Policie pátrá: Neviděli jste tyhle dva hledané muže?

Redakce 2021-01-12 10:29:11

CHOMUTOV (r) — O pomoc při pátrání po dvou hledaných osobách žádají veřejnost chomutovští policisté. Oba dva před spravedlností prchající muži jsou podezřelí ze spáchání blíže nespecifikovaných trestných činů, nicméně podle policie nejsou ozbrojení ani nebezpeční svému okolí.

Prvním hledaným je 32letý Jan Čarný. Na podezřelého, který s policií nespolupracuje a vyhýbá se jí, jak může, byl okresním soudem vydán souhlas se zadržením. Podle poznatků kriminalistů by se muž měl pohybovat v Chomutově.

„Policisté tímto žádají veřejnost o pomoc při pátrání. Pokud máte informace, kde se muž nachází, anebo které by mohly vést k jeho vypátrání, obraťte se, prosím, na linku 158 nebo na nejbližší policejní služebnu,“ uvedla chomutovská policejní Miroslava Glogovská.

Hledaný Jan Čarný, narozený 18. října 1988, na první pohled vyhlíží mladší, než ve skutečnosti je. Jeho zdánlivé stáří se podle policistů pohybuje mezi pětadvaceti až třiceti lety. Podezřelý je vysoký 167 až 169 centimetrů a je hubené postavy. Má hnědé vlasy i oči a nosí krátké vousy (strniště), střižené na bradku.

I druhý hledaný by se měl podle kriminalistů pohybovat v Chomutově. Je jím 27letý Václav Koubský, taktéž podezřelý z trestného činu. Ani on během vyšetřování s policií nespolupracuje, a proto na něj Okresní soud v Chomutově vydal souhlas se zadržením.

Hledaný se narodil 28. března 1993 a na rozdíl od předchozího podezřelého svůj věk od pohledu nezapře — podle policistů vypadá zhruba na 25 až 30 let. Václav Koubský je 168 centimetrů vysoký, rovněž hubené postavy a hnědých vlasů. Oči má zelenohněhé a vousy v době vyhlášení pátrání nenosil. Markantním znamením je u něj takzvaný tunelový piercing levého ušního lalůčku.

Také v jeho případě policisté žádají veřejnost o pomoc při pátrání. Pokud máte informace, kde se hledaný muž nachází, anebo které by mohly vést k jeho vypátrání, obraťte se, prosím, na linku 158 nebo na nejbližší policejní služebnu.

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

PANÍ NA ÚKLID

Hledáme paní na úklid kanceláří na DPP. 4 hod./týdně. Odměna dohodou. Volat po 15 hodině.
Tel.: 607881794
E-mail: notebook@ln-ucto.cz


LÉKAŘ/KA NA ORL

Náborový příspěvek 100 000,- Kč. Nemocnice Kadaň přijme LÉKAŘE se specializací, po základním kmenu nebo absolventa LF do ORL ambulance. Nástup možný ihned do HPP nebo na DPČ, DPP.
Kontakt: Bc. Lenka Benešová
Tel.: 474 944 550
E-mail: benesova@nemkadan.cz


TECHNICKÝ PRACOVNÍK ZABEZPEČOVACÍCH A KOMUNIKAČNÍCH TECHNOLOGIÍ

Volná pozice - plat 23 230,- Kč - 32 420,- Kč. Věznice Nové Sedlo přijme TECHNICKÉHO PRACOVNÍKA ZABEZPEČOVACÍCH A KOMUNIKAČNÍCH TECHNOLOGIÍ (slaboproud). Požadujeme: SŠ vzdělání, trestní bezúhonnost, dobrý zdrav. stav, vyhláška č. 50/1978 Sb.
Tel.: 415 779 106
E-mail: JStrosova@vez.nse.justice.cz


ELEKTROMONTÉR

Volná místa na pozici ELEKTROMONTÉR - ESAP Chomutov. Více info na uvedeném telefonu.
Tel.: 603 22 40 90


SKLADNÍK A OPERÁTOR VÝROBY

Volné místo na pozici SKLADNÍK A OPERÁTOR VÝROBY ve Valeo Podbořany. Mzda vč. benefitů až 26500,- Kč.
Tel.: 415 232 268
E-mail: zdenka.hlavanova@valeo.com

Poslední videa

Stavění sněhuláka v Žatci - 14. ledna ráno napadl sníh

Odpoledne už nebylo tak bílo, ale radost děti měly. Vašek s maminkou stavěl sněhuláka :-)

Přehrát video
Vánoční pozdrav Ježíškova pošťáka a jeho pomocnice z Ansáblu BezeVšeho v Postoloprtech

Během adventního trhu v sobotu 12. prosince na postoloprtském náměstí všechny své spoluobčany, diváky, příznivce a kamarády přivítali a poslali vánoční pozdrav členové pořádajícího DA BezeVšeho ;-)

Přehrát video