Záznamy svátečních koncertů v Žatci umístili pořadatelé na internet

2020-12-19 10:35:00

Bez diváků, jen za přítomností účinkujících a kamer, proběhl nedávno v Žatci varhanní koncert v děkanském kostele i tradiční vánoční koncert v divadle. Pořadatelé alespoň tímto způsobem chtějí divákům nahradit obě kulturní akce, které musely být kvůli zákazu shromažďování zrušeny.

Záznam z koncertu v kostele na Hošťálkově náměstí, na kterém na varhany a klavír hraje Jiří Knotte a zpívají operní pěvkyně Lenka Jarolímková Schutzová a Eva Hartová, je hotový. Odkaz najdete na https://youtu.be/g_frpDs8sYg.

Vánoční koncert s podtitulem „Světové melodie o Vánocích“ se v komornějším obsazení nahrával uplynulý víkend. Ke zhlédnutí bude premiérově v neděli 20. prosince do 19 hodin a pak ještě zhruba měsíc. Odkaz najdete na webu Městského divadla Žatec (www.divadlozatec.cz), kde také záznam koncertu vznikl. „Děkujeme svým příznivcům a milým posluchačům za pochopení a věříme, že naší hudbou přispějeme k hezkému prožití poslední Adventní neděle i následných vánočních svátků. Věříme, že v nadcházejícím roce se opět všichni na koncertech setkáme osobně. Přejeme Vám všem radostné a pokojné prožití Vánoc a mnoho štěstí, lásky a pevného zdraví v novém roce 2021,“ vzkazuje za hudebníky a pořadatele Jiřina Čajková. (id)

Komentáře

Nabídky práce

Chomutvo, Kadaň, Klášterec - pomocná síla, pokladní, výdejčí obědů

Pro osoby s částečným zdravotním omezením nabízí v Chomutvě, Kadani a Klášterci firma Veřejné stravování CZ pozice POMOCNÁ SÍLA, POKLADNÍ A VÝDEJČÍ OBĚDŮ.
Kontakt: Andrea Kejvalová
Tel.: 724194195


Žatec, řidič kamionové dopravy.

Hledáme řidiče kamionové dopravy na pravidelnou práci. Denní návraty, po-pá, odjezdy ze Žatce.
Kontakt: Denisa Nakládalová
Tel.: 770 166 685
E-mail: nakladalova@multitrans.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz


VÝKUPČÍ DRUHOTNÝCH SUROVIN, ŽATEC

Wastemat s.r.o. Žatec přijme výkupčího druhotných surovin.TEL: 728880155; EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz


Hledáte práci v Žatci?

Základní umělecká škola Žatec hledá HOSPODÁŘKU - ROZPOČTÁŘE. Práce na plný úvazek, od 1.8.2021. Požadavky: minimálně střední vzdělání ekonomického směru, znalost MS Office (Word, Excell, Outlook), orientace v účetní, mzdové a daňové oblasti. Nabízíme: příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, možnost dalšího vzdělávání a příjemný kolektiv. Své životopisy zasílejte do 10.5.2021 na email: i.maresova@zuszatec.cz
Kontakt: Irena Marešová
E-mail: i.maresova@zuszatec.cz

Poslední videa

Městské hodiny na věži kostela v Podbořanech jsou opravené

Postaral se o to hodinář Miloš Flossmann.

Přehrát video
Očkovací centrum v Podbořanech

Ve čtvrtek 1. dubna se začalo očkovat - MUDr. Nabbout a sestřička při práci - pacient z Rakovníka.

Přehrát video