenci, prarodiče a další příbuzní.

,,Co může být krásnějšího a významnějšího než je narození dítěte. I pro nás je vaše ratolest radostí a právě proto jsme rádi, že jste přijali pozvání na naši malou slavnost vítání nových občánků do obce Staňkovice. Možná vás, možná jen vašeho potomka zavane čas do jiného místa. Vaše dítě se stane součástí jiného společenství lidí, avšak navždy pro něj budou Staňkovice místem dětství,“ přivítal v zasedacím sále obecního úřadu zejména rodiče nejmenších občánků starosta obce Vladimír Libich.

Malého Kryštofa, Ondřeje, Nikolu, Valerii a Báru uvítali také žáci staňkovické základní školy, kteří před začátkem obřadu přednesli tematicky zaměřené básně. Rodiče pak po vyzvání ukládali děti do kolébky a z rukou místostarosty převzali dárečky, pamětní listy a květiny pro maminky.

,,Přáli bychom si, aby se tato kolébka stala symbolem, aby obec Staňkovice byla šťastnou kolébkou pro vaše dítě, místem, ve kterém najde bezpečí a lásku. Přeji vám, vážení rodiče, aby vám vaše děti dělaly jenom radost, provázely je i vás pevné zdraví, štěstí a vzájemná láska,“ popřál na závěr Vladimír Libich. 

Fotogalerie z vítání ZDE.

Komentáře

Nabídky práce

KUCHAŘ/KA

Domov pro seniory v Žatci přijme vyučeného KUCHAŘE/KU. Praxe vítána. Dlouhý, krátký týden - 12 hod. směny. Informace na uvedeném telefonu.
Tel.: 725 895 664


PANÍ NA ÚKLID

Hledáme paní na úklid kanceláří na DPP. 4 hod./týdně. Odměna dohodou. Volat po 15 hodině.
Tel.: 607881794
E-mail: notebook@ln-ucto.cz


LÉKAŘ/KA NA ORL

Náborový příspěvek 100 000,- Kč. Nemocnice Kadaň přijme LÉKAŘE se specializací, po základním kmenu nebo absolventa LF do ORL ambulance. Nástup možný ihned do HPP nebo na DPČ, DPP.
Kontakt: Bc. Lenka Benešová
Tel.: 474 944 550
E-mail: benesova@nemkadan.cz


TECHNICKÝ PRACOVNÍK ZABEZPEČOVACÍCH A KOMUNIKAČNÍCH TECHNOLOGIÍ

Volná pozice - plat 23 230,- Kč - 32 420,- Kč. Věznice Nové Sedlo přijme TECHNICKÉHO PRACOVNÍKA ZABEZPEČOVACÍCH A KOMUNIKAČNÍCH TECHNOLOGIÍ (slaboproud). Požadujeme: SŠ vzdělání, trestní bezúhonnost, dobrý zdrav. stav, vyhláška č. 50/1978 Sb.
Tel.: 415 779 106
E-mail: JStrosova@vez.nse.justice.cz


ELEKTROMONTÉR

Volná místa na pozici ELEKTROMONTÉR - ESAP Chomutov. Více info na uvedeném telefonu.
Tel.: 603 22 40 90

Poslední videa

Stavění sněhuláka v Žatci - 14. ledna ráno napadl sníh

Odpoledne už nebylo tak bílo, ale radost děti měly. Vašek s maminkou stavěl sněhuláka :-)

Přehrát video
Vánoční pozdrav Ježíškova pošťáka a jeho pomocnice z Ansáblu BezeVšeho v Postoloprtech

Během adventního trhu v sobotu 12. prosince na postoloprtském náměstí všechny své spoluobčany, diváky, příznivce a kamarády přivítali a poslali vánoční pozdrav členové pořádajícího DA BezeVšeho ;-)

Přehrát video