Viděl někdo počet lidí v havarovaném vozidle? Policie zjišťuje totožnost řidiče

Redakce 2021-02-24 13:03:24

Policisté šetří dopravní nehodu, ke které došlo v pondělí 25. ledna 2021 kolem 08.35 hodin v Milošovicích. ,,Nezjištěný řidič jel s osobním motorovým vozidlem značky PEUGEOT 307, modré barvy, po silnici č. 22712 ve směru od obce Milošice na Měcholupy. V táhlé levotočivé zatáčce zřejmě nepřizpůsobil rychlost svého vozidla stavu a povaze vozovky (námraza) a svým schopnostem, uvedl vozidlo do smyku a následně vjel vpravo mimo komunikaci, kde se s vozidlem několikrát převrátil přes střechu," uvedla policejní mluvčí Miroslava Glogovská.

Při dopravní nehodě došlo k těžkému zranění cestujícího ve vozidle, který byl letecky transportován do nemocnice. Dosud nebylo věrohodně zjištěno, kdo měl havarované vozidlo řídit. Řidič měl podle některých informací z místa dopravní nehody utéct. K popisu údajného řidiče bylo zjištěno, že by to měl být muž ve věku kolem 30 let, světlé pleti, vysoký cca 185cm, štíhlé postavy, na sobě měl mít modrou bundu a tmavé tepláky, na hlavě čepici a kolem krku šálu. Po nehodě mohl popsaný muž dojít do okolních vesnic. Do obce Milošice, odkud vozidlo Peugeot 307 ještě před nehodou vyjelo, měl neznámý řidič přijet jako spolujedoucí ve vozidle zn. Citröen Berlingo, bílé barvy, které řídil muž kolem 50 let štíhlé postavy, s plnovousem.

Policisté tímto žádají případné svědky popsané dopravní nehody nebo další osoby, které by měly informace k počtu osob nacházejících se v uvedené době v havarovaném vozidle, anebo k totožnosti řidiče tohoto vozidla, aby se obrátili přímo na Dopravní inspektorát Policie ČR v Lounech, tel.: 974 445 600, případně na linku 158.

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ)

Žatecká teplárenská, a.s. přijme do svého týmu zaměstnance/zaměstnankyni na pozici TECHNIK ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČ). Nabízíme: Odpovídající ohodnocení a motivační systém odměn, po cca 1/2 roce absolvování zkoušky a získání topičského průkazu pro nízkotlakovou kotelnu, po dalším období cca 1 - 1,5 roce možnost získání dalšího topičského průkazu pro středotlakou, zaškolení na ŘP sk. C a na obsluhu kolových nakladačů, proškolení na obsluhu tlakových nádob a obsluhu plynových zařízení, proškolení jeřáb a vazačský průkaz, kariérní růst podle dosažených dovedností (proškolení), příspěvek na stravování, dobrý pracovní kolektiv, pracoviště Žatec, nástup dle dohody. Po zaškolení: 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou. Požadujeme: Dokončené SOU/SŠ technického zaměření nebo odpovídající praxi, orientace v energetických zařízení výhodou, topičský průkaz výhodou, není však podmínkou - zajistíme zaškolení, samostatnost a technické myšlení, ochota pracovat ve směnném provozu (2 směnný nepřetržitý), dobrý zdravotní stav. Zájemci/zájemkyně doručí životopis v českém jazyce na adresu Žatecká teplárenská, a.s. (Žatec č.p. 3149, 438 01 Žatec).
Tel.: 605 211 725
E-mail: ztas@ztac.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

25. Zimní bitva v Podbořanech

Odehrála se 28. ledna 2023. Účast byla veliká...

Přehrát video
U Orloje - ochutnávka piv Žateckého pivovaru

Martin Kec ze Sedmého schodu, provozujícího nový Žatecký (mini)pivovar pozval 25. ledna znalce i laiky na ochutnávku Žatecké 11, Sedmého schodu, Plavčíka či nového speciálu APA...

Přehrát video