Nakradené věci v kýblu

Redakce 2020-10-23 11:16:00

CHOMUTOV (tz, tos) — Ženský křik „Zloděj! Zloděj!“ zaslechl při pochůzkové činnosti centrem města jeden z chomutovských strážníků. Kolemjdoucí muž, kterého žena tímto označením počastovala, se okamžitě dal na útěk, pronásledován strážníkem, který „v průběhu běhu“ informoval několik hlídek o situaci a předal stručný popis muže. Z křoví u knihovny, kde se muž schovával, byl hlídkou vytažen a po udání své totožnosti informoval strážníky o tom, kde uschoval svůj denní lup (na snímku).

Ten, jak strážníci vzápětí zjistili, neobsahoval zboží jen z jedné prodejny, i když se vesměs jednalo o drogistické zboží. Jelikož hrozilo, že by se muž mohl pokusit o útěk, hlídka mu nasadila služební pouta a přesvědčila se, zda není ozbrojen. Zlodějíček byl následně předán Policii ČR k dalším úkonům.

Foto: Městská policie Chomutov

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

UKLÍZEČKA

Hledá se UKLÍZEČKA - brigádně! 1x týdně a o víkendu na 4 hodiny. Autoservis Jirkov.
Tel.: 604 217 296


PRÁCE S NAKLADAČEM

Firma AZS přijme muže pro práci s nakladačem v Libočanech.
Tel.: 737 225 655


STROJNÍK PÁSOVÉHO BAGRU

Volné pracovní místo - Žatecko! SP BOHEMIA přijme do pískovny v Roztylech u Žatce STROJNÍKA PÁSOVÉHO BAGRU. Strojnický průkaz podmínkou.
Kontakt: p. Sýkora
Tel.: 602 151 166


ELEKTRIKÁŘ A ELEKTROZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky a elektrozámečníky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777 167 336


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

Poslední videa

Cvičení žen v tělocvičně 3. ZŠ Žatec

Ve čtvrtek 8. 10. vpodvečer se cvičilo v menší skupině. Ta první 10členná skupina se sešla v pondělí. Cvičení je pro ženy radost a velká motivace, pro někoho až takto: "to co mě drží při životě".

Přehrát video
ZŠ P. Bezruče Žatec: Anglická písnička v podání druháků

...při zahájení předávání certifikátů Cambridge english

Přehrát video