Staňkovice vítaly nové občánky narozené v posledním půlroce

Hedvika Mašková 2020-10-12 15:45:00

Celkem pět nových staňkovických občánků, kteří se narodili v uplynulém půl roce, přivítali minulou sobotu v zasedacím sále obecního úřadu starosta Vladimír Libich, místostarosta Zdeněk Kutřín a kulturní referentka Šárka Holánová. Společenský obřad, při němž byly dětičky slavnostně uvedeny do života obce, si samozřejmě nenechali ujít ani jejich rodiče, sourozenci, prarodiče a další příbuzní.

,,Co může být krásnějšího a významnějšího než je narození dítěte. I pro nás je vaše ratolest radostí a právě proto jsme rádi, že jste přijali pozvání na naši malou slavnost vítání nových občánků do obce Staňkovice. Možná vás, možná jen vašeho potomka zavane čas do jiného místa. Vaše dítě se stane součástí jiného společenství lidí, avšak navždy pro něj budou Staňkovice místem dětství,“ přivítal v zasedacím sále obecního úřadu zejména rodiče nejmenších občánků starosta obce Vladimír Libich.

Malého Kryštofa, Ondřeje, Nikolu, Valerii a Báru uvítali také žáci staňkovické základní školy, kteří před začátkem obřadu přednesli tematicky zaměřené básně. Rodiče pak po vyzvání ukládali děti do kolébky a z rukou místostarosty převzali dárečky, pamětní listy a květiny pro maminky.

,,Přáli bychom si, aby se tato kolébka stala symbolem, aby obec Staňkovice byla šťastnou kolébkou pro vaše dítě, místem, ve kterém najde bezpečí a lásku. Přeji vám, vážení rodiče, aby vám vaše děti dělaly jenom radost, provázely je i vás pevné zdraví, štěstí a vzájemná láska,“ popřál na závěr Vladimír Libich. 

Fotogalerie z vítání ZDE.

Komentáře

Nabídky práce

UKLÍZEČKA

Hledá se UKLÍZEČKA - brigádně! 1x týdně a o víkendu na 4 hodiny. Autoservis Jirkov.
Tel.: 604 217 296


PRÁCE S NAKLADAČEM

Firma AZS přijme muže pro práci s nakladačem v Libočanech.
Tel.: 737 225 655


STROJNÍK PÁSOVÉHO BAGRU

Volné pracovní místo - Žatecko! SP BOHEMIA přijme do pískovny v Roztylech u Žatce STROJNÍKA PÁSOVÉHO BAGRU. Strojnický průkaz podmínkou.
Kontakt: p. Sýkora
Tel.: 602 151 166


ELEKTRIKÁŘ A ELEKTROZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky a elektrozámečníky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777 167 336


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

Poslední videa

Cvičení žen v tělocvičně 3. ZŠ Žatec

Ve čtvrtek 8. 10. vpodvečer se cvičilo v menší skupině. Ta první 10členná skupina se sešla v pondělí. Cvičení je pro ženy radost a velká motivace, pro někoho až takto: "to co mě drží při životě".

Přehrát video
ZŠ P. Bezruče Žatec: Anglická písnička v podání druháků

...při zahájení předávání certifikátů Cambridge english

Přehrát video