,,Dvě mouchy se zákazem řízení jednou ranou"

Lucie Steklá 2021-01-04 12:14:34

Postoloprty (lus) Během dvou minut dva podezřelí z trestného činu. Lidově řečeno ,,dvě mouchy jednou ranou“ zajistili policisté z oddělení hlídkové služby v Postoloprtech. Ti během několika minut zkontrolovali a zadrželi dva podezřelé z trestného činu.


Prvního muže zastavili v rámci silniční kontroly v obci u Loun. ,,Přitom zjistili, že 29letý muž, který řídil krátce po 17té hodině osobní vozidlo značky Volkswagen Polo, má vysloven trest zákazu řízení motorových vozidel až do května roku 2022. Jednání se navíc dopustil, ačkoli nikdy nebyl držitelem žádného řidičského oprávnění,“ uvedla policejní mluvčí Miroslava Glogovská s tím, že hlídka podezřelého zadržela a vydala se s ním na služebnu do Loun.

Po cestě však policisty zaujalo další podezřelé vozidlo, tentokrát značky Volkswagen Golf, které jelo z ulice Hilbertova na Mírové náměstí v Lounech. Rozhodli se ho tedy také zkontrolovat a jejich policejní instinkt se nemýlil. ,,Za volantem seděl 26letý muž, který rovněž řídil i přes zákaz řízení platný až do listopadu roku 2021,“ řekla k druhému případu mluvčí. Policisté si na pomoc přivolali kolegy z obvodního oddělení, kteří jim pomohli s eskortou prvního zadrženého a sami pak zadrželi dalšího podezřelého.

Oba přistižení provinilci tak skončili na policejní služebně, kde jim bylo sděleno podezření z trestného činu maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání. Za jeho spáchání jim u soudu může hrozit až dvouleté odnětí svobody.


Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

VEDOUCÍ FARMY/HLAVNÍ AGRONOM

Pro zemědělskou farmu vybavenou moderní technikou a provozující rostlinnou výrobu na cca 3 000 hektarech polí, hledáme vhodného kandidáta na pozici - VEDOUCÍ FARMY SPOJENOU S FUNKCÍ HLAVNÍHO AGRONOMA, popř. hledáme pouze hlavního agronoma. Pěstujeme pšenici, řepku a hrách. Nabízíme nadstandardní finanční podmínky a možnost seberealizace. Více informací po telefonu či osobně. Lokalita: Podbořany.
Tel.: 603294756
E-mail: zemedelec55@seznam.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Železniční most na trati Plzeň - Žatec je demontován

Včera ráno došlo k demontování druhé části mostu přes Ohři. Samotná demontáž začala kolem 8 hodiny a skončila kolem 10 hodiny. Konstrukce vážila asi 500 tun.

Přehrát video
Libořická pouť 2022 a Flying Boys z Kolína

Propojení diváka s akcí plnou adrenalinu, komedie a sportovní gymnastiky. To je skupina gymnastů, kteří bavili v sobotu i diváky v Libořicích. Tady je jen malý kousek vystoupení v sobotu 6. 8. 2022 :)

Přehrát video