,,Dvě mouchy se zákazem řízení jednou ranou"

Lucie Steklá 2021-01-04 12:14:34

Postoloprty (lus) Během dvou minut dva podezřelí z trestného činu. Lidově řečeno ,,dvě mouchy jednou ranou“ zajistili policisté z oddělení hlídkové služby v Postoloprtech. Ti během několika minut zkontrolovali a zadrželi dva podezřelé z trestného činu.


Prvního muže zastavili v rámci silniční kontroly v obci u Loun. ,,Přitom zjistili, že 29letý muž, který řídil krátce po 17té hodině osobní vozidlo značky Volkswagen Polo, má vysloven trest zákazu řízení motorových vozidel až do května roku 2022. Jednání se navíc dopustil, ačkoli nikdy nebyl držitelem žádného řidičského oprávnění,“ uvedla policejní mluvčí Miroslava Glogovská s tím, že hlídka podezřelého zadržela a vydala se s ním na služebnu do Loun.

Po cestě však policisty zaujalo další podezřelé vozidlo, tentokrát značky Volkswagen Golf, které jelo z ulice Hilbertova na Mírové náměstí v Lounech. Rozhodli se ho tedy také zkontrolovat a jejich policejní instinkt se nemýlil. ,,Za volantem seděl 26letý muž, který rovněž řídil i přes zákaz řízení platný až do listopadu roku 2021,“ řekla k druhému případu mluvčí. Policisté si na pomoc přivolali kolegy z obvodního oddělení, kteří jim pomohli s eskortou prvního zadrženého a sami pak zadrželi dalšího podezřelého.

Oba přistižení provinilci tak skončili na policejní služebně, kde jim bylo sděleno podezření z trestného činu maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání. Za jeho spáchání jim u soudu může hrozit až dvouleté odnětí svobody.


Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

ŘEMESLNÍCI ŽATEC

Nabídka volných míst Žatec. Dobré platové ohodnocení, jednosměnný provoz! Prefa Žatec hledá zaměstnance na pozice ZEDNÍK, BETONÁŘ, TESAŘ, TRUHLÁŘ, SVÁŘEČ, VAZAČ ARMATURY. Požadavky: vyučení v oboru nebo minimálně 2 roky praxe.
Tel.: 601 549 488
E-mail: ptackova@prefazatec.cz


PRACOVNÍK V ELEKTROTECHNICE A ZKUŠEBNÍ TECHNIK

Puls Chomutov nabírá nové zaměstnance! Plat od 20 170,-Kč - 23 050,- Kč + příplatky za noční směny, práci o víkendu a další benefity. Přijmeme PRACOVNÍKA V ELEKTROTECHNICE (3 směnný provoz, dobrá manuální práce v sedě, je zapotřebí pečlivost a zodpovědnost). Dále ZKUŠEBNÍHO TECHNIKA (12 hod. směny, požadujeme vzdělání v oboru elektro, vyhláška 50, práce s PC, zodpovědnost). Zaměstná Vás agentura: Lidé a Příležitosti s.r.o., spolehlivý a férový zaměstnavatel.
Tel.: 733 126 905
E-mail: info@prilezitosti.cz


PANÍ NA ÚKLID

Hledáme paní na úklid kanceláří na DPP. 4 hod./týdně. Odměna dohodou. Volat po 15 hodině.
Tel.: 607881794
E-mail: notebook@ln-ucto.cz


LÉKAŘ/KA NA ORL

Náborový příspěvek 100 000,- Kč. Nemocnice Kadaň přijme LÉKAŘE se specializací, po základním kmenu nebo absolventa LF do ORL ambulance. Nástup možný ihned do HPP nebo na DPČ, DPP.
Kontakt: Bc. Lenka Benešová
Tel.: 474 944 550
E-mail: benesova@nemkadan.cz


TECHNICKÝ PRACOVNÍK ZABEZPEČOVACÍCH A KOMUNIKAČNÍCH TECHNOLOGIÍ

Volná pozice - plat 23 230,- Kč - 32 420,- Kč. Věznice Nové Sedlo přijme TECHNICKÉHO PRACOVNÍKA ZABEZPEČOVACÍCH A KOMUNIKAČNÍCH TECHNOLOGIÍ (slaboproud). Požadujeme: SŠ vzdělání, trestní bezúhonnost, dobrý zdrav. stav, vyhláška č. 50/1978 Sb.
Tel.: 415 779 106
E-mail: JStrosova@vez.nse.justice.cz

Poslední videa

Stavění sněhuláka v Žatci - 14. ledna ráno napadl sníh

Odpoledne už nebylo tak bílo, ale radost děti měly. Vašek s maminkou stavěl sněhuláka :-)

Přehrát video
Vánoční pozdrav Ježíškova pošťáka a jeho pomocnice z Ansáblu BezeVšeho v Postoloprtech

Během adventního trhu v sobotu 12. prosince na postoloprtském náměstí všechny své spoluobčany, diváky, příznivce a kamarády přivítali a poslali vánoční pozdrav členové pořádajícího DA BezeVšeho ;-)

Přehrát video