Nebylo to UFO, ale příbory

2020-11-11 07:18:00

CHOMUTOV (tz, tos) — Fenomén létajících talířů není ničím novým. Obyvatelé nejmenované části Chomutova však před časem zahlédli úkaz daleko neobvyklejší — létající příbory. Ty záhadně opouštěly okno bytového domu, což sousedy znepokojilo natolik, až přivolali městskou policii.

Když se hlídka objevila přede dveřmi bytu a ptala se majitelky, co se stalo, ta odpověděla, že její muž se vrátil domů z restaurace a během večeře bezdůvodně vyhodil příbor z okna. „Manželé byli tedy oba vyzváni k prokázání totožnosti, ale muž neustále narušoval celé jednání, i když se hlídka snažila situaci vyřešit v klidu. Následně začal být vulgární směrem ke své manželce a nakonec svůj hněv směřoval i na strážníky. Žena tedy trvala na vykázání ze společného obydlí, k čemuž byla přivolána Policie ČR, kterou si paradoxně na pomoc volal sám muž,“ popsali incident strážníci, kteří manžela vyzvali, ať s nimi na policisty počká před vchodem. To odmítl a jeho agresivita a vulgarismy stále sílily, i když nakonec se strážníky dobrovolně odešel. Jeho klid ale netrval dlouho. „Výzev muž nedbal, strážníky hrubě urážel a z místa se pokusil odejít, tudíž byl za použití donucovacích prostředků sveden k zemi, a jelikož i tam kladl stále aktivní odpor, byla mu nasazena služební pouta. Nakonec byl předveden na Policii ČR k dalším úkonům a přestupky proti zasahujícím strážníkům budou dořešeny u příslušného správního orgánu Magistrátu města Chomutova,“ uzavřeli zprávu o zásahu strážníci.

Komentáře

Nabídky práce

MISTR/TECHNOLOG, OPERÁTOR CNC-KOVO, OPERÁTOR EDM-DRÁTOVKY, OPERÁTOR EDM-HLOUBIČKY, NÁSTROJAŘ-RUČNÍ, PROGRAMÁTOR pro CAM

Volné pracovní místo - Vroutek, plat 30-50 tisíc. Firma Abuko s.r.o. přijme zaměstnance na pozice MISTR/TECHNOLOG, OPERÁTOR CNC-KOVO, OPERÁTOR EDM-DRÁTOVKY, OPERÁTOR EDM-HLOUBIČKY, NÁSTROJAŘ-RUČNÍ, PROGRAMÁTOR pro CAM. Vzdělání minimálně SOU, zkušenosti v oboru kovoobrábění nebo nástrojař, manuální zručnost. Náplň práce: Obsluha strojů, kontrola odvedené práce, montáž a sestavování funkčních celků.
Tel.: 724 358 612
E-mail: info@abuko.cz


STROJNÍ ZÁMEČNÍK, SKLADNÍK, OPERÁTOR CNC

Chmelařství, družstvo Žatec nabírá zaměstnance. Kompletní nabídku prací najdete po kliknutí na odkaz.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415 733 207
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


MZDOVÁ ÚČETNÍ

Pracovní nabídka na pozici Účetní - Žatec. Pavel Dvorský, poradenství v oblasti daní, vedení účetnictví přijme MZDOVOU ÚČETNÍ. Minimální mzdová praxe 3 roky. Nabídky doplněné životopisem zašlete na uvedený email.
E-mail: pavel@paveldvorsky.cz


STROJNÍK

Pracovní nabídka v Žatci s dobrým platovým ohodnocením, řadou prémií a 13. platem! HANZL ELEKTROMONTÁŽE, s.r.o. přijme zaměstnance na pozici STROJNÍK - OBSLUHA STAVEBNÍCH STROJŮ. Pozice zahrnuje nákladní automobil MAN kontejner, Tatra jeřáb AD20, smykový nakladač na stavbě, běžné opravy a údržby stroje. Požadujeme: ŘP sk. C, profesní průkaz, časovou flexibilitu a schopnost pracovat v kolektivu, praxe strojníka vítána. NÁSTUP DLE DOHODY. Nabízíme smlouvu na neurčito, jednosměnný provoz, dobré platové podmínky, prémie, 13. plat, příspěvky na penzijní připojištění, příplatky za práci o víkendu.
Tel.: 774 234 007
E-mail: montaze.elektro@email.cz


PEČOVATEL/KA A PRACOVNÍK/CE VÝCHOVNĚ NEPEDAGOGICKÝCH ČINNOSTÍ

Pracovní příležitosti v Žatci! Domov pro seniory v Žatci hledá do svého týmu PEČOVATELE/PEČOVATELKU na dobu určitou do směnného provozu. Podmínkou je dokončený kurz PSS a trestí bezúhonnost, praxe výhodou. Dále PRACOVNÍKA/PRACOVNICI VÝCHOVNĚ NEPEDAGOGICKÝCH ČINNOSTÍ (ERGO). Podmínkou je minimálně středoškolské vzdělání, vítáno vzdělání v oboru ergoterapie. Přihlášky formou životopisu zasílejte do 26. 2. na uvedený e-mail nebo doručte na adresu: Domov pro seniory, Šafaříkova 852, 438 01 Žatec.
E-mail: antoni@dpszatec.cz

Poslední videa

Hravá katecheze na faře Podbořany :-)

Děti si spolu s učitelkou hudby Hanou Řeřichovou, která zavítala na hodinu, zahrály hru Hádej, kdo jsem!

Přehrát video
Stavění sněhuláka v Žatci - 14. ledna ráno napadl sníh

Odpoledne už nebylo tak bílo, ale radost děti měly. Vašek s maminkou stavěl sněhuláka :-)

Přehrát video