FOTOGALERIE: Krásná zima vytáhla lidi ven - vyrazili na sníh i na led

Alla Želinská 2021-02-24 01:20:00

Po distanční výuce hop do stopy... Na kopec do zámeckého parku... Schillerův park sjíždějí děti... Bruslení u vodojemu... Z Blšan do Siřemi na běžkách... Bobovačka pod kostelem.

Martina Myšková z Buškovic je učitelka a ráda sportuje. Běžky v těchto zasněžených dnech pro ni byly jasnou volbou. Ať už v okolí Buškovic, nebo kousek dál. „Buškovickou magistrálu vyšlápli místní, není to skútrem, ale také super. V pátek jsme poprvé vyzkoušeli i okruh projetý Štorkovic skútrem z Buškovic do Hluban… bylo to skvělý. Díky za upravenou trať! Běžkujeme celá rodina – manžel Martin a kluci – Pepča, Vojta a Martin,“ uvedla Martina.

Daniel Barták ze Pšova spolu se svými sestrami Nikčou a Míšou rádi bobují, sáňkují i koloběžkují! „Dnešní den jsme strávili zase v Krásném Dvoře. Je tam super kopec!” hlásil Dan předminulý čtvrtek. Sníh si v posledních dnech užili také na Rubínu, Andělské hoře nebo na Měděnci. 

Velmi frekventovaným místem byl v minulých dnech Schillerův park v Podbořanech, kam míří rodiče s dětmi, aby si užili zasněžené kopce. Zasáňkovat se vydali na Valentýna také sourozenci Vašek, Martin a Marek Repkovi z Podbořan. „Rádi chodíme s dětmi sem, a také za koupaliště,” říká maminka Zdeňka Repková. Zasněžené kopce podbořanského parku děti sjíždějí na bobech, sáňkách, plastových lopatách, „pekáčích” či jen na igelitkách naplněných sněhem. Hlavně že to jede! 

„Jaký si to uděláš, takový to máš,” řekl si Jiří Fišer a šel v sobotu ráno připravit led na rybníčku u městského koupaliště v Podbořanech, aby si odpoledne mohl zabruslit a zahrát hokej se synem Jirkou. Bydlí jen kousek a pořádně zamrzlá vodní plocha téměř „u baráku” se nabídla jako dobrá alternativa zavřeného kluziště. 

Rodina Skalických z Blšan vyrazila v uplynulých dnech na běžkařský výlet do nedaleké Siřemi a zpět. „Bylo to super!” pochvalovali si. 

Zimní nadílka v Podbořanech nadchla v uplynulých dnech hlavně děti. Stavěly sněhuláky, bobovaly na kopci pod kostelem i u fary, sáňkovaly s rodiči, na vycházkách pozorovaly a užívaly si zasněžené město. 

Komentáře

Nabídky práce

MISTR/TECHNOLOG, OPERÁTOR CNC-KOVO, OPERÁTOR EDM-DRÁTOVKY, OPERÁTOR EDM-HLOUBIČKY, NÁSTROJAŘ-RUČNÍ, PROGRAMÁTOR pro CAM

Volné pracovní místo - Vroutek, plat 30-50 tisíc. Firma Abuko s.r.o. přijme zaměstnance na pozice MISTR/TECHNOLOG, OPERÁTOR CNC-KOVO, OPERÁTOR EDM-DRÁTOVKY, OPERÁTOR EDM-HLOUBIČKY, NÁSTROJAŘ-RUČNÍ, PROGRAMÁTOR pro CAM. Vzdělání minimálně SOU, zkušenosti v oboru kovoobrábění nebo nástrojař, manuální zručnost. Náplň práce: Obsluha strojů, kontrola odvedené práce, montáž a sestavování funkčních celků.
Tel.: 724 358 612
E-mail: info@abuko.cz


STROJNÍ ZÁMEČNÍK, SKLADNÍK, OPERÁTOR CNC

Chmelařství, družstvo Žatec nabírá zaměstnance. Kompletní nabídku prací najdete po kliknutí na odkaz.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415 733 207
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


MZDOVÁ ÚČETNÍ

Pracovní nabídka na pozici Účetní - Žatec. Pavel Dvorský, poradenství v oblasti daní, vedení účetnictví přijme MZDOVOU ÚČETNÍ. Minimální mzdová praxe 3 roky. Nabídky doplněné životopisem zašlete na uvedený email.
E-mail: pavel@paveldvorsky.cz


STROJNÍK

Pracovní nabídka v Žatci s dobrým platovým ohodnocením, řadou prémií a 13. platem! HANZL ELEKTROMONTÁŽE, s.r.o. přijme zaměstnance na pozici STROJNÍK - OBSLUHA STAVEBNÍCH STROJŮ. Pozice zahrnuje nákladní automobil MAN kontejner, Tatra jeřáb AD20, smykový nakladač na stavbě, běžné opravy a údržby stroje. Požadujeme: ŘP sk. C, profesní průkaz, časovou flexibilitu a schopnost pracovat v kolektivu, praxe strojníka vítána. NÁSTUP DLE DOHODY. Nabízíme smlouvu na neurčito, jednosměnný provoz, dobré platové podmínky, prémie, 13. plat, příspěvky na penzijní připojištění, příplatky za práci o víkendu.
Tel.: 774 234 007
E-mail: montaze.elektro@email.cz


PEČOVATEL/KA A PRACOVNÍK/CE VÝCHOVNĚ NEPEDAGOGICKÝCH ČINNOSTÍ

Pracovní příležitosti v Žatci! Domov pro seniory v Žatci hledá do svého týmu PEČOVATELE/PEČOVATELKU na dobu určitou do směnného provozu. Podmínkou je dokončený kurz PSS a trestí bezúhonnost, praxe výhodou. Dále PRACOVNÍKA/PRACOVNICI VÝCHOVNĚ NEPEDAGOGICKÝCH ČINNOSTÍ (ERGO). Podmínkou je minimálně středoškolské vzdělání, vítáno vzdělání v oboru ergoterapie. Přihlášky formou životopisu zasílejte do 26. 2. na uvedený e-mail nebo doručte na adresu: Domov pro seniory, Šafaříkova 852, 438 01 Žatec.
E-mail: antoni@dpszatec.cz

Poslední videa

Hravá katecheze na faře Podbořany :-)

Děti si spolu s učitelkou hudby Hanou Řeřichovou, která zavítala na hodinu, zahrály hru Hádej, kdo jsem!

Přehrát video
Stavění sněhuláka v Žatci - 14. ledna ráno napadl sníh

Odpoledne už nebylo tak bílo, ale radost děti měly. Vašek s maminkou stavěl sněhuláka :-)

Přehrát video