Další nemocnice v kraji žádají veřejnost o pomoc

2020-10-14 12:01:00

Vážení obyvatelé našeho kraje, zástupci vedení společnosti Krajská zdravotní se na vás tímto obrací s žádostí o personální výpomoc pro nemocnice v Chomutově, Děčíně, Ústí nad Labem, Teplicích a Mostě.

Všichni zaměstnanci naší společnosti dělají maximum pro zajištění nepřetržitého poskytování zdravotní péče a zajištění činností související s mimořádnou situací při výskytu onemocnění COVID-19 způsobené koronavirem SARS-CoV-2.

Pokud jste ochotni nabídnout pomoc ve svém volném čase, zařadíme vás do činností, které odpovídají vaší kvalifikaci a znalostem. Budete náležitě proškoleni a vybaveni ochrannými pomůckami. Možnost pomoci má každý - osoby se zdravotnickým vzděláním i nezdravotníci, bývalí kolegové, důchodci, studenti.

V případě vašeho zájmu pomoci kontaktujte vedoucí personálního střediska (PAM) nebo hlavní sestru (HS) nemocnice:

Nemocnice Chomutov, o. z.

PAM: tel.: 474 447 566, e-mail: Alena.Bezaniukova@kzcr.eu

HS: tel.: 474 447 395, e-mail: Anna.Mala@kzcr.eu

Nemocnice Děčín, o. z.

PAM: tel.: 412 705 204, e-mail: Jitka.Ctvrtnikova@kzcr.eu

HS: tel.: 412 705 221, e-mail: Danuse.Tomaskova@kzcr.eu

Masarykova nemocnice v Ústí nad Labem, o. z.

PAM: tel.: 477 117 954, e-mail: Veronika.Soukupova@kzcr.eu

HS: tel.: 477 114 012, e-mail: Marketa.Svobodova@kzcr.eu

Nemocnice Teplice, o. z.

PAM: tel.: 417 519 493, e-mail: Jana.Dobiasova@kzcr.eu

HS: tel.: 417 519 204, e-mail: Katerina.Vagnerova@kzcr.eu

Nemocnice Most, o. z.

PAM: tel.: 478 032 548, e-mail: Jana.Mackovcinova@kzcr.eu

HS: tel.: 478 032 542, e-mail: Sarka.Gregusova@kzcr.eu

Komentáře

Nabídky práce

OPERÁTOR/KA VÝROBY

Personal HOFMANN přijme do Chomutova a Klášterce nad Ohří nové kolegy/kolegyně. Plat 22000 - 28000,- Kč/měsíc +náborový příspěvek 10 000,- Kč, stravenky, prémie, 13. plat, příplatky, 25 dní dovolené, svozová doprava, akce ,,Přiveď kamaráda" s odměnou 3 000,- Kč.
Tel.: 800 101 125


VEDOUCÍ ÚČETNICTVÍ A EKONOMICKÝCH AGEND

Žatecká teplárenská přijme nového kolegu/kolegyni. Náplň práce: vedení a zodpovědnost za účetnictví a finanční politiku společnosti, vypracování daňových přiznání napříč různých daňových povinností a další. Požadujeme SŠ nebo VŠ ekonomického směru, dobrou znalost účetních a daňových předpisů, dobrou orientaci v legislativě ČR, 5 let praxe s vedením podvojného účetnictví na pozici samostatná/hlavní účetní. Nabízíme adekvátní mzdové ohodnocení, zázemí stabilní společnosti, 5 týdnů dovolené, pružná prac. doba, stravenky, příspěvek na penzijní pojištění a další zaměstnanecké benefity, služební telefon, notebook. K žádosti o místo přiložte strukturovaný profesní životopis a motivační dopis zasílejte nejpozději do 25. 10. 2020 na uvedený e-mail.
E-mail: vlcek@ztas.cz


TRUHLÁŘ

PŘIJMEME VYUČENÉHO TRUHLÁŘE s praxí a řidičským průkazem. Hrubá měsíční mzda 38 000,- Kč.
Tel.: 777 289 152


INSTALATÉR-TOPENÁŘ

VOLNÉ PRACOVNÍ MÍSTO - ABC CHOMUTOV! Přijmeme INSTALATÉRA-TOPENÁŘE vyučeného v oboru. Nástup možný ihned.
Tel.: 608 950 461


DISPONENT DOPRAVY

Nabídka práce - OZ BRÁZDA ŽATEC! DISPONENT DOPRAVY - VEDOUCÍ PRACOVNÍK. Požadujeme: ŘP sk. B, zkušenost v oboru výhodou, zodpovědnost a časová flexibilita. Nabízíme mzdu 33-38000,- Kč/měsíc (dle zkušeností), možnost zvýhodněného ubytování v areálu společnosti, možnost nákupu zboží za zvýhodněné ceny, směnný provoz, místo výkonu Žatec, nástup v listopadu 2020. Nabídky s životopisem zasílejte na uvedený e-mail.
Tel.: 774 711 315
E-mail: denis.biedermann@ozbrazda.cz

Poslední videa

Cvičení žen v tělocvičně 3. ZŠ Žatec

Ve čtvrtek 8. 10. vpodvečer se cvičilo v menší skupině. Ta první 10členná skupina se sešla v pondělí. Cvičení je pro ženy radost a velká motivace, pro někoho až takto: "to co mě drží při životě".

Přehrát video
ZŠ P. Bezruče Žatec: Anglická písnička v podání druháků

...při zahájení předávání certifikátů Cambridge english

Přehrát video