Kadaň: Podpořte podniky

Redakce 2020-11-20 11:25:00

KADAŇ (r) — K podpoře hospod, restaurací, kaváren, cukráren a dalších podniků, které se v současné době nacházejí ve velmi svízelné situaci, vyzvalo občany město Kadaň.

„U mnoha z nich reálně hrozí, že po skončení současných opatření již znovu neotevřou. I přes to, že se mnohé z nich situaci přizpůsobily a mají svá výdejní okénka nebo rozvoz, neznamená to, že budou schopny ještě další měsíce takto fungovat. Taková je bohužel realita,“ upozornilo vedení radnice na městském facebooku.

Podpora provozoven není složitá a alespoň symbolicky pomoci může podle radnice úplně každý. „Kdy naposledy jste si jen tak vyšli do města pro kávu? Kdy naposledy jste si objednali jídlo domů? Kdy naposledy jste si dali polední meníčko ze své oblíbené restaurace? Dali jsme dohromady seznam kadaňských podniků, které zajisté každý z vás zná. Přidejte se k naší výzvě #zachraňhospodu, kdy jsme si řekli, že alespoň jednou týdně (klidně i víckrát!) si něco objednáme nebo dáme z některého z kadaňských podniků,“ vyzývá své obyvatele k solidaritě město.

Seznam restaurací a dalších provozoven, které mají výdejní okénka nebo nabízejí rozvoz, je na facebooku města průběžně aktualizován a doplňován.

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

VÝKUPČÍ DRUHOTNÝCH SUROVIN, ŽATEC

Wastemat s.r.o. Žatec přijme výkupčího druhotných surovin.TEL: 728880155; EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz


Hledáte práci v Žatci?

Základní umělecká škola Žatec hledá HOSPODÁŘKU - ROZPOČTÁŘE. Práce na plný úvazek, od 1.8.2021. Požadavky: minimálně střední vzdělání ekonomického směru, znalost MS Office (Word, Excell, Outlook), orientace v účetní, mzdové a daňové oblasti. Nabízíme: příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, možnost dalšího vzdělávání a příjemný kolektiv. Své životopisy zasílejte do 10.5.2021 na email: i.maresova@zuszatec.cz
Kontakt: Irena Marešová
E-mail: i.maresova@zuszatec.cz


OPERÁTOR VÝROBY a SKLADNÍK

Pracovní příležitost v Podbořanech, mzda až 26 500,- Kč! Pracujte u jednoho z nejlepších zaměstnavatelů na Podbořansku! Valeo Podbořany nabírá SKLADNÍKY a OPERÁTORY VÝROBY. Smlouva na neurčito, 28 dní volna, vhodné pro ženy, muže a absolventy, plně hrazené stravenky, práce na 3 směny.
Kontakt: Zdenka Hlavánová
Tel.: 415 232 268
E-mail: zdenka.hlavanova@valeo.com


KUCHAŘ/KA

Restaurace U ŽIDA, Česká 182, Louny hledá kuchaře/ku. Info: uzida@restauraceuzida.cz; tel.: 603193198.
Tel.: 603193198
E-mail: uzida@restauraceuzida.cz


TESAŘ, TRUHLÁŘ, ZÁMEČNÍK, ŘIDIČ (skupina C)

Práce v Žatci s dobrým platovým ohodnocením! Prefa Žatec s.r.o., česká firma s férovým přístupem hledá zaměstnance na pozice: TESAŘ, TRUHLÁŘ, ZÁMEČNÍK, ŘIDIČ (skupina C). Pracovní doba od 6:30 do 15:00 hod., stravenkový paušál, týden dovolené navíc. Požadujeme vyučení v oboru nebo minimálně 2 roky praxe.
Kontakt: Iveta Ptáčková
Tel.: 601 549 488
E-mail: ptackova@prefazatec.cz

Poslední videa

Místo, kde hodil útočník kámen do vlaku

Místo, kde hodil útočník kámen do vlaku

Přehrát video
Žatec: Na zahradě MŠ U jezu vznikají vrbové stavby

Další zajímavé prvky přibudou na školkové zahradě v Podměstí. Děti z MŠ U jezu - Mašinka se mají na co těšit.

Přehrát video