Kadaň: Podpořte podniky

Redakce 2020-11-20 11:25:00

KADAŇ (r) — K podpoře hospod, restaurací, kaváren, cukráren a dalších podniků, které se v současné době nacházejí ve velmi svízelné situaci, vyzvalo občany město Kadaň.

„U mnoha z nich reálně hrozí, že po skončení současných opatření již znovu neotevřou. I přes to, že se mnohé z nich situaci přizpůsobily a mají svá výdejní okénka nebo rozvoz, neznamená to, že budou schopny ještě další měsíce takto fungovat. Taková je bohužel realita,“ upozornilo vedení radnice na městském facebooku.

Podpora provozoven není složitá a alespoň symbolicky pomoci může podle radnice úplně každý. „Kdy naposledy jste si jen tak vyšli do města pro kávu? Kdy naposledy jste si objednali jídlo domů? Kdy naposledy jste si dali polední meníčko ze své oblíbené restaurace? Dali jsme dohromady seznam kadaňských podniků, které zajisté každý z vás zná. Přidejte se k naší výzvě #zachraňhospodu, kdy jsme si řekli, že alespoň jednou týdně (klidně i víckrát!) si něco objednáme nebo dáme z některého z kadaňských podniků,“ vyzývá své obyvatele k solidaritě město.

Seznam restaurací a dalších provozoven, které mají výdejní okénka nebo nabízejí rozvoz, je na facebooku města průběžně aktualizován a doplňován.

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

UKLÍZEČKA

Hledá se UKLÍZEČKA - brigádně! 1x týdně a o víkendu na 4 hodiny. Autoservis Jirkov.
Tel.: 604 217 296


PRÁCE S NAKLADAČEM

Firma AZS přijme muže pro práci s nakladačem v Libočanech.
Tel.: 737 225 655


STROJNÍK PÁSOVÉHO BAGRU

Volné pracovní místo - Žatecko! SP BOHEMIA přijme do pískovny v Roztylech u Žatce STROJNÍKA PÁSOVÉHO BAGRU. Strojnický průkaz podmínkou.
Kontakt: p. Sýkora
Tel.: 602 151 166


ELEKTRIKÁŘ A ELEKTROZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky a elektrozámečníky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777 167 336


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

Poslední videa

Cvičení žen v tělocvičně 3. ZŠ Žatec

Ve čtvrtek 8. 10. vpodvečer se cvičilo v menší skupině. Ta první 10členná skupina se sešla v pondělí. Cvičení je pro ženy radost a velká motivace, pro někoho až takto: "to co mě drží při životě".

Přehrát video
ZŠ P. Bezruče Žatec: Anglická písnička v podání druháků

...při zahájení předávání certifikátů Cambridge english

Přehrát video