Covid uzavřel mateřskou školu v Lounech

Jarka Cibulková 2020-10-20 13:32:00

Louny (caj) Nemilé překvapení čekalo na rodiče dětí, navštěvující Mateřskou školu Kpt. Nálepky v Lounech. Do školky je dnes už nepustili. Důvodem je osoba pozitivní nákazou Covid-19.

„Milé rodiče, naše škola se dnem 20. 10. 2020 uzavírá z důvodu výskytu onemocnění SARS-COV-2. Pokud chcete podstoupit test k vyloučení nákazy, můžete požádat praktického lékaře o vystavení elektronické žádanky a následně se dostavit na odběrové místo,“ vyvěsila na webové stránky upozornění ředitelka Kamila Tišáková. A právě ona měla pozitivní test na Covid-19. Bohužel na testy čekají zaměstnanci se stejnými příznaky. „Rozhodnutí od hygieny zatím nemáme, jen po telefonu a zatím je školka uzavřená do 30. října. V případě, že budou pozitivní i ostatní, co byli dnes přítomni, budeme prodlužovat uzavření. Před znovuotevřením školy bude provedena ohnisková desinfekce za použití desinfekčních prostředků s virucidními účinky,“ zakončila ředitelka a my jí přejeme rychlé uzdravení.

Komentáře

Nabídky práce

UKLÍZEČKA

Hledá se UKLÍZEČKA - brigádně! 1x týdně a o víkendu na 4 hodiny. Autoservis Jirkov.
Tel.: 604 217 296


PRÁCE S NAKLADAČEM

Firma AZS přijme muže pro práci s nakladačem v Libočanech.
Tel.: 737 225 655


STROJNÍK PÁSOVÉHO BAGRU

Volné pracovní místo - Žatecko! SP BOHEMIA přijme do pískovny v Roztylech u Žatce STROJNÍKA PÁSOVÉHO BAGRU. Strojnický průkaz podmínkou.
Kontakt: p. Sýkora
Tel.: 602 151 166


ELEKTRIKÁŘ A ELEKTROZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky a elektrozámečníky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777 167 336


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

Poslední videa

Cvičení žen v tělocvičně 3. ZŠ Žatec

Ve čtvrtek 8. 10. vpodvečer se cvičilo v menší skupině. Ta první 10členná skupina se sešla v pondělí. Cvičení je pro ženy radost a velká motivace, pro někoho až takto: "to co mě drží při životě".

Přehrát video
ZŠ P. Bezruče Žatec: Anglická písnička v podání druháků

...při zahájení předávání certifikátů Cambridge english

Přehrát video